Duphaston a Diphereline

kikus138
7. nov 2022

Ahojte baby môžem sa vás spýtať ak máte niektorá skúsenosť. Podstupujem IVF zatiaľ som brala len duphaston a injekčne si tri dni picham diphereline a moja otázka znie môžu my vyjsť na teste po týchto dvoch liekoch dve čiarky ďakujem ☺️

alzbeta1991
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aga1997
7. nov 2022

Ak myslis ze mas pozitivny test s liekov tak nie pozitivny mozes mat s ovitrelu alebo pregnilu....duphaston ani diphereline neobsahuju hcg ak mas pozitivny test tak volaj do centra a šup na krv diphereline vysadia ja som tak otehotnela na zaciatku stimulky asi po 3 injekcii diphereline som objavila dve ciarkyna teste tak mi kazali uz nepichat a prist na krv

kikus138
autor
7. nov 2022

@aga1997 ďakujem ja som čítala veľa aj na internete a nič som tam nenašla že by tieto lieky mali vyvolať falošnú pozitivitu preto som rada za vaš názor zajtra ešte skúsim raz spraviť test či čiarka zosilnie a hneď zavolám do centra ďakujem veľmi pekne z radu

aga1997
7. nov 2022

@kikus138 dakujem ja som tiez nevedela tak som im radsej volala a kazali my ihned prist 🙂 držim palčeky nech je rano silnejsia 🙂 radsej hned volajte rano 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre