Duch na teste

krandy
16. nov 2022

Ahojte žienky, prosím vas vidíte niečo na teste aj vy alebo len mne sa zda velmi jemnucky duch?
Som 26 dc mám 3 dni do ms. Cez ovuláciu sme sa s mužom snažili veľmi by sme chceli 2 babo. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

krissstiina8
16. nov 2022

Niečo tam je , slabulinké

krandy
autor
16. nov 2022

Ešte jedna foto

krandy
autor
16. nov 2022

@krissstiina8 ďakujem za odpoveď 🙂 skusim za pár dní. V prvom tehu mi test uz ukazal ducha týždeň po ovu. No sama som zvedavá, ale pevne dúfam ze bude s tohoto nieco 🙏🙏🙏

zanta3
16. nov 2022

Mne sa nezda, ze by tam nieco bolo 😕

krandy
autor
16. nov 2022

@zanta3 počkám ci pride ms potom skúsim. Ďakujem za odpoveď 🙂

zanta3
16. nov 2022

@krandy jasne, pockaj a potom skus. Drzim palce, aby sa tam objavila vyrazna aj druha ciarka ❤

nikky6
16. nov 2022

och, ked ja absolutne nevidim nic, ked sem niekto nieco taketo prida :D bud som slepa alebo teda netusim. niekedy to clovek tam len chce vidiet :D

esmeronka
16. nov 2022

@krandy skus o 3 dni môže byť že sa ti posunula ovulacia tam vie aj deň spraviť pri teste veĺa

ruby_
16. nov 2022

@krandy ahoj, ja som rovnako 26dc a v piatok mam dostat ms…. Ale teraz som robila test lebo sa citim vselijak…

veronikaszabova
16. nov 2022

@ruby_ pepino?

krandy
autor
16. nov 2022

@ruby_ tu vidím volaco, držím palce nech silnie palicka🥰🙏

krandy
autor
16. nov 2022

Ďakujem žienky, co ste mi komentovali príspevok 🙂

ruby_
16. nov 2022

@veronikaszabova jj viem ze nie su bohvie co do kvality ale nechcela som platit vela ked neviem ci tam vobec nejaka sanca je🤷‍♀️

ruby_
16. nov 2022

@krandy ja ratam s tym ze ms pride… najdivnejsie mi bolo cca tyzden dozadu, bolest brucha, prs, krizov, tyzden nic a dnes nejake spinenie cudne tak som otestovala…. No neviem🙄🤷‍♀️

krandy
autor
16. nov 2022

@ruby_ skus si spraviť inú značku testu, ale co odpisuješ vyzerá nádejne, držím palce 🙂 potom daj vedieť ze ako si dopadla.
My sme sa s mužom snažili cez ovuláciu robila som si ovu testy to bolo 15dc. Pred par dnami som citila take pichanie do vajecnika dnes citim kríze dost, dufam to nebude blížiaca sa ms

bejka90
17. nov 2022

@ruby_ ja tam vidim ciarku 🙂 ja som mala takisto pepino duchov ale silnelostatne testy biele a az 15dpo som mala uz aj na livsane slabeho ducha...takze podla mne tie pepina skor zachytavaju ako ostatne....

ruby_
17. nov 2022

@bejka90 ja si praveze myslim ze su to tí duchovia, kedze ranny (na foto je dnesny spodny) je svetlejsi… dnes som 14dpo a 27dc 🤷‍♀️🤷‍♀️Akoze ja by som bola stastna ale…. Po tom co som sa tu docitala o pepino testoch, ze panny ho maju pozitivne, tak neviem no😂👌👌

bejka90
17. nov 2022

@ruby_ a inu znacku si skusala?? No ved toto ze ja som tiez myslela ze som mohla otestovat zo srandy mojho 2 rocneho syna :D len som uz nemala test:D tak jeidne skusit inu znacku alebo otestuj vodu :D ja som livsane otestovala hahaha :D lebo som si myslela ze to kanalik tak presvita ta moja ciarka a pri vode nebolo nic takze to bola ciarka :D

ruby_
17. nov 2022

@bejka90 no dnes je vsetko zatvorene, takze sa uvidi zajtra, mozno pekne pride ms a mam usetrene za testy👌

bejka90
17. nov 2022

@ruby_ daj vediet potom 🙂 drzim kazdopadne prsty nech nedojde

fialka712
17. nov 2022

Ahojte, pripájam sa do diskusie. Dnes doobeda som robila test, len tak, ani nie je z ranného mocu. Som len 21DC a vyslo mi toto. Co myslite ? Prva fotka je v limite, druha po.

veronikaszabova
17. nov 2022

@fialka712 urob si iny test ako.pepino

nikolet1992
18. nov 2022

Ahoj pripojim sa prosim vás je negatívny alebo tam je niečo vidno but kanalik?

gabrielapavliskova
17. feb 2024

Dobrý večer robila som si test tehotenský jedná čiarka bola silná a druhá carka slaba čo poviete som tehotná alebo nie ďakujem

ruby_
17. feb 2024

@gabrielapavliskova ahoj, kedze je taka farebna ta druha ciarka, tak ja si myslim ze sa mozes tesit. Snazite sa? Ja mam tri taketo ciarky uz doma, najmladsi bude mat 5😂😂👌

gabrielapavliskova
17. feb 2024

Tak sa mám tešiť

ruby_
18. feb 2024

@gabrielapavliskova dnes si netestovala? Skus ranny moc a porovnaj intenzitu ciarky

tinuskatinkatina
21. feb 2024

Dobrý deň.. rada by som sa tiež opýtala a nechala si poradiť 🙂 Dnes som sa testovala 2X.. ráno a teraz poobede.. ráno som tam voľným okom druhú čiarku mierne videla.. no teraz poobede som ju už videla zreteľnejšie.. no je to značka mamatest.. čo nie je asi veľmi v obľube u viacerých žien.. tak sa chcem spýtať, či je nejaká šanca.. že nemám blbý zrak :D 🙂

ruby_
21. feb 2024

@tinuskatinkatina podla mna je to jasne👌👌✨drzim palce

macicka111
4. apr 2024

Asi nič 🫣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre