Druhá čiarka na teste na ukázala po čase. Som tehotná?

majusik26
14. jan 2014

Ahojte babi mate niektorá skúsenosti s tehotenskymi testami robila som si test a ciarka druha sa ukázala nie hned ale po case ale len taký slabí tienik som 5den po ovu a bolia ma prsia a mam velmi citlivé bolestive shnednute bradavky mrcha bi mala prist až o 9 10dni dakujem ☹

maribell
14. jan 2014

si 5 dni po ovu a robis tehu test? na to je este prilis skoro tehu test ti ukaze najskor tak 2-3 dni pred ocakavanou ms ... dovtedy su to vyhodene peniaze

katkas1
14. jan 2014

no silno pochybujem ze by ti nejaky test takto skoro ukazal tehotenstvo

peterek414
14. jan 2014

majusik26 Ahoj moja tak tehul test ti ukaze jednoznacne ci si alebo nie cca 14dpo az 21dpo tak ze mas este cas a este je strasne skoro aby si to zistila este len na 5 au 10 den nastava uhniezdovanie ....tak len treba vidrzat a drzim palce 🙂

martinkatinka
14. jan 2014

Tak skoro určite nie, dokonca nemôžeš mať ešte ani tehotenské príznaky, ani HCG ešte nestúplo, takže test ti nemal čo ukázať, počkaj na MS a keď bude meškať, potom testuj.

alexandrag1
14. jan 2014

najskor ukaze 10dpo

zuzanka7834
14. jan 2014

No, ale moze byt, ze ovulacia bola skor a su to naozaj tehu kolajnice 😉

andulam
14. jan 2014

Vysledokk testu sa rata len do 5min. alebo tak nejak,potom je neplatny.

mirazaa
14. jan 2014

..... mne sa to zda skoro, iba že si mala ovulaciu skor, ved pri normálnom stave dochádza k uhniezdeniu oplodneného vajíčka vo výstelke maternice cca. 5,6. dokonca až 10 deň od oplodnenia. Až potom je embryom vylučovany Hcg hormon..a možeš pociťovat priznaky ake máš...testy slubuju hory doly,ale počkaj par dni do MS..🙂 a nebudeš stresovať

awalancha3
14. jan 2014

......dobry test (mamatest, gravitest) ukazuje uz na 9-10DPO..... pepino a woman secret robi duchov......Ak mate dobry test, tak je jedno ci sa vam ukaze druha slabunka ciarka do 5 min alebo za 5 hodin po vyschnutí (samozrejme zalezi, kt. DPO ste.....) dievcata co boli v skupine o merani BT skoro do jednej vzdy vedeli uz v 9 DPO ze su tehotne..... ja osobne som vedela na 10DPO ze som tehotna, aj mi test ukazal slabeho ducha... takze sa miernite s recami, ze treba cakat do MS,alebo ze test ukazuje az 21 DPO a podobne....Videla som stovky grafov merania BT..... a najskor sa pozitivny test ukazal 6DPO, vacsinou vsak 9-10DPO.......
Zakladatelka temy........ alebo mala ovulaciu skor nez si mysli alebo je vynimocny pripad... kazdopadne radim este sa otestovat, zajtra, pozajtra...a vec bude jasna... resp. jasnejsia

karmela
14. jan 2014

@majusik26 môžeš byt tehotna a nemusíš 😒 aj ja som dnes 10DPO a testy mi duchavali od 7DPO až po limite z 5 štyri urcite 😠 a dnes do limitu nic 😒 Takze odporúčam testnuť este urcite a držím palce aby vyšlo co si prajes vidiet 😉

tobiaskonatalka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre