Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

kacka81
29. okt 2009

Tak jsem byla na tý krvi odebrali odnesla jsem si to do laboratoře. A výsledek budu znát až zítra po 18hod protože u doktora se zítra neordinuje, tak mi ta sestřička řekla že mi to vyzvedne až půjde zítra na noční na porodnici a mám jí zavolat tam.

denis19 to je taky mazec ty kontroly u vás, u nás před tima dvěma lety co se nám to povedlo tak jsem do tý Prahy jezdila celý tři měsíce a vůbec nic jsem neplatila. A pak mě převedli k mému doktorovy. Ale jak je to tam ted nevím možná už se to taky platí

denis19
29. okt 2009

Kacka, také jsem z tech kontrol byla trochu v šoku,ale co nadelám, hlavne aby to vyšlo jak má všechno a v červnu jsme se rozrostli 😀
a co mrška, je???? jsem zvedavá na tu krev, neboť dnešek nebyl úplne optimistický!

ze zoufalství jsem trochou brouzdala po nete a hledala kočárky a ten co mám vyhlídnutý se mi normálne nevleze do výtahu!!! a to jsem ješte neomerila kufr auta 😀

kacka81
29. okt 2009

Já jsem na tu krev taky zvědavá. Ráno jsem jí mrchu měla, a přes den se mi nějak zase zastavila, jen jsem trošičku zašpinila. Tak uvidím zítra. Už aby to bylo aby člověk věděl na čem je.

To je ale příjemný zoufalství vybírat kočárek 🙂 Hlavně si vyber z velkým prostorem na ležení at za půl roku po porodu nescháníš jinej. Naše malá ještě před 3 týdnama v něm spala a spala by dál ale je nám malej zimní pytel, a přeci jí tam nedám peřinu 🙂

lucia.kl
29. okt 2009

ahoj Sophiejane.
ja som si tiež robila test s vysokou citlivosťou na 12 deň a čiarku som nevidela - ale bola tam uplne slabulinká a viditelná len na svetle - priamom, tak som robila test s nižšou citlivosťou a len s tym ocikavacim papierikom na 14 deň a boli tam dve //, takže ešte neni nič stratené.

sophiejane
29. okt 2009

no ještě mrcha nedošla, holky. budu vás informovat. moc dík za podporu!

sophiejane
29. okt 2009

koukám, že ty moje narozky jsou letos nějaké magické, denis🙂 i medeneček má kontrolu🙂 tak to vám prostě vše klapne. medenečku, koukej hned zítra napsat, nemůžu se dočkat tvého dlouho očekávaného výsledku! 🙂

medenecek
autor
29. okt 2009

Ahojky holky,

tak nám konečně zapnuli proud a já se dostala na počítač. Na celý den jsem našla azyl u své sestry.

Otevřu diskusi a jen zírám s otevřenou pusou. Takové negativní zprávy až se mi chce brečet.

Holky moje zlaté, to snad není ani možný, že to nevyšlo. Sophiejane a Kačko, já bych ještě počkala.
Sophi udělej si ještě ten test 14 dní po ET, nebo dojdi na krev. Třeba to není ještě ztracené.
Kačka bude mít výsledek zítra a já také. Zítra dělám test.
Holky, naděje umírá poslední.

sophiejane
29. okt 2009

medi, já už jsem s tím nějak smířená, tentokrát ani nebrečím, jako minule.test samozřejmě udělám, i zítra ráno, i v sobotu, a pokud tam nic nebude ani v sobotu, volám do centra, aby mi ukončili PN...

moc moc ti držím palce, potřebujeme nějakou pozitivní zprávičku. jak ti je? mě to břicho dole pobolívá, tak si myslím, že se mrcha pomalu chystá, ale pořád to není nic drastického. ale než aby vyčkávala, to až radši přijde, nebo se z toho v práci pak zblázním, minule mi bylo dost špatně.

medenecek
autor
29. okt 2009

No mě v noci chytla migréna. Nechtěla jsem si brát žádné léky, ale když jsem ještě v pět ráno byla vzhůru a bolest se stupňovala, vzala jsem si paralen. Ten jediný můžu. Jenže je to hrozně slabý. Já na migrény trpím a jediný lék, který mi opravdu zabere je Saridon a to si ho musím vzít hned, než to přeroste. Ale ten nyní nemůžu. Kromě toho beru léky na potlačení imunity prednison a ten samozřejmě snižuje účinnost léků. Tak noc hrůza a ráno jsem brala ještě jeden. Ležela jsem celé dopoledne.

Jinak mám citlivá prsa, nafouknutý břicho a zácpu. A momentálně se mi spustila rýma a kapky do nosu taky nemůžu. Tak si pomáhám alespoň sterimarem. Holt ty léky na imunitu udělají své a člověka se hned něco chytne.

Manžel mě celý večer přemlouvá ať udělám test.Já to ale vydržím. Do zítřka je to už kousek. A potom co jsem tu četla už jsem ztratila odvahu úplně.

sophiejane
29. okt 2009

tobě to klapne, ty máš všechny příznaky🙂 mě taky prsa pobolívají, ráno opět testnu, ale důvěru už nemám. ale malou naději pořád jo🙂

medenecek
autor
29. okt 2009

Sophi, udělej test i zítra. No kéž by jsi měla pravdu. 🙂
Manžel je ještě víc nervózní než já.
Stále do mě celý večer hučí, ať to zkusím. Už se nemůže dočkat zítřka. 😉
Já mám ale děsnej strach. Asi mě zítra při tom testu klepne. 😉
A ještě do všeho ta rýma jedna blbá. Asi si vezmu na noc paralen. Snad mi to pomůže, než se to rozjede ve chřipku. 😉

denis19
30. okt 2009

Dobré ráno holky,
očekávám dnes jen samé pozitíva od všech, jak čúrajících 😀 tak krevních 😀
medenecek
ty máš jasné príznaky uhnízdení, tak nejak jsem to také mela a ješte mne chytla i zimnice!
sophi
a ty máš dnes také šanci!!!! 😲
a kačka
to má jasné,té brali krvičku, mrška je váhavá, tak se uvidí!!!!!

Už jen napište, ikdyž dopoledne tu nebudu,mám zkrášlovací kuru,aby se mne bublinka nebále 😀 😀
Hodne zdaru TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kacka81
30. okt 2009

Ahojky holky tak už pište ty dobré zprávy odemě je neuslyšíte. Věřím že at medeneček nebo sphiejane budou psát o //

denis19
30. okt 2009

kacka, už máš výsledek???????

minka051
30. okt 2009

Ahojte prajem pekné ránko 🙂 🙂 U nás svieti slniečko ja som nemusela do práce , ale idem ku kaderníčke 🙂

No a mrška jedna ešte stále nedorazila 😒

denis19
30. okt 2009

minka ahoj, jakto ,že ješte mrška nedorazila! cco si mylsí, dokdy na ní budeš čekat!!!!!!!!!
já mám dnes kosmetiku a nehtíky, takže také príjemné 😀

minka051
30. okt 2009

No denis dnes budeme krásne 😀 😀 😀 Práve si dávam banánik a jablčko aj kilečká sú už nejaké dole. Dnes je to 8 den diety a dobre sa aj cítim.

No mrcha neposlúcha 😠

denis19
30. okt 2009

tak aspoň že se dobre cítíš 😀 pri diete 😀
jká jsem na tom podobne, jen bez diety 😀 😀

minka051
30. okt 2009

Tak to je dobre už aby som bola tak ako ty 🙂 ale to si ešte počkám 😉 Trpezlivosť ruže prináša 😀 😀 😀

denis19
30. okt 2009

presne a v našem prípade trpelivost deti prináší 😀

minka051
30. okt 2009

tak to dúfam 😀 😀 😀
Kedy ideš najbližšie na kontrolu?

denis19
30. okt 2009

príští pátek do heliku a pokud bude slyšet srdíčko a vše bude ok, tak to bude poslední návšteva a potom už jen tu u nás muj gynekolog! ale to vzalo spád! jen mi bude smutno za helikem 😀 a krajkem 😀

minka051
30. okt 2009

No ked som tam bola naposledy u krajka tak mi tiež bolo smutno 😢 Ale dal mi aspoň nádej a ešte ho raz aj tak naštívim a dúfam že ked sa mi to v Brne podarí tak mu dám vedieť že to bol od neho dobrý nápad. 🙂

denis19
30. okt 2009

jasan i mne rekl, že mne čeká další pátek a potom až v léte smiminkem, tak jsemmela skoro slzyv očích!!!!!

denis19
30. okt 2009

medenecek, sofie 😲 😲

tak jak ty testy!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????

minka051
30. okt 2009

tak dúfam že tie dve nám tu dnes ukážu pekné // čiaročky 🙂

denis19
30. okt 2009

tak to já také, jen nevím kde jsou!!!!!!

já končím pro dopoledne, jdu na zkrášlovačku 😀 snad mi to nejak pomuže,aspoň psychicky 😀

minka051
30. okt 2009

Tak to určite ja idem zas variť lebo poobede ku kaderníčka a tam budem tak 2,5 hodiny určite

Tak zataial 😀 😀

medenecek
autor
30. okt 2009

Dobré ráno holky,

Tak dnes nastal ten den, kdy jsem si udělala test.
Srdce mi bušilo jako o závod když jsem si ho hned ráno šla dělat.
A byly tam!!!!! 😵
Krásné jasné II čárečky.
Čekání se vyplatilo. Dnes je to právě 17 den po KET.
Pokud se mi ho podaří vyfotit tak ho dám do alba.
🙂

sophiejane
30. okt 2009

doooost dobrý, aspon nekdo, medenecek, veliká gratulace!!!!! moc ti to přeju,fakt!
já test zopakovala dnes taky, ale ani náznak, 13.den, a ani náznak, že bych to měla dostat, asi to bude brutálně zpožděné a rozházené. pokud ani zítra nic, musím do centra, a nějak to vyřešit, možná to brzdí utrogestan.
No to mám fakt z tebe radost, moc moc moc 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre