Duch na teste

kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

piacere
1. jan 2013

@jujlucka toto uz nie je duch 😉

jujlucka
1. jan 2013

@piacere ozaj??myslela som , ze kazda druha /, ktora nie je rovnako silna ako kontrolna, ze je duch....no tak to sa tesim uz na rano, co na mna vykukne....to bude 17 dpo....

piacere
1. jan 2013

@jujlucka neblazni, baby tu skumaju duchov pri okne, pod svetlom lampt 😀 Moj prvy duch na cca 11dpi bol taky, ze muz skonstatoval: "ved tam nic nie je" 😅 Blahozelam 😉 Zajtra uz bude testovacia silnejsia ako ontrolna 😉

jujlucka
1. jan 2013

@piacere pri okne?joj chudatka...mne sa tomu tiez verit nechce, lebo bolo to na prvy cyklus....este vydrzat 2 tyzdne a nech som uz u lekara...zajtra tu hodim ten test na 17 dpo....no som zvedava na ten rozdiel...

jujlucka
2. jan 2013

@piacere tak tu je dnesny 17dpo...

veronikuskars
2. jan 2013

Ahojte dievcence.Dnes som si robila testiy, dva a kazdy iny, pre istotu a na kazdom sa mi objavil duch 🙂 Ale je tam 🙂 Som teda tehu? Podla menzesu by som mala byt v 4 tyzdni

romanka923
3. jan 2013

ahojte..mne sa tiež objavil ale naozaj iba takýmini dušík,aj to po limite :(....menštruácia meška síce aj nadalej tak počkám ešte a potom budem testovať znovu 🙂

isabel11163
3. jan 2013

Ahojte pridám sa aj ja.. dnes je to 7 dní čo mi mešká menzes a robila som si 2 testy..jeden včera neukázal nič aj to mojou chybou lebo som ho nesprávne namočila takže bol z polovice suchý..a dnes som si robila druhý a tam mi vyšla druhá čiarka slabučká..myslím si že vzhľadom k tomu že je to len 7 dní čo mi mešká to môže byť v poriadku..máte podobné skúsenosti ? alebo skôr sa opýtam takto stalo sa niekomu že mu vyšla taká slabá čiarka a nakoniec sa dostavil menzes ? sesterka mala tiež takú slabúčku a je už v 5 mesiaci 🙂

strihalka
3. jan 2013

@isabel11163
@isabel11163 muze byt ze jsi tehu ale na 100% odpoved najdes u dr 🙂

nikola81
8. jan 2013

Ahojte, chcem sa opytat, ci mozem povazovat test za pozitivny ak je tam duch, ktoreho vidno len v urcitom uhle a neda sa mi ani odfotit

hruska5
5. feb 2013

@zivika tak som dockalaaaa 3.2 som si nasla aj ja take krraasne ciarocky po 7mesiacoch snazenia... 😀 jupiiii

hruska5
5. feb 2013

@jujlucka blahozelaamm 😉

zivika
5. feb 2013

@hruska5 joooj, tesiiim sa s tebou 😎 tak zelam bezproblemove tehulkovanie 😉 ved sa kludne ozvi co a ako 🙂

hruska5
5. feb 2013

@zivika dakujemm ozvem sa 🙂 14.2 idem 1x do poradne tak dufam ze bude vsetko v poriadku

zivika
5. feb 2013

@hruska5 taky pekny datum? to musí byt dobre 😉

maca1207
5. feb 2013

ja som mala na mamateste ducha,druhy den som skusila z ranneho a zas duch:(ale som sa neplasila,ze nei som tehula,bo presne takyto test mi ukazal aj pri dcerke,proste ciarka nesilnela a to som si robila,ked mi meskala mrcha 4 dni 😉 hned som sa objednala k zenskej a ta mi s usmevom pogratulovala,ze krasna gravidita 😉 ...tak drzim prstiky,nech stastlivo donosis a uzivaj si tehulkovo aspon tak,ako ja 😉

hruska5
5. feb 2013

nooo sa sestricka smiala do telef.ked som sa objednavala ze ci darcek na Valentina 😀 ja ze niieee manzel to uz vie....no truuba som...tak vazne som to zobrala 🤐 ale bude to kraasny darcek obrazok malickeho....a mozno to zahram na draheho a spravim mu s nim nejaku "postu" pozdrav 😀 zacinam byt na makko...dnes davali v spravach najlepsie porodnice a ukazovali babatka uz som revala ake boli krasne 😎 😀

maca1207
5. feb 2013

no ja som sa to dozvedela od zenskej 22.1 a my s manzelom 5vyrocie sobasa26.1 😉 to som tiez mu mohla nechat taky krasny darcek,ale ja nieee....nedockava hned pisala,ze moze vymyslat chlapcenske meno a ja dievcenske,prvu mam dcerku Dorotku 😉 meno sice vybrala moja mama,ale ja som suhlaasila 😉 a tiez som kukala na nete zaas najlepsie porodnice a tesi ma,ze nasa Cadca je na krasnom 2,mieste;)uz som tam pred4rokmi rodila,nebolo vsetko este prerobene,ale uz jedna caast bola,a prave mne sa dostalo miesto v nom prebyt4 dni🙂naozaj sa sestricky o mna starali vzorne samozrejme,vzdy sa najde cierna ovca 😀 ale tu som uz neriesila,ked som mala pri sebe moj najdrahsi uzlicek 😀 ..tak krasne tehulkovanie Hruska4 😉

sonia1501
6. feb 2013

ahojte, uz sa spytam, lebo inak sa nikdy nedozviem, co su tie skratky ze 28DC? alebo ze 14dpo? a podobne skratky... som z toho jelen.

jujlucka
6. feb 2013

@sonia1501 no 28DC 28 den cyklu, cize od zaciatku menstruacie....14dpo.....14 dni po ovulacii....

sonia1501
6. feb 2013

@jujlucka jeeej dakujem :o) hutala som ja, dpo som si tipla dobre, len som si nebola ista

hruska5
6. feb 2013

@maca1207 dakujeemmm aj ja ti prajem vsetko dobre aj malej slecne Dorotke 🙂

vaapeter66
18. feb 2013

@jujlucka ja som dnes mala ducha...ale takeho veelmi slabeho,najduchovejsieho🙂)),ked som sa velmi dobre pozrela....co to moze byt?mne este nai nemeska,len mampodozrenie:::

esperanzita
3. nov 2013

Ahojte babulky. Čo si myslíte o tomto? Včera som mala mať mršku a mrška mrchavá mešká. Tak som si dnes ráno spravila test a kedže nič,tak som ho hodila do koša. Po 20 min.som šla do koša vyhodiť veci a pozerám, no zdalo sa mi z uhla ze vidím na teste "ducha" čo vy na to?

nikoletka_h
3. nov 2013

@esperanzita ja tam ducha vidííím 🙂 držím palce

nelly912
3. nov 2013

@esperanzita no je tam dušik malinký 🙂 ....počkaj a urob o pár dní ďalší testík 🙂 držím palce

mirka_aa
3. nov 2013

@esperanzita aj ja tam vidim 🙂

dadulik1993
3. nov 2013

@esperanzita Ahoj aj ja ho tam vidím 😉 držím palce daj potom vedieť 🙂

esperanzita
4. nov 2013

@nikoletka_h
@nelly912
@mirka_aa
@dadulik1993
Babule, ďakujem. Tak sme ma troška potešili a oprášili nádej. Lebo ja som si skór myslela ze to je tá pomyselná čiarka ktorá je vždy na testoch. Tá predkreslená. Tak dúfam,že nám duch časom ztmavie a ja vám sem zavesím krásny ukážkový testík 🙂 Ďakujem za nádej a podporu!!!

csikike
4. nov 2013

@esperanzita , spravila som ti negativ z toho a tam jasne vidiet ze testik je pozitivny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre