Dve čiarky? Vidíte ich tam?

monusqa23
31. okt 2019

Dobré ráno, 8 dní mi mešká ms, výsledok je fotený 2 minúty po robeni testu, som tehotná, či iba ja vidím dve čiarky? Ďakujem

diaalex
31. okt 2019

@monusqa23 gratulujem 😉

alexandra2468
31. okt 2019

@monusqa23 ano, si 🙂

monusqa23
autor
31. okt 2019

Ďakujem vám 🙂 takže stačí keď doktorovi budem volať o dáky týždeň? Som tu čítala že netreba hneď aj tak nič neuvidí

bobricek1979
31. okt 2019

@monusqa23 určite si gratulujem k dr tak za dva týždne krásne tehu želám

natalindaaaaa
31. okt 2019

Jeej gratulujem ❤

nikolieta9
31. okt 2019

@monusqa23 ano si tehu, gratulujem, ako dlho ste sa snazili? otestuj sa este za tyzden aj ty ciarka bude silnejsia a k dr skor ako za dva tyzdne nemusis 🙂

monusqa23
autor
31. okt 2019

@nikolieta9 dva mesiace, prvý mesiac mi prisla ms, druhý už nie, ale robila som si test aj po 5 dňoch čo mi meškala ale vtedy nič ani len náznak na teste, preto som taká že či naozaj, niektoré ženy hovoria že už hneď v deň meškajúcej ms majú pozitívny 🙂

vinejka6
31. okt 2019

Je to tam, krásne dve čiarky 🙂 zavolaj svojmu Dr. A on ťa už objedná, vtedy, kedy má. Úplne stačí ak pôjdeš v 7-8tt to už vo veľkej väčšine prípadov vidno pekne❤️ a ešte jedna rada. Už netestuj. Načo? Teraz ti test pekne ukázal dve čiarky, tehotná si, načo testovať ďalej? Hormón hCG kolíše a časom aj klesá a niektoré ženy po pozitívnom teste (aj keď neviem prečo) robia ďalší test alebo testy, kde však je čiarka bledsia ako predtým, niekedy ju ani nevidno a potom stresuju, že potratia a pod.
Zavolaj Dr a čakaj na prvú poradňu. Nestresuj sa, teš sa 🙂 šetri sa, nech sa babo dobre uchytí, ujme a nech mu je dobre 🙂

hennyinnsbruck
31. okt 2019

@vinejka6 hcg hormón klesá vo vyššom štádiu tehotenstva... Nechcem trepať blbosti takže nepíšem kedy. Ale do 7-8 TT MUSÍ silniet.. Ak nesilnie, resp slabne je to bohužiaľ na 99% na zlej ceste.

Niektoré testujú pre pokoj v duši. Aj ja som tak bola, kým som nešla lekárke testovala som,nakolko som mala 2 biochemicke za sebou.
@monusqa23 podľa testu si tehotná, zavolaj lekárke ona ti dá termin. Držím palce aby vše išlo ako ma😉

emmi101
31. okt 2019

Ja ju tam tiež vidím 🙂 Gratulujem ti a držím palce aby ste boli zdraví ;)

hvolkovamirka
31. okt 2019

@monusqa23 ano, pravdepodobne si tehotna. druhu ciarku vidim aj ja🙂 mozes sa zacat tesit a gratulujem z celeho srdiecka!

vinejka6
31. okt 2019

@hennyinnsbruck aha, jasne chápem 🙂 už som zas o niečo múdrejšia 😉 ale tak či tak, ja osobne by som netestovala. Ovplyvniť to neovplyvní a načo sa stresovať. Keď sa bábo má ujať a má tam ostať, ostane tam ak nie, bohužiaľ.. :( ale to som ja a môj názor 🙂

hennyinnsbruck
31. okt 2019

@vinejka6 toto nastavenei je naj najsprávnejšie 👌👌👌 tak by to malo byt 😊

mamina910
1. nov 2019

@monusqa23 gratulujem ❤️

lala0948
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre