icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
1234lubka
15. apr 2014

@t1nulka mne ten kalenar ukazal dievca :DD a mam chlapceka 🙂

avatar
t1nulka
15. apr 2014

@1234lubka hmmm, ja aj tak dufam, ze mi to vyjde 🙂 aj si si vtedy ratala ten kunarny vek v case pocatia?

avatar
dada87
15. apr 2014

@t1nulka ja som to zle precitala tak ty mas chalana a vychadza baba no ved uvidis mne vysiel chlapec dceru mam no uvidime moc sa nespolieham aj dievcatku budem rada nechame na prekvapenie. 🙂

avatar
t1nulka
15. apr 2014

@dada87 no ze pri prvom mi vychadzal chalan aj mam chalana a pri druhom baba a tiez chcem aby vyslo 😀 ale samozrejme, zdravie je prvorade 😉

avatar
1234lubka
15. apr 2014

@t1nulka ano ale ved to nieje 100%tne ale drzim palceky nech ti to vyjde 🙂 ja som chcela dievcatkko tiez🙂 ale teraz by som brala aj druheho chlapceka...je mi to vlastne jedno 🙂 ale keby som si mohla vybrat tak chalaniska nech mam doma samych chlapov 🙂

avatar
bejby2
15. apr 2014

@dudenka ja tam tiež niečo vidím 🙂

avatar
asimama
15. apr 2014

dnesny poobedny 😀 tak asi je to fakt pravda 😅 😀

avatar
karmela
15. apr 2014

@asimama super moja takze srdečne gratulujem a veeeeela zdravicka obom huraaaaa 🙂 kolky DPO? Teším sa

avatar
amonda
15. apr 2014

@asimama kolko dni si pred-po ms?

avatar
zuzka0405
15. apr 2014

@asimama Gratulujem.... Určite sa môžeš tesit

avatar
karmela
15. apr 2014

@asimama aha 15Dpo si.No zodna na den bude silniet to uz nieje duch ale ciarka 🙂

avatar
asimama
16. apr 2014

@karmela
@zuzka0405 dakujem babulky... 😵 jaj len nech je vsetko vporiadku 🙂 ale dufam,ze bude.. 🙂

avatar
zuzka0405
16. apr 2014

@asimama Neboj určite bude uvidíš.... Držím palce 🙂

avatar
asimama
16. apr 2014

@amonda dneska je 2 den co mi oficialne meska 🙂

avatar
dolce_principessa
16. apr 2014

Z mojho ducha je uz takato pekna ciarka 😀

avatar
dolce_principessa
16. apr 2014

@asimama urcite si tehu 🙂 o par dni uz bude ciarka silnejsia 🙂

avatar
ivet55
16. apr 2014

Ahojte baby, prosím Vás poraďte, môže mi test po meškaní ms už cca 10 dní ukazovať len ducha?

avatar
dada87
16. apr 2014

@ivet55 daj foto

avatar
t1nulka
16. apr 2014

@ivet55 presbe, daj fotecku 🙂
@dolce_principessa no kraaasa 🙂
Koceny, ale ja mam obavu, ci sa nieco nestalo, lebo mi akosi miznu priznaky... Tak uvidime, dufam, ze je vsetko ok 🙂

avatar
dada87
16. apr 2014

@t1nulka ake priznaky ti miznu ?

avatar
ivet55
16. apr 2014

tu je ale nechápem tomu
@dada87

avatar
t1nulka
16. apr 2014

@dada87 vsak tehu... Ale mozno si to len namyslam 🙂

avatar
dada87
16. apr 2014

@ivet55 tak mas este nizke hcg kazda ma inak ja tam vidim ciarku nie ducha.Hlavu hore 😉 😉

avatar
t1nulka
16. apr 2014

@ivet55 comu nechapes? Su tam ciarocky, mozno si mala posunutu ovulku a otehotnela si neskor ako si myslis 🙂

avatar
ivet55
16. apr 2014

@t1nulka
@dada87 no paráda 🙂 tak k nášmu krpcovi pribudne ďalší drobec 🙂 spravím ešte iný test a aký odporúčte? pri prvom tehu mi tuším najlepšie ukázal mamatest

avatar
denuss
16. apr 2014

@dada87 no vyzera to, ze si tehulka 😉

avatar
dada87
16. apr 2014

@t1nulka sak tehu ale co sa ti nezda.kazda sa cuduje ze ked nevracia neomdlieva nieje tehu.necitis ani prsia ani kryze? ja tiez nemam extra priznak len prsia trochu miestami krize.rozmyslam ze skusim ist zajtra alebo v piatok gyn.neviem vidrzat do bud. tyzdna a este ten pondelok .nemam rada tieto sviatky.bud uvidi alebo neuvidi 😉 😉

avatar
denuss
16. apr 2014

@denuss pardon, to malo byt pre ivet55 😉

avatar
dada87
16. apr 2014

@ivet55 mne ukazoval pepino alebo intime z DM podla mna je to jedno vsetky su na jedno kopito 😉 😉

avatar
dada87
16. apr 2014

@denuss jasne pochopila som