Dvojbalenie Pepino test

22. feb 2022

Ten pocit, že nemôžem veriť testu pretože robí falošné čiarky..možno je to iba kanálik ružový a zobrazil sa takmer hneď po namočení.. 12dpo o dva dni ma prísť ms..skoro tri roky snaženia sa..

autor
22. feb 2022
diamond007
22. feb 2022

Ženy občas vidia čo chcú vidieť... skús o dva dni.
Ja tam nevidím nič, ani kanálik.

januska20
22. feb 2022

Ja tam teda nič nevidím..

lusyyy36
22. feb 2022

Nieje tam vôbec nic

dievcacitajucelist
22. feb 2022

Možno práve preto, že sa 3 roky snažíš tak tu druhú čiaročku vidíš...ja nevidím nič

autor
22. feb 2022

Asi máte pravdu..veď ja to už beriem športovo..tento test po veľmi dlhom čase som urobila 🙂

taziona
22. feb 2022

Poznam ten pocit ked hladas ciarku. Ja tam vidim nieco velmi slabe. Ale tazko povedat ci to je ciarka alebo kanalik. Skus o dva dni. Drzim prsty 🙂

kimina21
22. feb 2022

Podla mna tam je jemna ciarka,ja som taku mala,ja som pouzivala len tieto testy a vzdy mi ukazali a tak aj bolo.Skus o 2 dni,drzim palce,verim,ze uz bude silnejsia♥️

linda117
22. feb 2022

Ja som mala oba razy takuto slabu ciarku na zaciatku, ze ju nikto nevidel ani manzel, a nakoniec som bola tehotna v oboch pripadoch. Velmi ti to prajem a dufam, ze o par dni tam budu silne kolajnice ❤

snazilka_bio_mamka
22. feb 2022

neviem na akych telefonoch fungujete ale je tam ruzova ciarka. Drzim palce

pondelok01
22. feb 2022

Pepino dvojbalenie robi v poslednej dobe taketo mikrociarky, zrejme vidis kanalik. Videla som to tu u inych, a skusila som ten co mam doma a tiez tak vysiel (tehotna nie som). Mozno si tehotna, ale este by som pockala. Ked bude ms meskat, ukaze jednoznacne.

sabca_m3
22. feb 2022

Tiez toto akurát riešim.. tak pockam par dni a urobim zas ale inej značky radseh🤷

sabca_m3
22. feb 2022

@sabca_m3 daj vedieť o par dni keby náhodou robis ďalší 🤣

barborka_dorotka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taziona
24. feb 2022

@barborka_dorotka "toto" vyzera ako druha ciarka 🙂

barborka_dorotka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aurora1992
1. mar 2022

@barborka_dorotka ahojky ako si prosim ta dopadla? mne sa to deje tiez

barborka_dorotka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diamond007
3. mar 2022

@barborka_dorotka krásne nechty ,❤️😍

barborka_dorotka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
banderaska29
3. mar 2022

@barborka_dorotka juuuuj gratulujemTi moc len prosíííím nedrž test na tej strane kde namáčaš do moču 😀 ♥

kvietok2021dt
12. apr 2022

dnes 32 den cyklu bezne cykly mavam 31 dnove velky ruzovy je adiel robeny vcera o 17;00 volnym okol ruzova ciarka na fotke asi moc nevidno potom pepino o 19;00 robeni duch a dnes rano pepino tiez o 6:00 dost viditelne , chcem sa spytat ci by ma to neklamalo kedze znacka intimed 10tkovy vcera vysiel snehobiely

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre