Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dostali ste vyvolávačku a menzes neprišiel?

dagmar13
16. apr 2013

Chcem sa spytat,ci je tu niekto kto ma skusenosti s tym,ze vam dali vyvolavacku a ta sa nedostavila?a boli ste teda nakoniec tehotne ci ako ste dopadli?

alore
16. apr 2013

Ja som dostala 2 a nic. Potom neskor prisiel 2 krat a teraz zase nic 😒

simca06022011
16. apr 2013

jasne, dostala som znovu...

dagmar13
autor
16. apr 2013

ja neviem,som niaka stale podrazdena,unavena a menzes nexodi a vcera som bola na gynde a dr. povedala,ze to nevizera zatial na tehotenstvo,ale lebo od poslednej mrchy mam 5 tyzdnou....a byva my zle ..tak neviem a za 2 tyzdne mam ist na kontrolu..

sabina1975
16. apr 2013

Mne zistila tehu ked mi meskal menzes 6 dni a ovu som mala posunutu na17 DC takze vlastne som bola 20 DPO a bolo vidiet bodku

jarkapa
16. apr 2013

@dagmar13 Mne pichli vyvolávačku, doktorka mi hovorila, že tehotná nie som, po vyvolávačke tiež nič, po týždni mi to nedalo, lebo mi tiež bývalo zle, tak som si spravila test a bol pozitívny. Išla som ku doktorke a už mi tehotenstvo aj potvrdila. A to bol rozdiel len jeden týždeň. Pýtala som sa jej na vyvolávačku, či nemôže nejako ublížiť, ked som tehotná, ale povedala, že ona buď spustí krvácanie-čo sa nestalo, alebo utuží ten plod v maternici. Inak celé tehotenstvo ma v kuse bolelo podbruško, ako keby som mala stále mrchu dostať, ale nato mi zase hovorila, že ma to bolí preto, lebo sa maternica zväčšuje atd. Chvalabohu, všetko dobre dopadlo 😉

dagmar13
autor
16. apr 2013

dakujem za vase prispevky,tak uvidim,ked nedostanem menzes aj tak som rozmyslala,ze si kupim test a skusim si ho urobit znova a uvidime... 🙂

kamilkooracko
22. mar 2018

Ja som meškala 5dni mz a dostala som vivolavacku a mám bolesti pod bruškom nesom si istá či som v tom ale radšej si spravím test