Duchuju aj tieto Pepino testy?

18. nov 2022

Ahojte ale máte skúsenosti s týmto testom ?

babina_33
18. nov 2022

No, uz to tu bolo nespocetne velakrat. Tato znacka vseobecne nie je spolahliva, absolutne by som nekupovala tento test. Skus rovno inu znacku, vsak to zase nie je taky cenovy rozdiel.

autor
18. nov 2022

Iný som doma nemala a ideme preč na víkend tak som si len preistotu spravila a je tam duch čo sa mi nikdy nestalo ani pri tých klasických pepino testoch ani pri inom 🤷🏼‍♀️ Tak asi o dva dni budem naháňať v tatrach nejaký lepší test 😂

kleopatra114
18. nov 2022

Podľa mna tieto sú ok . Mne veľmi dochovali tie nové šarže , kde sú 2 v balení

autor
18. nov 2022

@kleopatra114 tento bol len jeden v balení mám ho ale dva mesiace kúpený 🤷🏼‍♀️ Mám ešte jeden a v nedeľu uvidím či bude silnejšia alebo čo a keď tak behnem iný kúpiť 🙈

zuzsat
18. nov 2022

Tento je ok. Duchuju tie ktore pisala kleopatra .. zelena rucka a 2ks v baleni

zuzsat
18. nov 2022

Ved ukaz 😁 a vobec nevadi kolko ho mas kupeny. Co si myslis ze v obchododch ich menia ako rozky? Mozno raz za dva roky alebo ked sa vypredaju 😂

autor
18. nov 2022

Keď to neni takto vôbec vidieť naživo to je omnoho lepšie vidieť aj že je do ružová 🤦🏼‍♀️ Nechce mi to lepšie odfotiť
Dnes som len 9dpo a nikdy predtým som nič nemala takéto 🤷🏼‍♀️ Dokonca ani keď som si v minulosti robila na tých zelených som nikdy nemala 😂 tak neviem čo si myslieť ale nejdem sa zatiaľ ani tešiť uvidím v nedeľu keď si spravím další

edi1234
19. nov 2022

Zienky robila som si presne ten istý test , a najprv mi neukazovalo veľmi nič, potom keď som odložila test a pozrela sa prejstotu znova toto tam bolo sle potom poobede som si spravila digitálny test a test ukázal že nie som tehotná tak ja už nechápem

autor
19. nov 2022

Po akom čase si sa naň pozrela ?

edi1234
19. nov 2022

Pár min

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre