Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
@kristinka28 No ty asi ani spať nemôžeš. 😀 Niečo sa mi tam stále marí. Musíš vydržať(tá pravá sa ozvala), lebo keď si mala poslednú ms 26.6., tak je este fakt skoro. O pár dní skús, alebo keď si nedočkavá, tak hoci skúšaj každý deň a sleduj, či je nejaký rozdiel. 😉
@kristinka28 ja tam tiež niečo vidím 🙂 slabé ale vidím dúfam moja že bude silniet :*
@janaochi necham uz to tak vela bab napisalo ze tam nic neni,,, ☹ ja na zivo nieco vidim ,len je tazko povedat co je to ,,ale dik ,,a tebe blahozelam
@janaochi ten prvy je vcerajssi,,ten 2 je dnesny rano po vyschnuti ,a ten posledny je teraz rozdiel asi nijaky nic nesilnie co myslis kanalik
@kristinka28 to je aký test? Ja tam niečo vidím, musíš pár dní počkať, keď to aj potom bude vyzerať takto, tak to nič neznamená, keď to zosilnie, je to tam. Ja viem, že je to o držku takto v neistote čakať, ale iné neostáva. 😒
@janaochi baby check ,,,som v zahranic a bohuzial tu v teej lekarni nemaju nic normalne asi tak ,,ale dik uz ma to nebavy ,,,
@melanka21 ahoj, chcem sa spytat, ako je to s tvojim bruskom? mne sa zda, ze mi cim dalej viac chudne....neviem teda, je to normalne?
@zvolsiinylogin ahooj, no tak ako kedy raz vykuka raz je ploche :D kedy ako :D
@kristinka28 akým testom testuješ????? myslím akú má citlivosť????? najlepšie je mať 10 citlivosť
ukazuje skorj prítomnosť HCG 😉
Pred 4 mes. Som 7 mesiacov v kuse na sebe hladala znaky tehulky..bolo mi zle jupiii vyslo to ..nedostala som rano jupiii som tehu..bolela hlava, nafuknute bruchoo, bolia ma prsia predyym neboleli..aa stale to iste sklamanie , testy som pozerala zo vstkych stran a pokazde som tam nieco videla plakanie..citala som si vsetky.mozne rady, clanky a neuspesne..v aprili sme estw s priatelom isli na dovolenku donizraela samozrejme celu dovolenku som prezila v proseni o dar byt matkou...neuzila som si nic a posledny den dovolenky som si sama sebe povedala dost je na case prestat na to mysliey, hlave aj telu treba dat oddych..a kedze som veriaca viem , ze pan boh mi dal onedlho najkrajsi darcek emoticon pred 4 mes. Som nahodne spravila test kedze som mala rozlucku zo slobodou a buum 4 dni pred MS konecne druuha vidietlna nie len mojim okom.ciarisko sa zjavila emoticon
A preto ..sama viem ake to je tazke na to nemysliet, neda sa to..no dolezite je verit , ze ked bude mat to pride 🙂













@kristinka28 mne sa tam niečo marí,urob o dva dni.