Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
Ahojte baby ak to sem nepatri vymazem chcem sa spytat stalo sa vam niekedy ze ste po sexe zakrvacali? Jednorazovo ? Pri utreti krv na toaletnom potom uz nic do ms mam este cca11-14 dni
Neberiem momentalne ziadne hormony
@jazlyn ak máš cca 14dni do ms mohla to byť aj ovu mne sa to raz stalo priamo pri sexe trocha krvy potom nič 🙂
@jazlyn ano bola mala som presne 13dc v Den keď sa mi to stalo a vtedy som aj otehotnela 😊
Ahojte babulky, pisem sem kvôli inému ako testiky. Je nas tu tak veľa tak skúsim...dnes som bola na sono, nie ženskom no kukali mi pečeň, močový, obličky, folikula. Na výsledkoch je ze folikuly 28x22 mm comu nechápem, nakolko som mala ovulacia minuly tyzden, aj podla testov a podla piatkovych krcov. Co yo moze byt? Stretli ste sa s tym?
@sunny15 to dúfam bola by som veľmi šťastná. Som taka nervózna či to vyšlo že má veľmi ťahá ísť kúpiť test i keď menštruácia by mala doraziť v stredu .
@jaruska_12 ja som mala tento cyklus tiež clostyl, síce MS mešká 1 deň, ale testy sú biele 🤷♀️
@vifonik to mu je ľúto ale možno ešte nie je nič stratené . Ja to risknem kúpim dnes test ale bojím sa sklamania
@jaruska_12 a ako si reagovala na clostyl? Lebo mne z neho bolo dosť nanič -migréna
@vifonik ja práveže úplne v pohode brala som clostyl od 4 do 9 DC a každý deň agnucaston to mi odporučil lekár ževraj jemu ženy po tejto kombinácii otehtineli hneď prvý mesiac. No a Plus duphaston. Mne napríklad predvčerom bolo.blbo večer kŕče v bruchu a vo vaječníkoch. Dlho sa snažíte?
Ahojte, mali ste aj vy niektorá z vás príznaky skôr ako pozitívny test? Ms by mala prísť v stredu alebo štvrtok, nemám to vždy presne.. A dnes ráno som si robila test a je biely, nič tam nevidím.. Od štvrtka mi je zle na žalúdku, nechutenstvo do jedla občas mám taký ako keby tlak dole, a štvrtok som aj zvracala.. A nahovárať si to nenahovaram lebo aj ráno vstanem a už len pijem vodu lebo myslím ze sa zas po vraciam.. 👶🤔 Neviem čo to je skúsim ešte v štvrtok spraviť test ak sa MS nedostaví, lebo teraz tam nič nevidím
@vifonik No u mňa tak isto presne pred rokom som otehotnela a v októbri musela na kyret
@vifonik no ja mám pcos. Ale vtedy to s tým nesúviselo vtedy to bola anembryomola. Tak by som chcela aby sa to už konečne podarilo 😪







@sunny15 ja som dnes mala dostať MS a test aj dnes biely takže čakám už 1 DC