Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

sonulienkas
14. mar 2010

SAbinca2 nie ja som ani raz netestla , na krv som bola na 14. deň -ja to neviem opísať, som mala také silné tušenie ,že sa to podarilo. Potom , keď som už vedela ,že som tehotná som mala pocit celé tehotenstvo ,že to bude dievčatko a aj to tak bolo , proste som to tak cítila . Teraz sa pripravujem na druhý IVF , ale neviem ,či po ETevydržím netestovať.

gabulik77
14. mar 2010

ahojky holky, vsechny zdravím🙂) denis super fotky, bříško fakt roste, no aby ne 😉 Jinak ty plenky jsou pěkné opravdu a kočárek taky, hezká volba

radysek
14. mar 2010

Denis - to já už jsem rezignovala a tak jak jsem každý kousek prádla žehlila, tak teď ho většinu hned po sundání skládám a je to v poho. Mám doma čtyři mužský, tak to ani jinak nejde. Samozřejmě pro mimčo ty pidi oblečky žehlit budu muset.

Sonulienkas to, že jsi netestovala je obdivuhodné, já už to zkoušela šestý den a byla tam taková téměř neviditelná čárka, ale byla. 14 dní až do odběru krve bych to fakt nevydržela.

inza
14. mar 2010

radysek : diky za povzbuzeni, ale nejak moc tomu neverim. mam takove obavy ze sineni prejde v mrchu ☹ a zase z toho nic nebude. my ani tentokrate nemame mrazacky, takze nam pak zbyde predpokladam posledni ivf a pak uz jenom za sve

denis: je to znam misto toho aby se hromada zmensovala tak porad pribejva a neni ji konce 😀 . Ja pak musim po zehleni rozcvicovat ve vode zapesti. Mam s nim problemy a tezka zehlicka mu neprida a vyzehlit musim, protoze pan doktor ho chce kuchnout a rovnat abych pak kdyztak mohla bez problemu nosit prcka na ruce 😀

me treba dr vubec na krev neposila 😒

sophiejane
14. mar 2010

ahoj denis, me tedy porad pripada, ze nemas zadne tehubricho 🙂 jsi stihlik

sophiejane
14. mar 2010

ja holky taky nejak neverim, ze mi to klapne...jsem 6.den...

radysek
14. mar 2010

Inza-To já jsem se taky bála, protože hned po pozitivním těhu testu přišlokrvácení a bylo 5 dnů fak dost silné. Hodně mi tu pak pomohly holky odehnat stresování. Pak jsem byla na krevní testík a tam mě řekli, že krvácení nebo špinění je normální a často to způsobí nízká hladina progesteronu, což byl můj případ. Špinění je , když se prcek zahnízďuje. Tak věř a buď v poho!!

denis19
14. mar 2010

sophie..dikas,ale vskutku já štíhlík nejsem 😀 😀 ale parádne se to čte! Dikas. A proč ty negativní vibrace???? Nepropadej čemu co ješte není!!!!Budeš testovat????
Tak jsem dnes od úul jedné do ted žehlila!!!!! Mám hotovo až na perinky a klasické bavlnené pleny! Holky tolik jsem se asi nenažehlila za celý svuj život!!!!!! Ale jsem spokojená, jen mi ted chybí ta komodička,ale já se dočkám.
Inza...s tím zápestím to asi dnes udelám i já...necítím si ruce už asi druhý týden, teda prevážne pravou, strašne mi trne!

gabulik...dikas....delala jsem co jsem mohla....jak s výberem kočárku tak i s focením 😀 😀

inza
15. mar 2010

tak to vypada na dalsi nepodareny pokus ☹

denis19
15. mar 2010

inza...testla jsi? 😉

inza
15. mar 2010

jj a prijde me ze je to bile

denis19
15. mar 2010

určo je to bílé?????? díváš se dobre, já se pro jistotu šla podívat i do odpadkového koše, neboť jsem to videla bílé...nemužeš to dát do alba??? posoudíme 🙂

l.u.c.i.e
15. mar 2010

Ahojky holky,

konečně vás jdu po víkendu pozdravit. V sobotu jsme tu měli příbuzné z Klatov a přivezli mi spoustu dětských hadříků. Už jsou vyprané a čekají na vyžehlení, ale moc se mi do toho nechce... Ani už nemusím nic kupovat 🙂 No a včera jsme malovali ze šablon obrázky na zeď. Až budou úplně hotové, dám je do alba.

Denis, bříško už pomalu roste. Počkej, teď bude růst ještě rychleji. Kočár je úžasný. Moc se mi líbí. Plenky taky 🙂

Inzo, ještě neztrácej naději... Můj první testík byl taky bílý a až po zaschnutí jsem tam objevila ducha 🙂

Sophi, co ten pesimismus...

Ostatní holky též zdravím

denis19
15. mar 2010

Ahoj Lucko, tak to se teším na malbu v detském pokojíku!!!
Já v nedeli vše vyžehlila a nechci žehličku ani videt, bylo to ho neskutečne moc najednou 😲 😲 😲 Ale také jsem ráda, že nemusím už nic kupovat, to je super, že? A to bríško...no co ti povím roste, jak ze predu tak i zezadu do zadku 🙂 🙂 🙂

l.u.c.i.e
15. mar 2010

Denis, mě další žehlení čeká a opravdu se mi do toho nechce, ale já se přemůžu 🙂 Co bych pro prcka neudělala, že? Je fajn, že se už o dětské oblečení nemusím starat 🙂 Zároveň nám to ušetření i penízky v peněžence... Pak přidám vše najednou, i fotku bříška a snad i fotku z UTZ. Malba vypadá moc hezky, ale ještě to není dokončené... Tento týden chceme jít objednat postel do dětskýho pokoje a příští týden pojedeme do Ikee se podívat na postýlky. Snad nějakou vybereme...
Holky poraďte je lepší šoupací, nebo s vyndavacímí šprclami... Určitě chceme polohovací. To je podmínka.

sophiejane
15. mar 2010

ahoj holky, no jo, ja jsem nějak pesimouška...ono je to deprimujici, když doktoři nevědí, čím to je, a přitom to pořád nejde, a to se k tomu nijak zvlášť neupínám...jsem teprve 7.den, tak s testováním nespěchám, až tak 13.den, jestli to dřív tedy nedostanu, ale to je zajímavé, jak píše radysek že měla pozitiv. test a pak silně krvácela, to já už bych myslela, že je to pryč...

sophiejane
15. mar 2010

inza ty jsi kolikátý den?počkej až tak na 12.-14tý

sophiejane
15. mar 2010

denisko a neužehli se k smrti, dyt te muselo vsechno bolet z takové makačky...musíš zapujit taky manžílka, ten můj si i žehlí košile do práce🙂

denis19
15. mar 2010

sophie...já ho zapojila,ale vybral si dodatečne jen pleny a to mne potom večer otravoval, že jak se to skládá 😀 já jinak žehličku moc nepoužívám, manža chodí ve sportovním a to nežehlím a já si vybírám nekrčivky 🙂 🙂
a pesimismus zahod, uvidíš, že uvidíš// 🙂 🙂 🙂

Lucie....tak to se moooc teším na fotečky...jdu príští týden na glukozový test, tak jsem zvedavá, možná mám i tehuhu cukrovku a proto mi trpnou ty ruce 😠 😠 😠
A co se postýlky týče, já mám ty šprušličky co tak jezdí nahoru dolu 🙂 🙂 🙂 a je polohovací, to musí být...to máš pravdu!!!!!A u nás v IKEA jsou moc fajn postýlky,ale prý i v KIKA se dá dobre nakoupit,ale tma já nebyla.

l.u.c.i.e
15. mar 2010

Sophi, uvidíš, že se ukážou //. Musíš věřit...

Denis, tak uvidíme, co nakonec vybereme... Původně jsme měli dostat použitou od kamarádky, ale nakonec jsme si řekli, že nová bude lepší. A kdo ví, třeba pak budeme chtít mít i toho druhého špunta.
Jinak já jdu do poradny už ve středu. Těším se. Uvidíme, zda dostanu taky žádanku na cukr 🙂

inza
15. mar 2010

denis: jo i po vyndani z kose me prijde bile. No mylsim ze mrcha to uz vzala do svych rukou 😒. Foto do alba asi moc nedam test jde dost blbe vyfotit, hazi to pekne odlesky 😀

sophiejane: ja dneska 11. tez me deprimuje ze dr nevedi cim to je. Vse nazacatku vypada dobre a pak nedopadne

denis19
15. mar 2010

Lucko.....už ted ve stredu máš poradnu, jupíííí uvidíme malého Matýska 😀 No a ten cukr Te už asi také čeká...já jsem zvedavá jak dopadne 😲 😲 😲
A máš recht,proč by ste nechteli i druhého špuntíka, dyť jsi mladá, tak hurááá na to a potom se vše využije co koupíte. Já se už také začala pohrávat s myšlenkou,že když vše pujde dobre, tak do 40 asi testneme i snehuláčky 🙂

krivka5
15. mar 2010

ahojte
inza,sophie...prec s negativnym myslenim, drzim palceky nech su testiky a krv pozitivne 😉
dievcata mne je dnes strasne ee, uz som dva krat zvracala a strasne ma boli hlava a este mi aj krv z nosa leje. asi mam nejaku migrenu ci co.nic nemozem jest ,ani pit,vsetko ide zo mna von. myslite ze si mozem dat ibalgin?
denis... veru ked mate snehuliacikov,Karolinku by urco potesil nejaky surodencek 🙂

denis19
15. mar 2010

krivka..ibalkin v prvním trimestru určo ne!!!!!! vydrž radeji pokud je to jentrochu možné, krev tt teče z tehuhu, to mám i já a neleze na tebe chripka????? hlavne pij po malých dávkách vodu, nejlépe ted as Fatru nebo magnéziu a vydrž...eventuálne si dej pulku paralenu.

krivka5
15. mar 2010

denis...dakujem za radu, skusim ten paralen. no takto zle mi este nebolo ☹

denis19
16. mar 2010

Bré ránečko devčata!!Kdepak jste se včera toulala??????? 😀
U nás napadlo 10cm čerstvého snehu a mám pocit, že jaro tento rok snad ani nebude 😝

krivka5
16. mar 2010

dobre ranko denis 🙂
aj u nas je sniezik. dufam ze predpovede neklamu a uz dnes by sa malo oteplovat. ja som po vcerajsom hroznom dni ako znovuzrodena.konecne mi je celkom fajn tak ani ten sniezik mi nevadi 🙂

inza
16. mar 2010

denis19: jasne ze jaro nebude bude rovnou leto 😀 😀

dnes jsem sla na krev a snad odpo budou vysledky...

denis19
16. mar 2010

inza..tak paráda, dej hnedle vedet co a jak!!!!

krivka...tak super, že se ti ulevilo!!!!!! 🙂

inza
16. mar 2010

denis19: no je dobry ze budu mit tu krev, ale nejak tomu stejne neverim ze to vyjde ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre