• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
Dobré ránko!
sophiejane...tak tu budu sedet a sledovat co napíšeš!!!!!!! Hlavne ať je to tam :slight_smile: A na ty alba se musíme asi prepínat na verzi státu v , kterém je album založeno, takže já jsem na .sk a vy jste na .cz....trochu zdlouhavé,ale nevadí. :slight_smile:

Lucko.....a dnešní plán???? Vidím, že včera jsi ho dodržela, že flákačka a ani na kone jsi nešla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
gabulik..hezký pracovní den preji!
24. mar 2010 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

sophi - držím dnes palečky any HCG bylo co největší, a to že ti přijde že ti ustupuje OHSS, to je v pořádku, to není příznak ničeho zlého, ba naopak - mě Dr. říkal že když se OHSS rozjede je to známka toho že se embryjko ujalo a pak se to zklidní, jo a nezačala jsi taky více pít, to taky potlačuje OHSS. Můžu se tě zeptat kolik jsi měla folíků (a vajíček)? a po OPU jsi měla taky OHSS?
24. mar 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophi: drzim palceky dneska na vysldky kve at tam nejaka hladina je
24. mar 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petronelko , je to me 2.ivf, a prave ze po OPU zadny OHSS, až asi 6.den po ET, já si asi 4dny myslela, že mám větry :grinning: byl to děs...jo,. začala jsem víc pít, a je fakt, že nevím jak, ale funguje to...sice ne nějak moc, ale určitě víc než předtím a zjevně to pomohlo

já právě ted měla 21folikulu z toho 17vajíček ale oplodnilo se jen 9 a zůstalo 5 :frowning2: dve mi vlozili
24. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak já dne smusím žehlit a taky udělat něco do práce, mám to tu 14dní a nesáhla jsem na to, nejak nebyly myslenky...mam dnes ka asi z tech nervu nejaky prujem :frowning2:
24. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volat do caru budu tak kolem 14hod, kdyz vcera rekli odpoledne...
24. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie...až ve dve...to nevydržím :grinning: a se žehlením opatrne.....dávej pozor na prcky :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophi - věřím že pro tebe budou mít dobré zprávy, ten rozjetý OHSS je tím důkazem, embryjko když se chytně začne produkovat stejný hornom, ketrým jsme stimulovali a proto ty vaječníky začnou znovu pracovat - tak mi to vysvětlil Dr - neboj bude to dobrý
24. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela82 jak je????? :slight_smile:
24. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jo, po zdravotní stránce jsem v pohodě - trochu nafouklá - trochu unavená, ale v pohodě, zato ta psychika - bojim se toho pátku co uvidím na tom testíku
24. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrus a kolikaty mas den?ja uz mela 10.den odpo stín
24. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,prisla som vas len pozdravit ako sa mate?mi sa mame dobre,akurat sme sa obj.na prvy 3D utz tak som zvedava hadam,bude vsetko ako ma byt :slight_smile:
24. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci...tak ako???? kde se teda touláš??????? a jak se máš?
24. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis myslis mna :wink: mam sa fajn,vychutnavam tehotenstvo pokial sa da,kedze vyslo konecne slniecko tak sa snazim niekam vyjst nesediet doma.... :wink: aj teraz som uz na odchode taze poobede sa ozvem....a ako sa mas ty?vidim ze tt ti uz pekne pribudaju :slight_smile:
24. mar 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophi - dnes jsem 9 den po ET
24. mar 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi...ano myslela jsem tebe, jen jsem se peklepla.....tak to je fajn, že si to užíváš!!!!!!! a už jsi ztotožnená s dvojčátkama????? teším se na vaší první fotečku..teda ne jako úplne první ale tu z 3D!!!! bež si to hezky užívat,já jsemv práci,ale už jen do konce mesíce apotom lehárko do porodu doma!!!
24. mar 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to už bys zítra ráno něco na testu mít mohla...zkusíš?
24. mar 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie...... je pokušitel..... :slight_smile: :slight_smile: ale má pravdu, mohlo by tam neco být....... :slight_smile:
petronela a máš v domečku jedno či dve? už si to zase nepamatuji.....jsem desná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophiejane a už jsem Ti ríkala, že si neskutečne podobná na jednu moji spolužačku, vždy mne skoro trchne, když Te tak vidím v profilu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a i jedna naše miss je Ti hodne podobná..... :slight_smile:
24. mar 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophi - vydržím do VELKÉHO pátku :grinning:
denis - pouze jedno, ostatní byly nezralé a nepovedli se oplodnit :frowning2:
24. mar 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak denisko misssss to teda fakt nééééé :slight_smile:) já mám ted to mikadko delsi, ale jsem lina menit fotku :slight_smile:
24. mar 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophiejane...tak ji vymen....aby jsi mne teda nepletla :slight_smile: :slight_smile:
ale já ji najdu tu naši misku a pošlu a uvidíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

petronela......jo už si ted vzpomínám.....ale nevadí i jedno se chňapne!!!! uvidíš a bude to plodný týden!!!! :slight_smile:
24. mar 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky hcg 127, to tedy není moc....prý ani moc, ani málo, ale já teda jsem nervozní dal :frowning2: no budu zkoušet testy, a jestli budou slábnout, je to v pr...dnes si nejak moc tehotne nepripadam, i ten hyperstimulak me asi opousti
24. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophiejane: tak to je super ze tam neco je a ted to bude jenom rust a carky nebudou slabnout,a le budou cim dal tmavsi a silnejsi. Proste to vem tak ze prcek se uz zavrtal :grinning:
24. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo inzo je to těžký, ta hodnota není moc slavná...
24. mar 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophiejane
je to normálka, dyť holky tak mely bežne co šílíš, zítra očúraš test a uvidíš!!!!!! no asi se chytlo jen jedno,ale to prece nevadí!!!!! tak nestresuj,holka jedna a do telefonu Ti co rekli?????
24. mar 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ze to neni ani moc ani malo, ale jednoznacne pozitivni, a za 14dni na ten uzv...
24. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co vyšiluješ, když je to jednoznačne pozitivní, už jen ted mysli na bambulku a ona se dovrtá tam kam má :grinning:
24. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nonic, jdu chvili ven, at se trochu odreaguju, je tam krasne...me uz se o tech // snad i zdá :confused:
24. mar 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To Ti verím, hezky si to venku užij, já končím v práci a také jdu na sluníčko:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
24. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok