Hnedý výtok a možné tehotenstvo

katka_mis
19. sep 2012

Ahojte žienky. Nie som si istá svojimi pocitmi, tak vás chcem poprosiť o váš názor. Poslednú MS som mala 24. augusta. a 30. septembra som mala s manželom nechránený styk. Asi týždeň potom ma začalo pobolievať v podbrušku a krížoch, 11. deň po.. som si všimla hnedý výtok na nohavičkách, to trvalo tak 3 dni, pričom som videla a jemnú čerstvejšiu krv. Pobolievanie pretrváva doteraz, no zdá sa mi troška pomenej. Taktiež ma dosť začala páliť záha a bruško sa mi nafúklo. Zajtra by som mala dostať MS. Nevydržala som a dnes som si robila test, vyšiel negatívny. :( Myslíte, že som si ho mohla robiť priskoro, alebo že tehotná zrejme nie som? Ďakujem za každý názor a skúsenosť. 🙂

galaxy
19. sep 2012

a čo takto skúsiť tehu test????

miss_stanya
19. sep 2012

@katka_mis najrozumnejsie je cakat na MS a po tyzdni vynechania testovat

strapco13
19. sep 2012

myslim, ze je zbytocne testovat sa tak skoro, snazilky si vsugeruju vsetky tehu priznaky, co kde precitali a potom sa zbytocne stresuju.
pockaj 2 tyzdne po mrche a potom sa testni
a je tu miliom tem o tom ake su priznaky tehu a ci mozes byt tehu..netreba zakladat zakazdym novu 😉

lenuska1991
19. sep 2012

ja by som povedala ze niesi :D kedze 30.sepetember este nebol takze si este ten sex nemala :D

pochopila som ze pravdepodobne preklep :D skus test a uvidis :D

katka_mis
autor
19. sep 2012

@lenuska1991 jaaj, perfektný postreh, fakt preklep, myslela som 30. august. :D Test som robila dnes a negat.. ale dik, ani som si nevšimla akú blbosť som napísala. 😅

lenuska1991
19. sep 2012

ved v pohode, stane sa kazdemu :D len citam a pozeram ze co :D tak este chvilu pockaj zopar dni a skus znova a skoc k lekarovi, ale skorej by som povedala ze je este skoro, tak vyckaj a hlavne nato nemysli :D viem ze to je tazke nemysliet.. ale ubehne ti to potom rychlejsie :D

katka_mis
autor
19. sep 2012

@lenuska1991 ďakujem 🙂

svadba30.maj
2. feb 2017

@katka_mis ako si nakoniec dopadla?prisla ms?si tehu?

svadba30.maj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre