Duchuje Pepino?

11. jún 2022

Ahojte robila som si tt pepino meska mi ms len tie čiarky sú dosť slabé foto v komente

autor
11. jún 2022

Meska mi uz 4 dní spodný robený predvčerom z poobedneho moču stredný dnes z ranného a skúsila som ešte jeden ten horný ale ten už nieje z ranného moču

autor
11. jún 2022

Mam skúsiť ešte iný ci sa dá veriť pepino testom? Robila som aj intimed pred 2 dňami

1mina
11. jún 2022

Mne pepino nikdy neduchoval...a pri takychto ciarka h som bola vzdy tehotna

nikpa
11. jún 2022

Tie testy sú premočené. Ale aj tak tie čiarky sú podľa mňa dosť jednoznačné...

sella38
11. jún 2022

podla mna biochemicke tehotenstvo.

lenkadenisa
11. jún 2022

Kúp si iný test, tieto palickove sú nanič podľa mňa. Nemusíš hneď clearblue, aj pepino má taký tyčinkový za cca 4e.

autor
11. jún 2022

@lenkadenisa áno viem ze sú nanič vôbec som ich nechcela len mi ich priateľ už kúpil 🤦 tak som ich chcela minúť len ja im vôbec neverím preto sa pýtam ci si radšej urobím iný lebo tieto testy sú katastrofa som mesiac po potrate a určite sa zadarilo keď aj na intime mi visiel duch ale zase na druhej strane celkom sa bojím ze čiarka nesilnie len pri minulom tehotenstve som mala hcg na 4 deň meškania len okolo 90 a tiež testy slabé pri meškani ale silneli len pepino som si vtedy nerobila no žial bola to nakoniec anembryomola

naty_10
12. jún 2022

Moje Pepino testy,a tehotná som nebola.. 🤷‍♀️

anonym00000
7. júl 2022

Ako si dopadla?

rebecca999
14. aug 2022

@naty_10 to je neuveriteľné a nemala ai biochemické? To by mali zakázať predávať

naty_10
15. aug 2022

@rebecca999 áno povedala som,žeby mali 😒 nie nemala som,bola som aj u lekára tehotenstvo to nebolo,omeškanie menzesu

monula3421
13. sep 2022

Ahojte baby,neviem či je táto skupina ešte aktuálna ale chcem sa spýtať .. som tehotná? Ja tam vidím ducha alebo si už len namyslam :( hneď na to som si robila aj digi clearblu ale ten negatívny vyšiel

rebecca999
13. sep 2022

@monula3421 ako vyššie píšeme. Pepino testy sú na nič. Podľa mňa tvoj test nič neukazuje

987654321v
29. máj 2023

Ahojte , je to duch alebo som tehotná ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre