Ide o uhniezďovanie?

darling111
27. júl 2021

Ahojte, som už po 2 potratoch (1.v 6tt a 2. Biochemických v 4tt) skúšame už roky. Som dnes 26DC. Do kramov mam ešte cca 3-4dni. No včera 25DC (10.DPO)som zrána trosku krvacala, len pri utreti toaletnym papierom, a večer hnedé špinenie. Dnes 26DC som mala celý deň na toaletnom papieri len slabé špinenie. Včera doobeda ma dosť bolelo v podbrušku. Dnes trosku menej. Zeby krámy prišli skôr? Nikdy som ich takto skoro nedostala, vždy to bolo neskôr, s meškaním 1-2dni. Aj prsia cítim. Len nikdy pri tých dvoch razoch som takto nespinila... Test ešte nerobím, asi je skoro. Len ma zaujímajú názory, skúsenosti ohľadom uhniezdovania, môže to byť? Ďakujem za slušné odpovede.

simonkazga
27. júl 2021

Tvoje telo nie je robot. Nereaguje vzdy rovnako. Pri prvych troch tehotenstvach (z toho jedno neuspesne) som sa testovala, lebo som na 11dpo mala spinenie z uhniezdenia. Pri poslednom - momentalne prebiehajucom - nebolo ziadne spinenie, ziadna bolest, ani naznak. Drzim palce!

deti95060810
27. júl 2021

môže byť...
Ale ja som tieto príznaky mala len pri dvoch tehu.... pri ďalších som to nemala...

zuzzana12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzzana12
28. júl 2021

@darling111 ahoj, môže to byť uhniezdovanie, ja som to mala tak teraz, presne 25,26DC a menzes som nedostala, ale tak mešká mi zatiaľ 4 dni, tehotenský test mi to 1x ukázal 27DC, ale bol to digitálny clearblue test, na tycinkovom som márne hľadala ducha🤷‍♀️

darling111
autor
28. júl 2021

@zuzzana12 ďakujem krásne za odpoveď 😊 no ja si dnes chcem kúpiť digitálny Clearblue test a zajtra ráno si ho urobím. To budem mat 28DC tak dúfam ze niečo ukáže 🙏 a bola si už na odber krvi na Hcg?

zuzzana12
28. júl 2021

@darling111 mohol by ukázať, podľa mňa sú fakt kvalitné. Moja Dr. ma dovolenku teraz, ale aj tak by som nešla, chcem počkať do 6tt, a potom sa presvedčiť už na uzv, že je tam akcia srdiečka, lebo do 6tt to stále môže byť aj biochemické (ktoré som mala pred pol rokom). Ja som si dnes robila druhý digi, po týždni a už ukázalo + 2-3, takže podľa toho hcg stúpa, ale samozrejme stále je to len hrubý odhad. (ja som inak 1x digi test ocikala na obed a aj tak ukázal 🙈, ale ak vydržíš do rána, tak by to malo byť na istotu 👍)
Držím palce, nech nacikáš krásne +😉

rsimoneees
28. júl 2021

@darling111 ahoj / ahojte baby , ja som na tom tiež ako ty , včera som mala jemne spienenie resp hlien bledohnedej farby .. dnes mi stúpla aj teplota a od včera mám na teste ducha , dnes bol silnejší . Som 12dpo a 27dc. Ale strach mám riadny 😔

darling111
autor
28. júl 2021

@rsimoneees ja si test urobím až zajtra ráno 28DC tak uvidím ci vôbec niečo. Len to ze dnes už 3.den mam špinenie, síce dnes úplne slabunke ale mam. A to mi trosku vŕta v hlave ci to až 3 dní môže trvať, alebo nebodaj možno mám len cystu o ktorej neviem 🤷‍♀️ no keď ti vyšiel pozit test, tak máš veľký predpoklad že je to tam 🥰🙏 urob si test tiež ráno ci tam budu 2 // a ci silnejšie 🙏

rsimoneees
28. júl 2021

@darling111 podľa mna to nebude žiadna cysta 🍀🙏🏽Drzim ti palce a daj vedieť ako si dopadla ☺️, ja urobím tiež zajtra ráno , som zvedavá 😄, či už konečne vyšlo po 3 rokoch

snehulienka82
28. júl 2021

a ja som tak mala, že som už na 24DC začala špiniť, myslela som si, že sa nejak divne začína menzes so špinením. na 28 DC som si urobila test, je pozitívny, mám to potvrdené aj z krvi u Dr. Aj mám nasadenú už komplet liečbu, lebo som zažila už všeličo, ale aj tak sa bojím... držte palce! skús si darling urobiť test. ;)

zuzzana12
29. júl 2021

@darling111 ahoj darling, ako?! Bol testik pozitívny?! 🙏

darling111
autor
29. júl 2021

@zuzzana12 ráno som si robila digitálny Clearblue test, bol negatívny 😭 tak asi nič z toho... Škoda...

zuzzana12
29. júl 2021

@darling111 juuj, tak to ma úprimne mrzí😪 poznám to sklamanie, snáď sa čím skôr zadarí🙏 prajem veľa šťastia 🍀a všetko dobré 🌈

snehulienka82
29. júl 2021

@darling111 isto si sklamana, viem... ale stale je to takto lepsie, akoby si mala o to dietatko prist. kazda nova ms, kazdy novy cyklus je nova sanca ;) drz sa!

darling111
autor
29. júl 2021

@snehulienka82 ďakujem baby, no už len čakám kedy dôjde mrcha. Som volala aj svojej Dr. Do centra, tak ze to špinenie môže byť od hormonálnych zmien v tele a od stresu... Tak stres som v práci mala tento mesiac 🤷‍♀️ dokelu! No nič, už len dúfať, že raz to vyjde 🙏 ozaj baby, mne keď sa nepodarí otehotnieť do septembra, v októbri idem na inseminaciu... Bola už niektorá z vás?

rsimoneees
29. júl 2021

@darling111 ahoj jasne , ja som po iui 🙂

zuzzana12
29. júl 2021

@darling111 ja osobne som nebola, ale kamarátka bola a podarilo sa hneď pri prvej 👌

darling111
autor
29. júl 2021

@rsimoneees a podarilo sa otehotnieť hneď na prvýkrát?

rsimoneees
29. júl 2021

@darling111 ešte neviem .. zajtra idem na krv , na teste je slabá ale zato vidtelna ciarocka

darling111
autor
29. júl 2021

@rsimoneees tak to hádam vyšlo 👏 držím pršteky nech je to aj z krvi potvrdene 🥰 daj vedieť prosím potom 🙏🤗

rsimoneees
29. júl 2021

@darling111 Ďakujem pekne ☺️Dúfam aj ja 😔jasne dám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre