Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
23. feb 2010

Dobré ránko!!

gabulik...tak o tom dotazníku..to byla také síla, manžuv táta je ze sedmi detí a než si na ne mnž vzpomel...a na jejich deti.....a kdo žije a kdo ne a proč umreli..to bylo také veselo a to mz diktovali prímo na genetice...tak se dr. primárka pobavila 🙂
Dnes jsem šťastne dorazila do prc pomeru a uvidím co nám dnešek prinese.... 🙂

Lucko a co Ty??? Jaké jsou plány? 🙂

krivka5
23. feb 2010

gabulik...tie protilatky su ked mas iny RH faktor ako manzel.ja mam krv 0neg. a mnz ma A pozit. tak budem mat tiez asi trosku problemy. viem ze pri synovy mi po porode museli pichnut nejaku injekciu...

krivka5
23. feb 2010
l.u.c.i.e
23. feb 2010

Ahojky ženy, jsem tu 🙂 Dnešek byl celkem v poho. Ránko návštěva mamky, pak vaření oběda a po obědě procházka. Venku je nádherně. Jo a taky jsem vám dala do alba břich ve 22tt 🙂

Denis, co v práci, v poho?

Gabulík, i my jsme si museli projít tím dotazníkem. Doktor to s náma na genetice dělal přes hodinu. No, ale vypotili jsme to 🙂

krivka5
23. feb 2010

lucie ahojky!
dnes je tu nejak mlkvo,asi su vsetky tehulky na slniecku 🙂 ja mam este hodinku vychadzku tak asi tiez idem trosku na vzduch.ale najprv idem kuk tvoje brusko ci je vacsie ako moje v 7tt 😀

krivka5
23. feb 2010

lucie..teeda ,krasne brusko.ten tvoj chlapcek ale riadne rastie 🙂 ja to moje brusko mam stale nafuknute este zo stimulky asi...

l.u.c.i.e
23. feb 2010

Krivko, taky jsem se divila, jak bříško roste. Musela jsem si ty fotky seřadit za sebou, abych ten rozdíl viděla. Uvidíme, jak budu pokračovat dál 🙂
Třeba už ti taky bříško pomalu a jistě roste. Pokud půjdeš na procházku, tak si jí užij. Já jsem si jí užila. Je tam teploučko na sluníčku. Doufám, že se už zima nevrátí. 😠

denis19
23. feb 2010

Ahoooj, hlásím príchod z práce,kde jsem asi chytla neco jako rýmu či co, tak popíjím čajíček a jdu mrknout lucky album.... 🙂

denis19
23. feb 2010

LUCKO.....supééér. na té nvé fotečce jsi dokonalá!!!!!!! 🙂

sanris
23. feb 2010

ahojte denis krivka lucie

krivka tak presne tento problem s krvou mám aj ja 😉 som Oneg. a mn je Apoz. tiež mi po porode pichli injekciu 🙂
a takého ducha na teste mám aj ja ale na10 den 🙂

l.u.c.i.e
23. feb 2010

Denis, díky. Ty odpočívej a popíjej čajček, ať rýma brzo odezní. Hlavně, ať se to nevyloupne v nachlazení...

Sanris ahojky.

Holky, já jsem AB neg a manžel neví svou krevní skupinu. To mě taky po porodu píchnou nějakou injekci?

denis19
23. feb 2010

Lucko...poslušne hlásím čajíček v bríšku i s celaskonem a ted už jen spánek a je to hotovo a ješte si delám vývar.... 🙂 no gdyž jsi negativní záleží ted na manželovi....

l.u.c.i.e
23. feb 2010

Pokud si správně vzpomínám, tak mi v poradně řekli, že to záleží jakou bude mít krevní skupinu dítě a podle toho se uvidí co dál. Prý jí hned vezmou po porodu... Tak asi ví, co dělají 🙂 Manžel opravdu neví svou krevní skupinu. Jeho brácha je 0 neg, tak snad bude taky negativní 🙂

To je dobře, že už je čajíček v bříšku a vývar tě už rovnou postaví na nohy 🙂 Jen se nech manželem pěkně rozmazlovat...

denis19
23. feb 2010

já bych se i nechala ,ale to by musel být doma 🙂
no vidíš to jsem ani nevedela, že to záleží na skupine dítete...jako ta krevní skupina 🙂

l.u.c.i.e
23. feb 2010

Prý na RH faktoru. Moc tomu nerozumím, tak uvidíme. Jen vím, že manželovu krev nechtěli.
Kdepak máš manžu? Ten můj je na odpolední...

denis19
23. feb 2010

lucko...ten muj behá nekde s GPS v teréne,ale užprd vidí, tak verím, že kažou chvíli dorazí domu....nejak mám nekdypocit, jako by mu rozum chybel 😠

l.u.c.i.e
23. feb 2010

😀 Tak rozum občas chybí i mému manželovi.

gabulik77
23. feb 2010

ahoj holky , díky za rady sice tomu moc nerozumím, ale uvidíme 😝 😝 jinak tedy Lucko super fotka, ty jo, to už je fakt těhu bříško 😅 vypadáš super.
A co ty Denis bude nějaká fotečka???? 😉

l.u.c.i.e
23. feb 2010

Gabulík díky, kdypak přidáš ty novou fotečku bříška? Jaký jsi měla den?

gabulik77
23. feb 2010

jo lucko já asi s fotkou ještě počkám, připadá mi že se teď ani nějak nezměnilo 😉 jinak den v poho, v práci docela klidek, takže pohodička, teď jsem dovařila na zítra obídek, vaříme si s kolegyňkama a střídáme se a dnes vyšla služba na mě 🙂 je to pohoda, vaříme si vždycky na dva dny a pak zase vaří další, když ti pak někdo uvaří je to příjemný 🙂) a hlavně každý vaří jinak.

denis19
23. feb 2010

ahoj gabulik......tak to máte super varící systém v práci...musíte být dobrý kolektiv,jinak si to neumím predstavit.....no já nad fotkou i premýšlela, neboť ted mi to brichulo narostlo, tak možná o víkendu 🙂

gabulik77
23. feb 2010

no denis do víkendu nevydržíme, že ne holky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 šup sem s fotkou

denis19
24. feb 2010

Dobré usmoklené ránko preji.......no hele, myslela jsem, že foto profokatér jsem tu já 🙂 🙂 uvidím co se s tím dá delat 🙂

Co dnes plánujete? Gabulik asi zvládnout ,stejne jako já, pracovní den a lucie...no necháme se prekvapit 😵

l.u.c.i.e
24. feb 2010

Ahojky holky, kdepak jste?

Dnešní vyčetření srdíčka miminka dopadla dobře. Jen náš malej byl moc čiperný, tak doktorka nemohla pořádně změřit srdíčko. Řekla, že takhle čiléítě snad ještě ani nezažila. A jak začal kopak to břicha, když tam přiložila ultrazvuk...

denis19
24. feb 2010

Ahoj Lucko...tak to je pravý opak nasí malé,alehlavne, že je zdravý a čiperný......máš i nové foto?

l.u.c.i.e
24. feb 2010

Nové foto nemám, jeliož ten ultrazvuk byl jen na srdíčko. Takže jsem jen viděla síně, komory atd...

gabulik77
24. feb 2010

ahoj holky zdravím 🙂
Lucko super že je takhle čiperný, to bude pěkný čutálista🙂)

denis19
24. feb 2010

ahoj gabuli...vítej doma......
lucko nevadí,hlavne ,že je tam 🙂

l.u.c.i.e
24. feb 2010

Ahojky Gabulík, jaký jsi měla den?

Denis, co ty?
Jojo, jsem ráda, že je v pořádku a ať je jen čipernej. Aspoň o něm vím 🙂

denis19
24. feb 2010

presne tak Lucko.....den u mne pohoda...na vojáky jsem dnes dala bobka a nestresovala se pro jejich ani nevím co, odpoledne jsem si skočila na manikúru a potom do shoppingu, že si udelám radústku,ale nic nemeli, tak sjem šla do potravin a hotovo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre