icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
karmela
16. jan 2014

@23petka to uz urcite uvidis na sone bodku 😉 🙂 Tak sa Drzte a nech pekne rastiete 🙂

avatar
23petka
16. jan 2014

@karmela Ďakujem 🙂

avatar
seraa
16. jan 2014

@karmela

mas kratsiu lutealnu fazu , ked pises ze si 11 dpo a ms NE- mala prist dnes?
lebo ms by mala prist od 14 dpo .. (moze este sa stat ze 12,13 )
ak ti chodi 11 dpo je to skoro a doky by ti dal duphaston pravdepodobne na to

avatar
zvolsiinylogin
16. jan 2014

@23petka daj vediet, ako si dopadla v utorok, ja idem 30.1.

avatar
zvolsiinylogin
16. jan 2014

nas chrobacik, maly stanko

avatar
karmela
16. jan 2014

@seraa ja mávam roky 26dnovy cyklus,nevedela som predtým ani kedy mam ovulku až teraz posledne dva mesiace.Takze moze byt,ze sa mi posunul cyklus aj ked tomu nerozumiem.Vcera som mala dostať ms 😒

avatar
zvolsiinylogin
16. jan 2014

@karmela ahojki, ked mam v karte napisane priznaky AB(potrat) a nedal mi ziadne lieky, je to normalne? co mam teraz robit?

avatar
23petka
16. jan 2014

@zvolsiinylogin o.k.dám vedieť aj ty daj vedieť...

avatar
karmela
16. jan 2014

@zvolsiinylogin hmmmm?si tehotna ci ? Nerozumiem tomu 😕

avatar
zvolsiinylogin
16. jan 2014

ano, ale len 5tt. aj nieco

avatar
karmela
16. jan 2014

@zvolsiinylogin mozno je to nejaká ich poznámka netuším.Ale ked ta pozrel a nic ti nepovedal,žeby ti niečo hrozilo tak to púšť z hlavy von a uzivaj si tehu 🙂

avatar
fazula123321
16. jan 2014

ďakujem baby ale aj tak tomu akosi nemôžem uveriť ...asi uverim až keď mi to dr. v pondelok potvrdí 🙂

avatar
majka_3
17. jan 2014

@radkatom ahoj 🙂 no co ako testiky??? pridaj jeden pekny tmavyy 😉 a mas sa ako? k Dr sa kedy chystas? 🙂

avatar
radkatom
17. jan 2014

@majka_3 testik som novy nerobila. Chcem si spravit niekedy buduci tyzden aby som videla fakt tmave kolajnicky. Nech pozriem ci hcg pekne stupa. Mam uz len jeden mamatest a uz nebudem dalsie kupovat. 😀 k dr. Idem 12.2. Tak podam hlasenie. A ty ako? Uz bola ovu?

avatar
majka_3
17. jan 2014

@radkatom no super..potom sa ozvy co u dr 🙂 a aj s testiikom 😉 jasne uz budu paraadne kolajnice 🙂
ja ovu? praaave dnes 🙂 den D 🙂

avatar
peterek414
18. jan 2014

ahojte tak denes mam 28DC a cca 10 DPO a takto mi dopadol dnesni ranny test co hovorite je to tam ci to vidim len ja s muzom 🙂

avatar
niki928711
18. jan 2014

@peterek414 myslím, že tam je úplne slabulinká. 🙂

avatar
peterek414
18. jan 2014

@niki928711 saj aj ja ju tam vidim mrcha ma dojst 32DC tak skusim este v den ocakavania a uvidim ci zosilne 🙂

avatar
peterek414
18. jan 2014

uz by mala byt vidiet aj deuha ciarka 🙂 🙂

avatar
radkatom
18. jan 2014

@majka_3 supeeeeeer tak este to potvrdit aj dnes 😲 Drzim palce. Moc moc moc.

avatar
radkatom
18. jan 2014

@peterek414 vidiiiiiiim 😵 blahozelam. Uz len nech pekne tmavne.

avatar
peterek414
18. jan 2014

@radkatom dakujem bodaj by tmavla 🙂 🙂

avatar
radkatom
18. jan 2014

@peterek414 na 10 dpo je teda pekne silna. 😉

avatar
peterek414
18. jan 2014

@radkatom len aby ta ciarka aj vidrzala 🙂

avatar
radkatom
18. jan 2014

@peterek414 jasne ze bude. Len ci to nebudu dvojicky... 😀 oddychuj a tisko sa tes, ze budes ma dalsie babo. Ja som na 10 dpo taku silnu ciarku teda nemala. Co je to za test?

avatar
peterek414
18. jan 2014

@radkatom je to pepino test ale v ded ocakavanej mrchy mam nachystani lady max .....len aby to nebol plany poplach ze duch a potom nic 😒

avatar
peterek414
18. jan 2014

@radkatom a keby dvojicky no aj to sa moze stat sak aj ja som s dvojiciek 🙂 😀

avatar
karmela
18. jan 2014

@peterek414 vidiet tam aj druhu čiarku 😉 Aaaa nechcem ta sklamať,pepino majú dost falošných Ciarok 😒 ☹ Verim,ze to nebude tvoj prípad a na inom teste vyjde ciarka este silnejšia -neskôr 🙂

avatar
radkatom
18. jan 2014

@peterek414 no pepino vraj duchuje ale aj ja som si ho robila a ak je silna ako je aj tvoja malo by to byt ok. Uvidis. Skus mamatest.

@karmela ty ako este nic? 😉

avatar
peterek414
18. jan 2014

@karmela sak prave preto sa moc netesim ked som citala babi co pisali ze pepino test robi falosnich duchovv sak uvidim ci stmavne na inom teste 🙂