icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
karmela
13. apr 2014

@lubka1983 akurát som DPO asi 4 😀 tak uvidíme čakám 🙂 tak držím palce nech sa co najskor zadari a vela zdravia a štastia 🙂

avatar
lubka1983
13. apr 2014

@karmela aha..tak dufam,ze sa uz dockas 🙂 a z vasej sklupiny uz je niekto okrem majky este tehu???co ta lenka??uz sa vam asi ozvala a asi tusim ze tehu tiez nedopadlo dobre..

avatar
karmela
13. apr 2014

@lubka1983 Lenka sa neozvala od vtedy.No zatial len Majka je budúca druhomamicka.Ale verim,ze ostatne ju uz čoskoro budeme nasledovať.No bola by som rada keby to uz vyšlo no uvidíme ci sa pošťastí 🙂

avatar
lubka1983
13. apr 2014

@karmela aha lebo na profile si uz ze je tehotna odstranila....uz t tam nema...aj si skusala tie ovu testy??

avatar
zuzka0405
13. apr 2014

@mirkovci Nie...ja osobne som mala už 6dpo ducha,ktorý postupne tmavol až do //

avatar
karmela
13. apr 2014

@lubka1983 ja len ovu testy som skúšala tak mi vychadza na 10DC teraz na 8DC ovu.A raz sa stalo až na 20DC som mala.

avatar
lubka1983
13. apr 2014

@karmela az take rozdiely??

avatar
asimama
14. apr 2014

@karmela ahoj moja.tak mamatest robeny teraz rano..je mozne,zeby sa to mylilo?dnes mala prist MS..zatial tuk tuk nikde..dufam,ze ani nepride..14 DPO..neni ten dusik slaby?pri malom som uz o takomto case mala riadne kolajnice.. 😒

avatar
satanka1
14. apr 2014

@asimama hlavne,že tam ten dušík je a bude silnieť 😉

avatar
asimama
14. apr 2014

dufam v to..ja neviem ci je mozne mat tehotenstvo ine,ako druhe..bezpriznakov?len zvysenu BT?ked sa pocuvam..musim sa sama na sebe smiat 😀
@satanka1

avatar
t1nulka
14. apr 2014

@asimama ved je tam pekna ciarocka🙂 ak ju tak vidno cez fotak, nazivo musi byt este tmavsia 🙂 a ved skusis testik hoci zajtra alebo v stredu, aj toto testovanie ma svoje caro 😉 inak, ja to mam tiez take bezpriznakove...?iba prsia ma bolia, ale ani vone nevadia zatial, a skor jem jedno cez druhe... To pri prvom som prve tri mediace takmer nejedla 😀

avatar
asimama
14. apr 2014

😀 ale normalne tomu dako nemozem uverit.. 😅 dva mesiace sme sa snazili..nic..dva mesiace pauza..a teraz a zeby hned?? 😅

avatar
dada87
14. apr 2014

@asimama nieje slaby na ten den az dost podla mna.Gratulujem 🙂

avatar
dada87
14. apr 2014

aj ja musim povedat ze 2 tehu ziadne priznaky ako keby som ani nebola len trochu prsia ale v norme jem jak preddym nic extra som nezaznamenala bodaj by to tak zostalo ze tehulkyyyyy 😉 😉 😉

avatar
alexandra1104
14. apr 2014

duch alebo nie

avatar
dada87
14. apr 2014

@alexandra1104 to je nejake rozmazanie nie? skus po zaschnuti najprv som ze vidim dve ale ked prikukujem tak je ten test nejaky divny

avatar
kristinka28
14. apr 2014

@alexandra1104 hm ten testik je uz po vyschnuti ,,,

avatar
dada87
14. apr 2014

@t1nulka aj si uz bola u lekara? ja neviem kedy mam ist ci nebude skoro .

avatar
t1nulka
14. apr 2014

@dada87 este som nebola... Nechcem ist zbytocne skoro. Staci mi po velkej noci 🙂

avatar
dada87
14. apr 2014

@t1nulka asi aj ja ved aj tak mi nic skoro nepovie a vkorom si tt t 🙂

avatar
t1nulka
14. apr 2014

@dada87 tak tipujem nejaky 5-6 tt, ja mam extremne nepravidelnu ms, takze si viem len tipnut 😀

avatar
t1nulka
14. apr 2014

@dada87 a ty? Ktory si tt?

avatar
1234lubka
14. apr 2014

@t1nulka to je aka extremne nepravidelna? ja som toho roku mala len 2 krat...v januari na 41DC a v marci na 49 DC....minuly rok som mavala tak od 30-37....jak ja zyvidim tym 28 dnovkam....

avatar
dada87
14. apr 2014

@t1nulka ja tiez len tipujem asi 5-6 no neviem sistotou.pri prvom som si to tiez myslela a bola som podla utz v 12..Zeby som teraz zistila skor?????????????

avatar
t1nulka
14. apr 2014

@1234lubka no presne taka, poslednu som mala 7.2. Takze nechapem akym zazrakom sa mi podarilo oteho 😀 vobec sme sa nejak extra nesnazili, ze napr. kazdy den akebo kazdy druhy... Len tak, podla chuti 🙂

avatar
t1nulka
14. apr 2014

@dada87 ja som pri prvom zistila v 5tt a na utz som bola o 2 tyzdne, mi povedal dr ze 7. tt a uz bolo aj srdiecko 😵

avatar
1234lubka
14. apr 2014

@t1nulka no ved prave preto ze ste sa nejak extra nesnazili :D ani si si nijak nesledovala teplotu nic? ja som myslela ze zacnem z bt ale...podla mny by ma to len zbytocne stresovalo....na ktory den si si robila test?

avatar
karmela
14. apr 2014

@asimama ahoj moja nevadi ze je slabý este ale je.Bude silniet ciarka verim v to 🙂 si ma potešila 🙂 jasne,ze každé tehu je iné moja tak len sa šetrí a rob testiky a hlavne sa pochval nech ti mozem poblahozelat a zapriat zdravie aj šťastie 🙂

avatar
t1nulka
14. apr 2014

@1234lubka nic. Vobec. No test som si robila cca 16 - 18 dni po sexiku 🙂 presne neviem... Bolo to testovanie len preto, lebo uz tyzden som mala pocity na ms a ta nikde, tak reku zo srandy... Ha ha, velika sranda to este bude 😀

avatar
denuss
14. apr 2014

@asimama ja som mala 14DC este slabsieho, bud pokojna, je to v poriadku.. 🙂