Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
@javorienka vidim ale mne práve tento robil pravidelne takychto duchov 🤷♀️🤦♀️
Ahojte, dnes mi mešká ms už druhý deň a merala som si aj bazalnu mam 36,46 a MS nikde, tuto teplotu mam už dlhšie ale raz stúpa a raz klesá o 0,2s.. Pred ovu som mala teploty 36,35 a tak.. Nechápem 🤔 a test som robila pepino, ale je tam pravdepodobne falošný duch máte skúsenosť že napriek tejto teplote ste boli tehu? Meriam v ten istý čas, na rovnakom mieste 🤔🤐
@zuznicka7101 neviem presne lebo som tento mesiac nesledovala ovulku 🤷♀️, ale podľa ovulačnej bolesti dajme tomu 14 DPO









@simik7192 ak je to pepino test skus iny tento neskor zaznamena Hcg ....