@viikkki aj ja som mala biochem.tehu (ms meskala 14dni, testy pozitivne ale na poradnu som sa uz nedostala), je to odplavenie embryjka, co by nemohlo rast, prezit. Ani prirode sa vsetko hned nepodari a ked by neprezilo proste odide
@viikkki nieeee to je hlúposť,ono je to len vitamín ktorý pomáha deleniu buniek,no a tiež predchádza vrodenym vývojovým chybám, takže ty si nič neurobila zle
@viikkki dakujem no uvidim rano skusim zase...na pepine sa mi zda ze neni nic ale ten viem ze bol slaby ked som bola predtym tehotna ukazoval slabe ciarky oproti ostatnym...
@sewie áno je 25tka,ja len kvôli tomu že ťažko s tými palickovymi testami,na niektorom pekne vidno na inom menej ...resp skús taký kde si mala náznak ten by ti mal zosilnieť od posledného testu
@nikiinka No akurát som hladala po byte či mi dáky test nezostal no nenašla som.Zajtra si kúpim.Vieš mi aj odporučiť ktorý test je spolahlivý?Ty si bola už aj u dr.?
@linsss ani nehovor ja uz sa smejem tiez dnes som ocakavala ms uz som ani testovat neplanovala a zase takyto duch no zajtra skusim mam este jeden tak uvidime 😆
@viikkki aj ja som mala biochem.tehu (ms meskala 14dni, testy pozitivne ale na poradnu som sa uz nedostala), je to odplavenie embryjka, co by nemohlo rast, prezit. Ani prirode sa vsetko hned nepodari a ked by neprezilo proste odide