Falošný Clearblue pozitívny test

tinka1234567
31. dec 2023

Robila som si Clearblue test, 10 dní od styku, bol negatívny, po asi pol hodine som pozrela a tam slaba tenka druhá čiarka.. Nedalo mi to a skúsila som ešte jeden ale medzitým som vypila dosť vody.. Druhý ani po pol hodine neukazuje druhu čiarku.. (príde mi i tá pravá čiarka o niečo slabšia).. Moze to znamenať ze som tehotná alebo len falošný poplach? Prikladám foto

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
31. dec 2023

Tieto ukazuju tieto vlasocnicove linie kedykolvek komukolvek..najhorsie testy asi...

independent_woman
31. dec 2023

@tinka1234567 ja som mala presne takuto tenku ciarku, den na to dalsi test a tam nic, ale zrazu tie ciarky na testoch zacali byt silnejsie a teraz mam doma uz skoro 2 mesacne babatko 😉

veronikaszabova
31. dec 2023

@tinka1234567 a ten papierik dnu si citala? 🤷 Odcitat test po 30min ma aky vyznam?

tinka1234567
autor
31. dec 2023

@veronikaszabova neviem, zabudla som ho vyhodiť takže som ešte pozrela..

tinka1234567
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinka1234567
autor
31. dec 2023

@independent_woman tak to gratulujem 🙂a tiež na Clearblue a po časovom limite ci hneď po urobeni?

independent_woman
31. dec 2023

@tinka1234567 to uz si nepamatam, ale tiez som bola zmatena 😀

dejna_
31. dec 2023

@tinka1234567 skús si urobiť test z raného moču a nepiť predtým

marticka92
3. jan 2024

@tinka1234567 tieit9 testy nie su dobre velmi casto robia ciarky po limite preto do 10 minut treba odratavat a hodit do kosa lebo potom nesu dobre odcitaavat nie to este po pol hodine🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre