Duch - Pepino test

30. jún 2022

Ahojte baby,ja len že sa zabávam na teste pepino 😁 že takého silného ducha som ešte nemala na tomto teste.. dva dni do ms

misha666
30. jún 2022

to neni duch 🙂 je to ciarka 🙂 gratulujem... mala som taku istu dva dni do ms a uz ma 7rokov 🙂

lucijalucy
30. jún 2022

Ak to bolo z dvojbalenia, tak to môže byť falošné. Je tu o Tom milión tém. Ak je to kúpené ako jeden kus, tak gratulujem 😁

autor
30. jún 2022

@misha666 ďakujem 😊 ale nemyslím si že to bude tehotenstvo..robia babám dosť často falošné čiarky 🤷 pokiaľ nebudú meškať neuverím 😁

autor
30. jún 2022

@lucijalucy áno dvojbalenie 😁 jednobalenie nemali 😬 ale tak čo narobím 🤷musím len čakať či príde ms😀

dada153
30. jún 2022

To nebude dušiiik 😊 o 2 dni uvidis kraasne kolajnice gratulujem ❤️

vikybotka
30. jún 2022

No ja som včera skúsila poobede pepino ale vravím si že všetkým duchuju a dnes MS nič tak som kúpila plus lekáreň a tam tiež duch takze 😁neviem no asi pôjdem lekáreň vykúpiť poobede 😂

autor
30. jún 2022

@dada153 uvidíme 😊to by bolo krásne prekvapenie po 3 rokoch neúspechu

autor
30. jún 2022

@vikybotka tak myslím si, že sa vám zadarilo😊 zajtra bude čiarka silnejšia 🤞🍀 ja skúsim kúpiť test livsane takže som zvedavá na výsledok 😁

naty_10
30. jún 2022

Posielam moje pozitívne Pepino testy a tehotná som nebola.. 🤷‍♀️ Každopádne ti prajem aby si bola 🍀

miskamicha
1. júl 2022

@naty_10 nem9hla si mat biochemicke

autor
1. júl 2022

@naty_10 tak dnes 1 dc 🤷 mali by zakázať predávať tie testy 😀

naty_10
2. júl 2022

@miskamicha nie lebo doktor mi robil sono a sliznica bola zväčšená ako pred menzesom a potom som aj dostala neviem či na druhý deň alebo v ten deň 🤷‍♀️ Hentie testy Pepino si už určite nekúpim 👍

domka1995
27. mar 2023

Dobrý večer pokúšame sa o bábätko s priateľom a pepino test mi ukázal takto 7 dní pred menštruáciou ma niekto takú skúsenosť?? Ďakujem🙂

sense
27. mar 2023

@domka1995 no toto by som za pozitívny test nepovažovala, hlavne nie 7 dní do ms.... Počkaj 3-4dni a skus znova ak si tehotná bude tam už výrazná čiarka keďže hcg stúpa obdem

domka1995
27. mar 2023

sense no dnes som bola u gyne a robila mi sono ta že sliznica sa mi dvíha ale nie je iste či od tehotenstva alebo od menštruácii.ale ja som mala bolesti v podbrušku už pred týždňom aj také tlaky. A zalievať ma pot ale dnes mi zobrali krv ta že zajtra sa zistí.a ten test bol robený 9 dní pred menštruaciou

sense
27. mar 2023

@domka1995 keď máš 7 dní do ms tak pred týždňom si mala ovuláciu. Vajíčko sa uhniezduje 7-10 dní takže si skoro testovala a na 7dpo ti žiaden gynekológ nepotvrdil tehotenstvo preto ti lekárka povedala ze vysoká sliznica môže byť začínajúce tehu alebo ms. Si bola na prehliadke alebo ze si tehotna lebo ti vyšiel takýto test.?
Držím palce nech ti to vyjde ako si želáš.

domka1995
27. mar 2023

@domka1995
@sense no a preto mi dnes brali krv a zajtra o 9:00 mam volať o výsledky. Lebo ja keď mám dostať menzes ta ma boli veľmi brucho 2 dní alebo v ten deň ako mam dostať.ale teraz mávam iné bolesti aj tlaky skôr

domka1995
27. mar 2023

@sense veľmi si to želám aj priateľ 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre