Duch na teste

kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

monikalex
31. mar 2017

@olylili Nie nie nič také. Žiadne lieky na prechladnutie si dávam bacha, tak neviem. Snáď cysta nie😢

olylili
31. mar 2017

@n1colette
@dusana12 tak to ešte nie je veľmi dlho aj keď žena veľmi túži tak aj mesiac je večnosť držím vám prsty nech sú čím skôr na teste //

missellis
31. mar 2017

@luta13 urcite dam, nechcem robit to co doteraz ze neustale testovat, tak pockam az na ms lebo mam sklamaní dost 🙂 tak snad to pride uz, aj ked som len mesiac po silikónoch babo by som prijala

olylili
31. mar 2017

@monikalex niektoré gyn. ochorenia u ženy robia falošné pozit. testy preto sa pýtam ....Nič iné neostáva len vyčkať keď bude meškať a otestovať ešte ak do vtedy ms nepríde

archanjel007
31. mar 2017

@monikalex no ked ti vysla taka to ciarka malo by sa jednat o tehotenstvo ale tie vedia ovyplyvnit test aj lieky alebo cysta ale ak nic neberies tak potom len treba cakat no test zachyti hcg a lekar este nemusi nic vidiet on si zistuje hcg z krvi moja rada pockaj do dna ms a ked nepride otestuj sa potom aby si zbytocne sa nestresovala 🙂😂

archanjel007
31. mar 2017

@monikalex ten smajlik so slzami sa tam sam votrel🙂

dusana12
31. mar 2017

@n1colette asi už netreba,začala mi mrcha...nechapem to

n1colette
31. mar 2017

😢 to ma mrziii
nech sa vam to v dalsom cykle podari.. a mozno sa stretneme v januarovkach 😉

meli8412
31. mar 2017

@monikalex Skús poprípade iný test, možno je chybný. HCG 2 je fakt nič, keď 25kový ti ukázal takýto test, tak by si tam mala mať aspoň 20 hcg.
Držím silno palce, aby si bola tehu 🙂

nina4
31. mar 2017

@amelie2017 ano budem musiet lebo ja neviem obsediet a asi to bolo take varovne zdvihnutie prsta predsa vonku peknd a mna uz ťaha do zahradky 😊 tak pekne krasne zahradku neham na drahom 😄

miriamn76
31. mar 2017

@nina4 moja pekne oddychuj nic nerob namahave mne je tiez do placu ked pozeram na zahradku uz by som si sadila a kopkala no musi to pockat😀

lela123
31. mar 2017

@dusana12 mne to príde ako kanalik☹

dusana12
31. mar 2017

@n1colette ďakujem,ide ma poraziť už. No nič,každý mesiac nová nádej

nina4
31. mar 2017

@miriamn76 veru su to teraz take male muky 😊 nuz ale tak jeden rok sa záhrada beznas zaobide 😉.

miriamn76
31. mar 2017

@nina4 bude musiet😀dame iba zemiaky snimi neni robota horsie to bude s kvetinami☺

dasaa
31. mar 2017

Ahoj @gabcca ja tam vidím jemnucku čiarku //
A co sa týka ovu testy nevyznám sa v tom ale myslim si ze 17 a 18

dasaa
31. mar 2017

@gabcca kedy by ti mala prísť Ms

gabcca
31. mar 2017

@dasaa ahoj ms by mala prist o tyzden. Uvidíme aky bude z ranneho mocu lebo tento som skusila len tak okolo obeda. A ovu bola 18dc

meli8412
31. mar 2017

Prečo testuješ po ovulke s ovu testami? Máš ich negativne... Dúfam,že nájdeš na tehu teste lepšie viditelného ducha 🙂
@gabcca

gabcca
31. mar 2017

@meli8412 lebo aj na ovu teste ti moze ukazat tehu ale musi sa z ranneho mocu. Dakujem dufam ze ano

luta13
1. apr 2017

@nina4 nadherny drobcek...Tesim sa s Tebou a oddychuj teda co najviac, nech sa spinenie ustali...Dakujem za spravicku 😉

luta13
1. apr 2017

@dusana12 na spodnej fotke zo vcera sa mi mari nieco, ci je to dusik,alebo kanalik tazko povedat...Testuj zas o 2 dni...Drzim palceky 😉

luta13
1. apr 2017

@monikalex krasne //...Drzim palceky, nech tmavnu a nech Ti pekne stupa Hcg...Daj nam potom zas vediet, ako pokracujete 😉 🙏

luta13
1. apr 2017

@dusana12 Teraz som az citala Tvoj druhy koment, no MS ma mrzi ☹...Drzim palceky na dalsi cyklus 😉

bluebell0412
1. apr 2017

Dnešný test 10dpo najbližšie testujem najskôr v pondelok keďže máme na vikend návštevy....co myslite?

husky48
1. apr 2017

@bluebell0412 ja osobne nemam dobre skusenosti s tymito testami.vzdy som ich mala takto pozitivne ale tehotna som nebola. Ale ked skusis o par dni a bude silnejsia ciarka je to jasne.popripade skus iny druh 😉 drzim palceky

ereska
1. apr 2017

@bluebell0412 mne vxdy ukazali tehu myslim ze to vizera super aj tmavneee

bluebell0412
1. apr 2017

Tu ich mám za radom 7,9,10dpo u nás je problém iný dostat a do mesta sa dostanem az cez týždeň. Od januara ich mam a nemala som este takuto a teraz co pisete ani neviem ci vobec tomu verit 😕

nita216
1. apr 2017

@nina4 dakujem takze nie som sama stym bruskom ! 😀 maly kopka a kopka takze asi je vsetko ok!v stredu idem na poradnu som zvedava co bude!teraz mi budu brat krv zas na trisomy testy dufam ze vsetko bude ok a pptom usg tak verim ze teraz sa pekne ukaze a nebude sa schovavat!

ejuska2586
1. apr 2017

@bluebell0412 Ahoj. Nemaj strach. Testy ti krasne tmavnu. Urcite to nude tehotenstvo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre