Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

inza
22. mar 2010

sophiejane: neboj určitě je to pozitivni a ty // tam jsou a prcek se uz zavrtal 😉

denis19
22. mar 2010

sophiejane tak to je slibné!! a proč ti v CAR neudelají krevní testy??? tomu nerozumím!!!! a pozor na OHSS.....hezku popíjej vodu a jez hodne jogurtu!!!

lucko..proč ve 34TT????

l.u.c.i.e
22. mar 2010

Denis, mě doktor řekl, že nástup na MD mám ve 34tt, 6t před porodem.

denis19
22. mar 2010

Ahá, no mne rekl práve 8tt pred termínem porodu, tak ted nevím, jestli jsem špatne slyšela, či co???? Optám se na poradne a uvidíme. Ale v zásade to je jedno,no ne? Hlavne, že se to narodí 🙂 🙂 🙂

l.u.c.i.e
22. mar 2010

Denis, podle mě je to asi i jedno... Holky taky některé šly na MD už 8tt před porodem, ale to byli na PN po celou dobu. Já teď budu PN ukončovat, abych si mohla dovolenou vybrat. Uvidíme, jak to vše dopadne. Na tu MD dostanu papír od gyndaře, viď? Ten pak odnesu do práce, co?

denis19
22. mar 2010

No tak by to melo být a v práci Ti potom dají výstupní papír a s tím mužeš žádat i materskou na sociálce, tak nejak jsem to pochopila já 🙂 🙂 🙂

sophiejane
22. mar 2010

ahoj denisko, no u nas v car krevní testy nedělají, jen těhutest, každý car to má jinak...měla jsem jít až 19.den po et, ale minule v pátek mi doktorka řekla, at se objednám už na 15.den protože tam bude doktor, pod kterého patřím. a že na testu už 15.den něco kdyžtak bude. no tak nevím, jestli to tam budou mít na testu taky...snad joooo 🙂

jojo snažím se pít, naštěstí břicho nijak nebolí, jen tak pobolívá anebo když jdu na malou

l.u.c.i.e
22. mar 2010

Denis, snad nám to všechno řeknou včas 🙂

Sophi, uvidíš, že když jim řekneš, že máš test pozitivní, tak nakonec tu krev vezmou. Je to jediná 100% jistota. Zítra napiš, co a jak 🙂

denis19
22. mar 2010

sophiejane takže kdy to razíš do CAR???? A pokud tam na testu neco uvidí, tak hned potom jdeš ke svému dr na krev? Či jaký je potom postup?

inza
22. mar 2010

sophiejane:v nejhorsim si proste zajdi na krev sama. Sice se to platipokud jdes na svou zadost,aalee zase budes miit 100% jistotu ci byt tebou tak to pp nich vyzaduji a nebo at ti napisou zadanku a dojdi na krev nekam do laborky

sophiejane
22. mar 2010

denis já nevím, myslím, že budou ještě čekat na uzv...nebo tam ještě budu muset kvůli kontrole hyperstimulace...a já bych se s nimi ráda domluvila, že bych k nim chodila i dál, což jde, mají pěkné vybavení a u nás na malém městě porodnice i gynekologie i doktori bíííída

jedu tam zítra na 10:20

sophiejane
22. mar 2010

inza a jak ty jsi na tom?nezkusíš třeba nativní nebo minimální cyklus než radši celé ivf?? je to značně levnější....ale nedělají to všude

inza
22. mar 2010

sophiejane: no my nic moc. zase neuspesny pokus. 30. jdem na konzultaci tak uvidim na cem se dohodnem a zda jeste treba nepribudou nejaka vysetreni ci tak. Abych se z toho ted nezblaznila tak chodim alespon behat 😀

gabulik77
22. mar 2010

ahojky holky moc všechny zdravím🙂
sophi na zítřek držím palce, určo to bude OK a // budou silné

Denis a Lucko, koukám, že už máte zařízeno, to je super, já ještě nezačala řešit nic🙂 říkala jsem si že začnu až tak v dubnu🙂 Zítra jdu znovu na UZ a pak na genetiku, tak snad bude na UZ vše v pořádku, když jsem tam byla minule, tak mímo bylo ještě moc malé, tak snad zítra bude vše OK. JInak jsem asi dnes poprvé cítila pohyby, ale nevím. Dvakrát v práci, když jsem seděla a ted doma znovu, ale nevím jestli je to ono🙂) Cítím jako by někdo v břiše udělal ze žvíkačky bublinu a ta pak praskla🙂 nebo tak nějak 😕

gabulik77
22. mar 2010

sorryyyyy žvýkačka jsem chtěla napsat, jsem trubka 🙂 🙂 🙂

denis19
23. mar 2010

Dobré ránko!

gabulik...tak to je presne ono 🙂 zvláštní pocit co???ale príjemný a zábavný, naše Karolínka jak roste , tak je to intenzivnejší a vlní se mi u toho i bricho 😀 😀

sophie.....dnes držím palec a dej vedet co a jak, a možná by i na UTZ i mohli videt malý gestační váček!!!!!

LUcko jaké jsou dnešní plány????

petronela82
23. mar 2010

ahojky holčiny - už jsme se ptala i najém tématu, ale zkusím to i u Vás:

dnes jsem 8 den po ET - 1 embryjko po PK (72hod.) poraďte kdy mám zkusit testnout? - jaké jsou vaše zkušenosti, kdy jste testovali vy, a kolikátý den se vám objevili ty vytoužené //

petronela82
23. mar 2010

ahojky holčiny - už jsme se ptala i najém tématu, ale zkusím to i u Vás:

dnes jsem 8 den po ET - 1 embryjko po PK (72hod.) poraďte kdy mám zkusit testnout? - jaké jsou vaše zkušenosti, kdy jste testovali vy, a kolikátý den se vám objevily ty vytoužené //

denis19
23. mar 2010

petronela82
já bych testla nejdrív na 9 tý den po ET, já testovala na 11.den po ET a byl tam takový ne úplne slabý duch,ale mela jsem dve embrijka a také po PK....,ale vím, že i 9. den po ET už holky videly,ale drív to asi fakt nedelj,aby jsio nebyla zbytečne sklamaná!
Ty už jedno mimčo máš?

petronela82
23. mar 2010

denis - mimčo ještě nemám, na té fotce jsem s neteří

denis19
23. mar 2010

ahááá, mateš telem holka 😀 😀 a kdy plánuješ teda testnout?????? 🙂

petronela82
23. mar 2010

denis - chtěla jsem v pátek (to bude 11 den po ET) ale bojim bojim

inza
23. mar 2010

petronela82 : no ja myslim ze ten 11 den by tam neco uz mohlo byt 😀 . drzim palce at je tam alespon nejaky duch 😉

petronela82
23. mar 2010

inzi - díky

já chci vidět ducha 😀

denis19
23. mar 2010

petronela.....11.den je super volba a určo uvidíš i ducha. Jak se po tom všem cítíš??
ahoj inzy...ako?????

petronela82
23. mar 2010

cítím se celkem O.K. - jen jem jak vodní nádrž - měla jsem po OPU hyperstimál - II. stupně, tak že mám nakázáno vypít min. 6litrů denně, a taky jsem víc unavená - hlavně odpoledne - ale to přikládám utrouši

denis19
23. mar 2010

no utroš byl zabíráki pro mne, to je pravda a ten OHSS..to ti teda nezávidím.hlvne, že to máš za sebou!!!!!!!
jééé jsem zvedavá na ten tvuj testík!!!!

l.u.c.i.e
23. mar 2010

Ahojky holky,

teda řeknu vám, že jsem ještě nikdy nepila takový sladký humus jako dneska. Bleee. Ještě teď když si na to vzpomenu, tak mám co dělat, abych nevrhla. Výsledky pošlou na gyndu, takže je budu znát až půjdu do poradky.

Denis, plán na dnešní den mám ten, že se budu flákat. Manžel přijde domů až večer, takže pohodička 🙂 Mám den sama pro sebe 🙂

Gabulík, jojo, to jsou pohyby. A až bude větší, tak se ti budou dělat i boule. Někdy dobře mířený kopanec i docela bolí 🙂

Petronela, já jsem testila 10 den od ET a měla jsem tam slabou čárku. Hlavně, že už máš OHHS za sebou. Budu držet, aby na testíku byly //.

Sophi, tak co, jakpak jsi asi dneska dopadla... Myslím na tebe. Doufám, že ti vzali krev, aby ti potvrdili těhu 🙂

Inza, jak se máš?

denis19
23. mar 2010

LUCIE.....nestraš, mne to čeká ve čtvrtek a výsledek prý bude na další den, máme si volat, tak jsem zvedavá, jak to dopadne, mám podezrení na cukrovku!!!!!! 🙂
Jinka super plán dne!!!!!

l.u.c.i.e
23. mar 2010

Denis, třeba tobě to sedne... Ale zvládneš to vypít taky. Jen se připrav na strašně sladkou vodu a po vypití budeš mít pusu jako lepidlo. Vem si sebou vodu. Mě to pomohlo, abych to nevyzvracela. Proč si myslíš, že máš cukrovku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre