HAK a meškajúca menštruácia

lucka656
30. dec 2020

Ahojte, uz treti den citim bolesti v podbrusku dost silne ( ine ako tyzden pred MS vzdy mavam mensie bolesti) cely den pretrvavajuce a taktiez taku plnost nemam chut do jedla.V utorok o tyzden 5.1mam dostat menzes ktory mavam pravidelne na hodinky presne. Tabletky beriem asi 14 mesiacov, pravidelne s oddchylkou 2hod plus minus. Moze to byt priznak tehotenstva? Momentalne to nepripada do uvahy :(

lucka656
autor
30. dec 2020

@lucka656 a brucho mam take nafucane a velke ako keby som prave zjedla 3 cele pizze :(

petamich
30. dec 2020

@lucka656 nie podla mna nemozes byt tehotna, ak sa neudialo nic, co by mohlo ovplyvnit ucinok antikoncepcie, tak pravdepodobnost, ze si otehotnela pri spravnom uzivani antikoncepcie sa blizi k nule

lucka656
autor
30. dec 2020

@petamich vdaka za odpoved 🙂 ach na nervy som z toho, nie nebola som chora ani antibiotika, nic, len tento stav je pre mna novy, tak som z toho na nervy, samozrejme boli sviatky viac jedla ale to bolo do 26.12 a nemyslim ze to by ovplyvnilo bolesti v podbrusku , tazko povedat

petamich
30. dec 2020

@lucka656 tak ono to nikdy nie je ako cez kopirak, xkrat som ani nevedela, ze mam dostat a xkrat sa stalo, ze ma neskutocne bolelo brucho uz par dni pred 🙂 asi sa len ukludni a pockaj na MS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre