Digitálny tehotenský test

nikus20
9. dec 2013

Mám otázku ten clearblue alebo nejaka ina znacka ukazala vam ze ste v tom uz po 4dnoch po moznom oplodneni ze ste v tom? ako sa pise na letaku? alebo je to blbost?🙂 aleob mam skusit radsej aspon 4-5dni pred MS?🙂 Dakujem

kiwi82
9. dec 2013

ahoj, podľa mna radšej až neskor, predsa stoja okolo 9 euro tuším, čo nie je málo, tak radšej nie tak skoro testuj, aj tak sa musí najprv vajíčko uhniezdiť, až potom začína produkovať hormon - Hcg...... ale neviem, tento som ešte nemala, ja kupujem len tie najlacnejšie z DM.

nikus20
autor
9. dec 2013

@kiwi82 aj ja to pepino len obycajny testik som mala vzdy 🙂 preto sa pytam infomrujem sa ako t oje 🙂 no hej je to take ale tak na takych 10 -13by uz mohlo🙂

sense
9. dec 2013

@nikus20 testuj az ked ti bude meskat popr. 1. den ked by si mala menzes dostat, ak si dobre precitas letak vysledok 4 dni pred ocakavnou mrchou je mozno len na 75%...takze len zbytocne vyhodis peniaze do luftu, a mozno budes aj zbytocne sklamana

kiwi82
9. dec 2013

@nikus20 ano tie pepino myslím 🙂 a teraz je akcia 1+1 grátis 🙂 tak som si kúpila do zásoby. ževraj ten clear rapid či ako sa volá môže ukázať už 5 dní po oplodnení.... minule som tu čítala, že jednej babe ukázal na 8.den po oplodnení.

nikus20
autor
9. dec 2013

@sense hmh mozno ale tak co som citala kazdej ukazali uz den ked mala prist mrcha🙂no uvidime🙂 tie peniaze az tak neriesim za babo dam vsetko mamaj ulozene na testiky vdzy osm kupvoala obycajny tak aspon dva tie digi kupim🙂 abo jednu po prve🙂 jasne je to drahe nemala bych si na to minat _:( ale doma sa to nikto dufam nedozvie:P

nikus20
autor
9. dec 2013

@kiwi82 fuh za tie osm vyhodila len peniaze co lutujem a uplne su somarinske jedna vobec nefungovala bola zla :(

sense
9. dec 2013

@nikus20 neboj ak si tehotna bude ti stacit aj jeden test....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre