Hnedý výtok namiesto menštruácie

nonilaka
18. okt 2021

Ahojte, chcem sa spýtať či ste mali skúsenosť, že dva dni pred menzesom prišlo len špinenie a menzes nikde. Štvrtok som si robila tehotenský test a bol negatívny a špinenie začalo v sobotu. Mali ste to ako príznak tehotenstva? Už som to odpísala, že by sa to tento mesiac podarilo. Je to presne 14 dni od ovulácie. Ale zajtra ráno skúsim spraviť test. Ďakujem za odpovede.

leuska1991
18. okt 2021

@nonilaka ja som spinila uz ked som bola tehu,tyzden po vynechani ale nakoniec to bolo biochemicke . Teraz som znova tehu a meska mi 8den,ale ja uz som mala pozitivne testy na 14den od ovu. Treba skusit urobit test este,najlepsi je clearblue digitalny,ktory ukazuje aj tyzdne. Spolahlivy. Drzim palce🥰

nonilaka
autor
19. okt 2021

@leuska1991 ahoj, tak dnes už tam bola taká slabšia druha čiarka, idem skúsiť kúpiť ten test čo píšeš a uvidíme čo povie ten. 😊

nonilaka
autor
19. okt 2021

@leuska1991 čo myslíš? V lekárni nemali ten clearblue a kúpila som iný ale ten už neukázal nič. Asi by som si ich mala robiť len ráno z prvého mocu.

katkaholiova
19. okt 2021

@nonilaka ved je tak pekny duch

leuska1991
19. okt 2021

@nonilaka pekna druha ciarka,gratulujem🥰

yollanda
19. okt 2021

@nonilaka nekupuj clear blue. Najskôr ti ukáže obyc pepino z DM

yollanda
19. okt 2021

@leuska1991 mne clear blue ukázal negatívny výsledok a obyc z DM pepino, na 9 dpo

leuska1991
19. okt 2021

@yollanda mne zas naopak...pepino testy za mna nula bodov .kazda mame inu skusenost😉

nonilaka
autor
22. okt 2021

Ahojte zienky, tak nakoniec pozitívne boli všetky aj clear blue

katkaholiova
22. okt 2021

@nonilaka gratulujem

nonilaka
autor
22. okt 2021

@katkaholiova ďakujem ❤️ Uvidíme ešte co povie doktorka, snáď bude všetko ako ma byt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre