Dostala som menzes, ktorý meškal dva dni. Som tehotná?

natalkam123
2. aug 2020

Ahojte dievčatá,
Chcela by som sa Vás spýtať, či máte skúsenosť s takýmto testom .
Ja totizto som dostala menzes ktorý mi ale meskal 2 dni ( mne vôbec nemeskava) krvacala som jeden den a ostatné 3 dni som len "špinila" a tak mi to nedalo a spravila som si test a tam takáto bledá jedna čiarka.
Ps: ano, kúpim si ešte jeden len nemám dnes čas ísť do mesta kupit si, zajtra si spravím ešte jeden len uz som nedočkavá a rada si vypočujem aj vaše názory 😊
Pekný deň

natalkam123
autor
2. aug 2020

Foto je celkom dosť rozmazana a nieje to tam dobre vidieť..

pracujucazienka
2. aug 2020

@natalkam123 fuha ťažko povedať možno si aj bola tehotná a mala si biochemické ale aj nemusela..podľa mna tehotná niesi (ale nieje to vylúčené) však uvidis keď kupis ráno test a spravíš si ho..najlepšie keď kupis tu istú značku aby si videla či / silnie alebo nie

natalkam123
autor
2. aug 2020

@pracujucazienka ťažko sa k tomuto príspevku vyjadrovať pretože tak je ta fotka rozmazana, ze to nieje vidiet 🙄

natalkam123
autor
2. aug 2020

ale ďakujem za radu, určite si pojdem spraviť ešte jeden 😊

pracujucazienka
2. aug 2020

@natalkam123 test je podľa mna pekne vidieť ten je zaostrený..ale uvidis sama zajtra ráno ❤️

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimka11111
2. aug 2020

@natalkam123 test je premoceny

mondolina
2. aug 2020

Nevidím nič

viikkki
2. aug 2020

Ja mam s týmto testom zle skúsenosti pozri aké čiarky som mala ja a nebola som tehotná 😔

princess123
11. aug 2020

@viikkki ahoj čo hovoríš na môj viem ze trošku odbocym od témy ale dnes je 7 dní po styku a mam ducha na test není to z ranného moču

princess123
11. aug 2020
noemikatka
11. aug 2020

@viikkki nemala di ani biochemické ved na jedno je to jasné vidieť 🙈😔 a aky to je test

viikkki
11. aug 2020

@princess123 no bud test falošne duchuje alebo sa vajíčko skoro uhniezdilo a začalo sa ti tvoriť Hcg 😁

viikkki
11. aug 2020

@noemikatka je to intimed test... A tak jasne ze bolo biochemické ale tak som to myslela ze som normálne tehotná nebola aj so šťastným koncom 😞

noemikatka
11. aug 2020

@viikkki to mi je ľúto mne sa to stalo tiež :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre