Doktor na sone nič nevidel

babblin
28. nov 2023

Ahojte bola som vcera na hcg bolo pozitivne no dnes na sone doktor nevidel nic mala by som byt v 5tyzdni… poslal ma do nemocnice a tam doktor povedal ze je to 50:50 ze som tehotna a mam prist koncom tyzdna na sono ze co…. Velmi sa bojim aby to nebolo mimomaternicove kedze nic v maternici nebolo vidno :(

zanzilady
28. nov 2023

Neboj sa, ešte mohlo byt skoro na to aby bolo niečo vidno na sone. Môže byt posunutá ovu. Pokiaľ nekrvacas a nespinis nestresuj sa 🥹 držím palce

jaja391112
28. nov 2023

@babblin a vieš aj akú hodnotu HCG si mala?

babblin
autor
28. nov 2023

@jaja391112 1325 vcera

titla
28. nov 2023

@babblin Ja som bola 1x na sono v 5tt (bola som objednana z ineho dovodu ako potvrdenie tehotenstva ale uz som mala pozitivny test, tak doktor skontroloval aj plod) a bolo vidno len gestacny vak. Kazal mi prist o tyzden na kontrolu a uz bolo krasne vidiet akciu strdiecka. Cize z mojich skusenosti je 5tt este skoro, ale netusim ake hodnoty hcg som mala. I ked aj to je velmi individualne.

vkatush
28. nov 2023

@babblin moja doktorka tuším spomínala, že ona ani nezvykne do 6tt či 7tt objednávať, lebo často nič nevidno, akciu srdiečka nepočuť a mamička sa len vyplaší.
Ak boli predchádzajúce problémy, tak áno, aj skôr, ale pri zdravej žene bez anamnézy zbytočne.

Takže neboj, ako vraví doktorka, 50/50 a verím, že to bude tá lepšia pravdepodobnosť 🙂

adel2020
28. nov 2023

@babblin ak sa smiem spytat kedy si mala naposledy ms? A kolko ti ta meska ms? 🙂🙃

jaja391112
28. nov 2023

@babblin ja si tiež myslím, že si bola dosť skoro, tak uvidíš, držím palce, aby bolo vsetko v poriadku 🙂

babblin
autor
28. nov 2023

@adel2020 15.10 som mala dostat…

sofia1979
28. nov 2023

@babblin tak to mi nesedí týždeň

jaskolka
29. nov 2023

@babblin a nie náhodou 15.11?lebo takto nesedí týždeň tehotenstva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre