Divná bolesť maternice

nikalejko
15. nov 2018

Ahojte , ani neviem ako začať ...alebo skôr ako to sformulovať ...snažilkujeme.. meškala mi mrcha 4 dní, nakoniec dorazila sviňucha lenže nebola to ona ako zvykne byť .. žiadne bolesti , nálady..ako bývalo ..bolo to necelé tri dni vseho vsudy aj to minimálne krvácanie. no lenže necelý týždeň po nej mám bolesti ako keby už už mala doraziť..ako by to nestačilo tak som nervózna , a je mi nejak divne (cítim v maternici také brnenie ako keby )ovu je ešte ďaleko takže neviem čomu to mám pripísať poradte

magic08
15. nov 2018

@nikalejko sprav si test a budes mudrejsia... bolest ako na mrchu na zaciatku tehu znaci roztahovanie maternice. takze je celkom mozne ze si tehotna... no bez testu a naslednej navstevy lekara ti tu nikto neporadi viac

nikalejko
autor
15. nov 2018

@magic08 viem viem len nechcem ešte testovat

magic08
15. nov 2018

@nikalejko a na co je to dobre? co vlastne chces poradit? mrchu si mala slabu, bolesti v podbrusku mas... sprav test a uvidis vysledok

nikalejko
autor
15. nov 2018

Na to je to dobré že aj podľa dr je to skoro ,nato

titla
15. nov 2018

No ak tá posledná "slabá" MS nebola v skutočnosti MS, ale krvácanie spôsobené uhniezďovaním, tak na test skoro nie je a mal by Ti tehotenstvo už spoľahlivo ukázať.
Ak to bola klasická MS, tak tehotná nie si a test Ti neukáže nič.
Poradím Ti to isté - sprav si test.

landsmanka
15. nov 2018

žiadna z nás ti nepovie, či si tehotná alebo nie. budeš musieť počkať ešte nejaký týždeň, dva a potom si spraviť test. až ten ukáže čo to je, či tehotenstvo alebo len mrcha ti štrajkuje 🙂

menonezname
15. nov 2018

@nikalejko mám ten istý problém ako ty a ráno som si robila test s takýmto výsledkom takže popravde ani ja neviem na čom som

magic08
15. nov 2018

@menonezname vedsa tam črtá čiarka

magic08
15. nov 2018

@nikalejko správ test ti vravím 😂😋

nevludna
15. nov 2018

@nikalejko nechapem tieto otazky....co ti tu vyvestime z gule abo co? Sprav si test...ci uz si si ho robila a bol negativny a chces este nejaku nadej od nas ci co?

nikalejko
autor
15. nov 2018

@nevludna nerob zo seba dôležitú ..chcem vedieť či mal niekto podobne problemy ...keď nemáš čo robiť tak sa nauč strikovat

nevludna
15. nov 2018

@nikalejko nepotrebujem robit zo seba dolezitu, nikto ma tu netrapi....ten test si preco teda nespravis? Nechapem

nini1010
15. nov 2018

@menonezname Si tehotna 😊

menonezname
15. nov 2018

@nini1010 práveže si nie som veľmi istá 😏 neviem či tie testy falošne neduchuju 😑

lucinika
15. nov 2018

@menonezname ja tam tiež vidím slabú druhu čiarku, kúp tém istý test a urob si ho o dva dni. Mala by potom postupne silniet.

lucinika
15. nov 2018

@menonezname pozri na moje testy, prvý na pravo bol robený po 2 dňoch meskania

menonezname
15. nov 2018

@lucinika no lenže ja som po slabej ms preto sa mi to zdá také divné a neuveriteľné zároveň 😏 budem múdrejšia o 2 dni 😃

nini1010
15. nov 2018

@menonezname A co je to za test a kolky si dpo?

lejka01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
menonezname
15. nov 2018

@nini1010 intimed z Kauflandu a dpo neviem lebo som týždeň po slabej ms

nikalejko
autor
17. nov 2018

Žienky tak zase ja ...test negatívny ... žiaľ ,od včera rána sa nemôžem ani vody napiť lebo ma naťahuje na vracanie ..po dvoch hodinach to prejde ..ale akonáhle pride večer to je neskutočne jak mne je zle druhý deň za sebou už ..ešte aj v noci sa budím NATO že mi je blbo ..brnenie v maternici sa opakuje stále hlavne potom čo si ľahnem rovno na chrbát ..vtedy je to výraznejšie .A dnes akoby nestacilo tak hnackujem už aj z čistej vody (ale len od večera ) tak čo skúsiť test neskôr ???

ivanecka01
10. nov 2021

tak ako to dopadlo, lebo ja uz mam 3.den brnenie, a neviem, co si mam mysliet?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre