Doktor ma poslal domov a potrácam

julianka312
26. apr 2022

Baby ahojte skrátim to aj tak sa mi ťažko o tom píše... tri týždne do zadu som sa dozvedela že som tehotná ale hneď to nebolo dobre chodila som každý druhý deň na krv ale hcg stúpalo veľmi malinko tak Dr povedala že to dobre nie je a od nedele som začala trochu spinit do teraz na ultrazvuku nič nevideli ani ci je to v maternici alebo mimo nevie sa to do teraz včera som išla opäť na krv hcg kleslo stým som aj počítala ale Dr neurobil ani sono povedal že mám prísť len piatok opäť na krv a mi spraví aj sono pýtala som sa ho že sa bojím ze krvacam že či nebude lepšie keď si ma nechajú v nemocnici lebo viem že potracam povedal ze nie že sa vyčistím sama ale ja ne krvacam veľmi neviem je normálne že ma pustil domov?

ivver
26. apr 2022

@julianka312 ahoj, ja som pred rokom potratila v 8 týždni tiež doma, tiež mi doktorka povedala že to vyjde sama a som za to rada, žiadny zásah do tela sa nemusel robiť...telo vie čo má robiť nechaj to tak, nerieš takéto veci, tak isto aj doktor vie čo robí 😊 ja som krvácala 14 dní, na 10 deň vyšiel plod..o 2 mesiace som otehotnela a už mám doma 3 mesačného chlapecka

diamond007
26. apr 2022

@julianka312 samozrejme že je to normálne, neuchytil sa pokus spermie o oplodnenenie. Až moc to riešiš, nechaj to tak, čo má prísť, príde. Naco by si ležala v nemocnici keď si asi tak reálne v 4tt?

zuzanockamt
26. apr 2022

@diamond007 určite nebude v 4. tt, keďže o tehotenstve sa dozvedela pred 3 týždňami, čiže môže byť reálne 7.-8.tt.

petamich
26. apr 2022

@diamond007 nie je realne v 4tt je tak v 7-8 🤷‍♀️

petamich
26. apr 2022

ono zial v takomto skorom stadiu nemaju velmi co urobit, stalo sa mi to 2x a lekar tiez kontroloval "iba" HCG, aby sa vylucilo mimomaternicove, lepsie ti bude doma a ked sa telo samo vycisti - znie to necitlivo ale deje sa to relativne casto, drz sa a mrzi ma to velmi 🍀🙏🏻

paulina29
26. apr 2022

@julianka312 Ahoj, je mi luto tvojej situácie, ja som zažila podobne minuly rok len teda som bola na ultrazvuku a dr tam nič nevidel len prázdny vačok, dva dni nato som zacala krvacat a bolo hotovo. Volala som dr, ze keby bol problem hned na pohotovost a ze keby nie ono sa to samo vyčistí a za tyzden mam prist na kontrolu ci je vsetko ok. Tak si myslim, ze keby si ty cítila, ze nieco este horšie viac krvacas alebo nieco tak smer pohotovost. Drzim ti velmi palce nech toto obdobie rychlo skonci ☺️

diamond007
26. apr 2022

@zuzanockamt
@petamich
Rátajte dievčatá. Ak zistila že je tehotná 3tyzdne, hcg stúpa pomaly a na teste usudzujem z každého príspevku bol ešte duch a robený dobre že nie týždeň pred ms, podľa lekárov je reálne Max 6-7tt, takže áno, ak odratame dva netehotne týždne tak je v 4-5tt reálne.

zuzanockamt
26. apr 2022

@diamond007 Pred 3 týždňami zistila, že je tehotná. Ak testovala skoro, tak vtedy bola cca 4. tt, čiže 4+3 = 7.tt.

lolita555
26. apr 2022

Áno malo som 9rokov dozadu,samé odišlo,všetko sa vyčistili,ono buď rada že nemusíš na čistenie je to zásah do organizmu ,niekedy netreba hneď utekať k lekárovi a robiť testy hneď je mnoho takýchto pokusov o oplodnenie žena ktorá veľmi nesleduje čiarky ani nezistí že sa niečo dialo.nabuduce to vyjde 💪

luccija
26. apr 2022

@julianka312 žiaľ lekár to nechá na prírodu.Od začiatku to nebolo dobre...telo vie čo robí aj, keď sa Ti to zdá krute

petamich
26. apr 2022

@diamond007 netehotne tyzdne sa neodratavaju 🙂 univerzalne platny vypocet pre dlzku trvania tehotenstva je 1. den poslednej menstruacie ako zaciatok, takze je v 7tt (ak teda testovala skor) 🤷‍♀️

julianka312
autor
26. apr 2022

@julianka312 vyvediem Vás aby ste ma pochopili ja som počas tehotenstva mala normalny menzes nevedela som že som tehotná pretože som mala normálny menzes ale o necelé dva týždne po menzese som začala spinit tak si vravím že čo to teraz je malá som doma test a ako každá žena má nejaký ten inštinkt tak som ho mala aj ja test hneď vyšiel dva čiarky ale keď počítam manžel bol vtedy aj pred menzesom už v práci a bol tam presne mesiac takže počítala by som ze som tak isto asi už v 6 týždni len ide o to ze počas toho som mala menzes tak nevie mi to ani Dr vypočítať v ktorom týždni by som asi mohla byť a ako som písala na sone nič nie je vidno

lienka.7
26. apr 2022

@julianka312 je mi to veľmi ľúto 😔
Ale ako uz ti hore baby napísali, nie je dôvod na to aby si bola kvôli tomuto v nemocnici. Lekar neurobil nič zle.... vyčistis sa aj sama, dôjdeš iba na kontrolu ci je všetko ok.

julianka312
autor
26. apr 2022

@lienka.7 ale ide o to ze nevieme ci je to mimo maternicove a som počula že ak je to mimo tak že sa to samo ne vyčistí

gabika128
26. apr 2022

@julianka312 robili ti sono niekoľko krát, ak by to bolo mimomaternicove, tak by to vo vajcovode videli rasť. Väčšinou sú aj veľké bolesti pri tom. Držím palce nech ti to dobre dopadne.

julianka312
autor
26. apr 2022

@gabika128 no však sami povedali ze to nevidia ani v tom vajcovode ani v maternici preto sa bojím toho

diamond007
26. apr 2022

@zuzanockamt vieš čítať? Píšem že reálne je cca v 4-5tyzdni, nie podľa lekarov

zuzanockamt
26. apr 2022

@diamond007 škoda slov 🤦🤦🤦

lsimo
26. apr 2022

Daj nám hlavne vedieť ako si nakoniec dopadla, no moc držkám palčeky aby to bolo všetko v poriadku

julianka312
autor
27. apr 2022

@ivver ahoj a ako si tie 10 dní krvacala?? Lebo u mňa je to ako keby normálny menzes ani nie veľmi silný ja som myslela že to budú také hrudky a ze viac a je to už od nedele len tak to tak neviem či je to normálne

julianka312
autor
27. apr 2022

@lsimo dám vedieť a Ďakujem ❤️

pietrula
26. aug 2022

@julianka312 Ako si teda dopadla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre