Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
moja kde máš tu druhú čiarku schovanú 🤔😕 aby ťa to takto naťahovalo jaj@sunny15
@daniela2227 je to tak urobila som ešte jeden pepino🤦 to neviem čo bude keď uschne😀
@spiruanka
@daniela2227 Ináč jednoznačne si myslím že tehotná nie som.Ale zas takto na 10dc som mala príznaky ovulky akí vždy a tiež aj na 17dc to isté 🤷ešte som tu písala že mám akoby druhú ovulku,ešte som také nemala,tak ak by náhodou bola vtedy ovu tak by som teraz bola 9dpo
@daniela2227 ja neverím 😕 bolo už toľko takých testov že neviem čo vidím alebo chcem vidieť..keď bude pondelok a pekný test s // ciarkami tak budem rada 😀
@daniela2227 ďakujem 😊😘 podobne aj ja tebe✊✊🍀 júl je tu čoskoro 😁 musíš vydržať 😊budem sledovať 😉
@vevericka13 veď som si aj myslela 🙂čo už 🤷😀už zvyknutá
@daniela2227 moja zlatá 😊♥️
Baby dneska cca 10 - 11dpo a Testy biele jak sneh. Je tam ešte šanca? Pri prvej mi ukázal pepino na 11dpo slabú čiarku






@daniela2227 čakám 😒ale jasné že nič tam nebude🤦