Duch na tehu teste po pol hodine

ma29
24. aug 2023

Zdravím Vás, asi po pol hodine sa mi na tehu teste objavila čiarka, áno viem, že test sa má čítať po hodine, ale nedá mi to sa nespýtať, pretože ak bol negatívny, vždy negatívny zostal, nikdy predtým sa mi to nestalo. Ďakujem krásne 🙂

ma29
autor
24. aug 2023
nelca0510
24. aug 2023

@ma29 mne sa nedá nespýtať "Čítala si si návod". Ak je tvoja odpoveď nie,tak šup - sup prečítať. Tak je totiž odpoveď.

ma29
autor
24. aug 2023

@nelca0510 zle som napísala malo tam byť nemá, ospravelňujem sa

ma29
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka1
24. aug 2023

@ma29 mne pri prvom ukázalo až po limite, zabudla som ho vyhodiť a na druhy deň pozerám ze je tam aj druhá čiarka, a tehotná som aj bola.

majamat
24. aug 2023

problem je, ze mnohe testy toto ukazuju. a stale citam, ze niekto napise, ja som tehu bola. ano bola, ale ak toto ukazuju aj tym,co neboli, zrejme by to ukazal,a j keby nebola.

cize nehladat duchov, zopakuj test o par dni,relevantny je vysledok -2 kolajnice.

janetinka27
24. aug 2023

@ma29 ahoj, ak chces, testuj neskor a uvidis, teraz tazko povedat. ja som nikdy nemala na teste ani naznak ducha ani po uschnuti. ak tam nieco je, moze to nieco teda znamenat - no nemusi. preto lepsie zopakovat test, ak myslis, ze by si mohla byt tehotna.

gabishek
31. aug 2023

@ma29 je tam jedna ciarka, preboha to uz ked tam niekto vidi dve, tak ma vazny zrakovy problem.
Ked si tehotna, ukazu sa ti 2 tmavocervene ciarky do par sekund. Viem co pisem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre