Implantačné krvácanie po pozitívnom teste - skúsenosti

valerie1618
7. okt 2023

Ahojte, chcem vás poprosiť o radu. Niekoľko dní po sebe mi vyšiel pozitívny tehotenský test (veľmi skoro, vid fotka), ale včera aj dnes som si našla na slipovej vložke trošku tmavohnedeho hlienoviteho výtoku. Ak sa jedna o implantačné krvácanie, ma niekto skúsenosť, že ho mal aj po pozitívnom teste? Ďakujem pekne.

petra92
7. okt 2023

Ja som si robila vždy test až po meškaní menštruácie, ale ak by som si ho robila 3 dni pred očakávanou menštruáciou tak hej, mala by som špinenie po teste, keďže som spinila 3 dni pred menštruáciou a test robila až po,samozrejme. A tam už boli koľajnice čo mi skoro 👀 vyrazili. Takže hej, keby si si testy nerobila ani nevieš, že ide o implantacne krvácanie ale očakávaš, že sa spustí menštruácia 😉

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
valerie1618
autor
7. okt 2023

@monsterablue Tohto som sa obávala… Ale stále verím, že sa mi len vyplavila staršia krv, čo samozrejme je veľmi málo pravdepodobné…

bm_
7. okt 2023

ja som mala implantacne krvacanie/spinenie na 12 dpo a test pozitivny od 10. embryo sa moze uhniezdit a produkovat uz hcg a pri tom ako sa viac zahryza do sliznice viac tak moze dojst k spineniu, som stastne tehotna, takze nemusi ist o nic zle

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
valerie1618
autor
7. okt 2023

@bm_ Ďakujem za odpoveď a mala si implantačné špinenie viac dní?

bm_
8. okt 2023

@valerie1618 trvalo to dva dni. 12dpo normalne ruzove krvacanie a 13 uz len hnede spinenie. Ja som zacala brat progesteron, kedze sme sa snazili roky a riesili to cele uz aj v car

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre