Duch na teste alebo kanálik?

annie2205
4. nov 2020

Ahojte zienky, myslite že na teste by mohol byt duch? Alebo je to skôr kanalik 🤷🏻‍♀️ Ked sa teraz pozriem na fotku vidím aj tri čiarky 😂 už ani sama neviem

snazilka_bio_mamka
5. nov 2020

@annie2205 pár mesiacov.. ale s priatelom len teraz ideme riesiť byvanie a uz boli o tom reci že radsej pockame kým už bude po stahovaní ale ja to nechcem seknúť.. co ked sa mi to vobec nepodarí nikdy? mám uz po 30ke a ešte nemam dieťa...

adusa1987
5. nov 2020

@annie2205 mna pri synovy boleli bradavky ale ja som to brala ako normalku pms mna bradavky bolievaju doteraz nie kazdy mesiac ale bolievaju preto som sa na to nespoliehala a bola som. fakt tie priznaky pms a uhniezdovanie to necitis rozdiel.ja som po sterilizacii cize dieta nema ako dojst a doteraz ma picha a boli v podbrussi aj teraz este aj citim vajecniky..to by som bola tehu kazdy mesiac.ale zelam aby bolo tehu 🙂

annie2205
autor
5. nov 2020

@adusa1987 Áno samozrejme chápem, čo mi tým chceš povedať ale tak ty sama píšeš, že ťa bradavky bolievajú. Ale mna nie 😂 Vždy ma pred ms bolia celé prsia ale bradavky nie. Teraz presne opačne, prvý krát ma bolia len bradavky a to tak, že ani tričko sa mi nemôže ich dotknúť 😁 Viem, že hlava dokáže čokoľvek, ale ja sa zase nejako prehnane nesustredim a nevyhľadávam všetky príznaky sveta, len tak konštatujem, že sa moje telo chová tento mesiac inak😁 ale zase ako som už písala, nie som nejako moc natešená, že to už vyšlo. Beriem to tak buď áno alebo nie 🤷🏻‍♀️

adusa1987
5. nov 2020

@annie2205 vies co ked nad tym porozmyslam aj mna bolievali prsia a ked som cakala maleh tak bradavky a odkedy som porodila uz len bradavky.nejako som si to ani neuvedomila...🤔😆 ano presne hrozne boleli a bolia doteraz len som sa skrabkala ako oeby horeli po pravde pocas tehu sa aj trosku zmenili ako leby radstli ak to vysvetlit odlupovala sa mi na nih koza ako z bradaviek ci ako to nazvat proste sa menili.tie bradavky mi ostali doteraz muz musi povinne hladkat 🤣 a ako dlho sa snazite ? Je to prve buduce babo ci uz mas deti

annie2205
autor
5. nov 2020

@snazilka_bio_mamka Ale tak veď zase ani bábätko nepride hneď a máš 9 mesiacov nato, aby ste si ešte zariadili bývanie. A presne ako hovoríš, že nemusíš otehotnieť ani hneď, ale zase nadtym, že by sa to nemalo ani podariť ani nerozmyslaj! určite sa podarí 😊 No to ja mám zase len 25 rokov, priateľa mám už 6 rokov a 4 roky spolu žijeme ale nejako prehnane sa o babo zatiaľ nesnazime, teraz akurát druhý mesiac je toto čo sme sa spolu mojkali cez plodne a nedali si pozor a keby nám to hneď tak vyjde, tak by som sa aj čudovala, že tak ľahko 🙈

annie2205
autor
5. nov 2020

@adusa1987 presneee takto to mám 🙈 Akurát, že sa mi neodlupuje koža ale sú take väčšie ako keby napuchnuté🤣 Vieš čo, akurát som to teraz písala tuto hore, že sa nejako extra nesnažíme. Mám len 25 rokov a toto je druhý mesiac čo sme len tak skúsili, lebo som všade čítala, že niektoré ženy aj mesiace, dokonca roky sa snažia. Tak som si tak povedala, že to nemôže byt take ľahké a nemohlo by to hneď vyjsť😁 A keby áno, tak by som bola aj prekvapená. Ty maas koľko ročného syna?

adusa1987
5. nov 2020

@annie2205 no mi ske sa zacali v 23 lebo mi zistili zdrav problemy ktore vekom sa zhorsia.snazili sme sa rok nic.po roku som sla k dr kde povedal ze mam PCOS tak ma poslal na operaciu robili mi drilling a prerezali zakrpatene vajecniky aby vajka vyskakovali.jeden vajcovod som.vraj mala jemne upchaty 😀 snazime snazime nic moj ze ma ist na spermiogram.odmietal az som ho donutila.samozrejme muzska hrdost ze mu nikto penis okukovat nebude a strach ze je neplodny.ale isiel a spravil dobre.pocet spermii dostacujuci ale chudak mal zapal spermii a infekcie.mal sa preliecit 3m liekmi 3m pockat a tak sa snazit.no povedz kto pol roka vydrzi.ani nie po mesiaci vrania liekov ked sme sa na vsetko vykakali bum ostala som ani som nevedela len dr som sla.predpisat lieky a ze meska isto cysta a to nebola cysta ale tehu.v 25 som porodila maly ma 3 roky a hned po nom sme nechcene zakvasili na malu ta ma 2 roky 😀

snilekd233
5. nov 2020

Ahojte baby , pardon ze sa tu takto vopcham ale vidite tam nieco aj vy alebo to je len kanálik? :(

petamich
5. nov 2020

@snilekd233 ja zial nevidim nic

annie2205
autor
6. nov 2020

Ahojtee, tak dnes som skusila a je to možné, že ten duch vôbec nesilnie? 😁 je to vôbec duch podľa vás?

annie2205
autor
6. nov 2020

Skúsim ešte inú fotku Vám sem dať, ale asi to je to iste čo ta prvá 😁 Ja neviem, nemôže to byt len kanalik keď je to 3 dni rovnako silne?🤷🏻‍♀️

ajka251
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka251
6. nov 2020

@annie2205 ja to tam vidim 🙂 a keby si skusila o tri dni?..dosla ti ms?alebo kedy mas dostat

nataly00
6. nov 2020

Vidite daco

petamich
6. nov 2020

@nataly00 slabucky naznak by som aj videla, najskor som si povedala ze nie 🙂 skus o dva dni

nataly00
6. nov 2020

@petamich ani tu nič??

petamich
6. nov 2020

@nataly00 ked som si aj tu prvu poriadne priblizila tak tam nieco slabunko slabunke vidim, kolko ti meska MS? podla mna si sprav o 2-3 dni ten digitalny test, ten duchov nerobi

annie2205
autor
6. nov 2020

@ajka251 dnes mám dostať ale zatiaľ nič 😁 Ale už kašlem nato a počkám. Buď príde alebo urobím za 3 dni další, lebo už som z toho chorá 😂😂

nataly00
6. nov 2020

@petamich ešte nemeska len spaním ale uz pride mnz hovoria ze je negat

annie2205
autor
6. nov 2020

@nataly00 ja vidiiim slabucku druhu ✌🏽

nataly00
6. nov 2020

@annie2205 aký test myslis 1 ci 2

petamich
6. nov 2020

@nataly00 skus o dva dni ;) aj ked uplne ta chapem, ja som nevydrzala a robila som si 6 dni pred ale teda mne lekar kazal robit si skor po dvoch co zial nedopadli dobre, cize radim ti pockat ale ja teda neviem nikdy cakat :D

nataly00
6. nov 2020

@petamich minulý mesiac som mala slabého ducha a ptm menzes no nvm chceme babo

nataly00
6. nov 2020

@petamich Nvm ci aj po.mnz som.si mala robiť test

petamich
6. nov 2020

@nataly00 tak ono je to vlastne jedno, ked potom menzes prisiel tak aj keby ti test vysiel, velmi vela tehotenstiev je tzv. chemickych, ze sice dojde k oplodneniu ale neuchyti sa a zena dostane menzes, mozno aj o par dni neskor ale dostane, cize preto sa vravi, ze si mas az ked meska niekolko dni, to uz by malo byt uhniezdene ale zial aj tam to nie je garancia ako u mna, ak ti menzes nepride sprav si o dva dni a uvidis ale ked mas dostat zajtra uz by asi mal test vyjst, mohla si mat ale posunutu ovulku, cize je to fakt individualne, mne 6 dni pred uz vysiel velmi jednoznacne ale kazda sme ina

patka182
7. feb 2021

Myslite že sa môžem tešiť alebo to je kanalik?

nikolsos
3. apr 2021

Žienky skúsenejšie, prosím Pepino tehu test má takýto kanálik, alebo je to duch? Vôbec sa nevyznám. Ak tam teda vôbec je niečo vidieť. Ďakujem za vaše skúsenosti. 🙂

sunny15
3. apr 2021

@nikolsos ahoj, vidieť niečo slabucke,ale Pepino robia také kanáliky,takže ak chces ísť na istotu,tak odporúčam iný test ,Pepino má malo farbiva,na inom teste by mohla byť pekná čiarka.

maminkadeticiek
3. apr 2021

@nikolsos nie,to je pozit.test na 99%.Skore tehotenstvo.Podla mna zodpoveda tak 10 dpo,4 dni pred ms.

zuzka1090
2. feb 2022

@maminkadeticiek tu niečo je alebo mi šibe?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre