• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
Denis, tuk netuk, hlavně, že jsou miminka v pořádku. Co tvé otoky, dobrý?
26. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky vy jste milé, já věděla, že vy mě potěšíte :slight_smile: jdu snídat, já toho tuku na sobě zase tak moc nemám, tak jdu dodat :slight_smile: ale docela ted baštím dobře, včera večer jsem snědla takový kotel špaget, že jsem myslela, že prasknu :slight_smile: to dělá asi i ten prednison, mám víc hlad :slight_smile:
26. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophi - je jasně silnější a bude sílit dál - držím palečky
26. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sophi, nech si chutnat :slight_smile: Já jdu zase nakoupit a něco dělat. Mrknu se na vás později.
26. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruš taky ještě doufej...
26. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophi - doufám, moc doufám, určitě byla ta moč naředěná - budu testovat dál
26. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophi - na co baštíš ten prednison?
26. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem holčiny přestala dohat - přišla MRCHA :frowning2:
26. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj petrus, skodaaaa, ja to porve taky dostala 11.den...ten prednison je na omezeni imunity, aby se to lepe chytlo, mam ho ted poprve, a asi pomohl...
26. mar 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u me uz to ted byl 3.transfer
26. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela...mrcha jedna je ta mrcha!!! ale neboj, príšte už nepríjde.

sophi.....tak bríško je plné?????

my meli poradu a jsem zralá na odchod domu!!!!!!
26. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, hlásím nakoupeno, uklizeno a už jsem tak trochu udělala velikonoční výzdobu, i když jsou Velikonoce až příští týden :slight_smile:

Petronela, tak to mě moc mrzí, že mrcha dorazila. Máte nějaké mrazáčky?

Denis, už jen 3 dny v práci a pak budeš mít klídek...
26. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucko, ty jsi ale šikula :slight_smile: A co jsi nakoupila? Či jen potraviny na víkend????? :slight_smile:

Jo už jen tri dny to mne i drží v optimismu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a dnes polehoučku končím a razíme k našim, jupíííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A co dáváš na výzdobu?
26. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, jen potraviny na víkend... Však to znáš. Naštěstí budu vařit až v neděli... Dneska mám vařeno ze včerejška :slight_smile:
Jistě se už k rodičům moc těšíš... Užijte si to tam.
Zatím jsem jen vyndala dečky, kraslice a nějaké kuřátka. V týdnu půjdu nakoupit nějaké čokoládové sladkosti pro děti a koupíme Beránka. Budu dělat jen mazanec a obarvíme pár vajíček :slight_smile:
26. mar 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucko a jak deláš mazanec? Nepošleš mi na IP recept? Jednou jsem delala dle receptu z netu a byl dosti suchý :frowning2:
26. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, dělám ho ze stejného těsta jako vánočku. Jestli chceš, tak ti recept pošlu.
26. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis moje babička ta děla ale luxuuuuusssssní vánočku i mazanec, minulý týden už ho dělala, a jen se po něm zaprášilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona peče ještě tak poctivě...samé máslo :slight_smile:
26. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela82: to je me lito. Je to proste mrcha. Nemoj priste to urco vyjde :wink:
26. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
petronela moc mě to mrzí že přišla mrcha, doufám, že máš sněhuláky a nezoufej mě se to podařilo taky až an KET :slight_smile: určitě se vam zadaří. Jinak mě v CAR taky nedělali krevní test, pro ně byl výchozí test, který jsem měla dělat doma 17. den po transferu. Jen mi doporučili koupit raději dražší test. Ale krev vůbec neberou a chodila jsem taky do Prahy, ale do Pronatalu.
26. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophi: koukala jsem do tvého alba, ty blázínku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je jasný, je to tam:slight_smile:) ten poslední test je naprosto ukázkový :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jen aby všechno šlapalo jak má a po velikonocích uvidíš na UZ bublinku :grinning:
26. mar 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gab děkuju, jste moc hodný, holky...
26. mar 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko holky,

opět nemůžu spát, tak jsem vás přišla pozdravit.

Sophi, to ti věřím, že se po mazanci od babičky zaprášilo. U nás to taky tak bylo, když byla babi naživu. Klidně nám pošli recept. Ráda se něčím novým inspiruju.

Gabulík, jak se vede?

Denis, máš recept na mazanec v IP. Ale je to stejný recept jako na vánočku. Dávám hodně namočený hrozenky v rumu a spoustu mandliček...
27. mar 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky!
Lucie...co se to deje s tím Tvým spaním???? Já tuto noc celkem fajn, jen mne opet probudilo trnutí rukou,ale zabojovala jsem a spala dál :slight_smile: Dík za recept,mám ho :slight_smile:
Sophie a klidne také pošli recept, ráda se též priučím :slight_smile:
A jak se vám dnes ráno vede? Tu je relativne hezky a teplo. Mnž s bráchou a tátou jeli pro nový stul a židle k našim do kuchyne, máma je práci a já tu zustal sám jako prst, jen Karolínka je v domečku,ale asi také spinká :slight_smile: :slight_smile:
27. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, nevím co je s tím mým spaním. V noci se několikrát vzbudím, jelikož se mi chce čůrat nebo malej kope. No a k ránu už nezaberu. :slight_smile: No, a já pomalu mizím na tu oslavu.
Snad vám to bude chutnat. Já jí mám tak nejraději... Hlavně hodně rozinek v namočeném rumu :grinning:
Pěkný den vám přeju
27. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezkou oslavu!!!!!
27. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojda holky. My jsme ted s manžou vrátili ze sconta, kupovali jsme skříň na oblečení do dětského pokoje, takže půjdeme asi montovat :slight_smile: JInak u mě pohoda. Je mi dobře. Malého piňdu cítím tak je to fajn, pohyby jsem měla poprvé v pondělí a od té doby to pěkně sílí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kolikárát se normálně směju jak blázen, jak se mi tam vrtí a vráží do něčeho ve mě :slight_smile: Zatím to není cítit přes ruku, ale je to fakt sranda. Teď zrovna když píšu tak sedím u stolu, nohu přes nohu a usmívám se, protože se zase vrtí :slight_smile:
Hele Denis ty tvoje ruce!!!! Nemáš problémy s karpálním tunelem. Já mám pravou ruku taky po operaci karpálního tunelu a před tím se to projevovalo stejně, v noci mě budilo brnění a musela jsem ruku buď hodit z postele a nebo chodit po bytě a třepat s ní, aby se prokrvila, bylo to fakt nepříjemné a protože jsem trpěla dlouho než jsem šla k dr. tak už nezbývalo nic jiného než operace (uvolnění toho tunelu) a od té doby mám v pravou v poho. Někdy se mi ozve levá, ale ta se dá ještě zvládnout. Občas mě to vezme po nějakém větším úklidu (ždímání hadrů a tak) taková ta titěrná práce rukama. Dokonce, když jsem se ptala dr. z čeho se mi to udělalo, tak mi bylo řečeno, že příčinou může být i práce na PC hlavně tedy s myší a to že je to karpál, se pozná, že tě nejvíc brní tři prsty na ruce a to palec, ukozováček a prostředníček :frowning2:
27. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik...tak parádní nákupek jste udelali!!!! Hurá na montování!!! S tím úsmevem pri pohybech prcka Ti rozumím, také se usmívám kdzž se hýbe, je to super pocit a počkej, když to ucítíš i rukou položenou na briše.
také mne napadly ty karpální tunely,ale byla jsem i u dr a zatím se priklání k verzi dusledek tehuhu a hormonální zmeny, chodím s tím na rehabilitace,ale nejak to moc nezabírá a uvidím po porodu a pokud to nepoleví začnu to rešit asi jako ty. nebylo to náročné, jako ta operace????
dej potom foto do alba skríne a tak i pokojíčku...když chceš :slight_smile:
27. mar 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis ta operace byla v poho, bylo to za chvilku, pustili mi k tomu rádio a bylo to jen lokálně umrt. jen ruka, ale potom jsem byla 3 týdny doma, s tou rukou, vzhledem k tomu, že je to kuchlý od zápěstí až do dlaně (prodloužená čára života :slight_smile: :slight_smile:se nedalo vůbec hýbat, takže po porodu bych si to nedokázala moc představit. Hlavně já měla pravou a jsem pravák, takže jsem si nezapla ani podprdu a to nemluvím o potřebě na záchodě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, ale za ty 3 týdny už to celkem šlo. Jinak v pokojíčku kromě skříně je jen stará válenda, takže to ani jako dětský pokojík nevypadá :slight_smile: Malovat jsme se rozhodli, že nebudeme, stejně bude prcek tak skoro do roka života v ložnici, tak to pak uděláme i s kobercem najednou, až ho tam přestěhujeme, alespoň barvička na zdi nevybledne :slight_smile: :slight_smile:
27. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,krasnu nedelu vam prajem...tak vcera sme boli na utz,vsteko je ako ma byt...drobci su taki aki maju byt :slight_smile: ale dr.uz tam nevidel ziadny hematom... :slight_smile: uz aj spinenie vymizlo,tak hadam uz sa nikdy neobjavi:slight_smile:
1.4 idem na kontrolu k svojmu gyn.tak som zvedava co povie,lebo teraz som bola len pri jendom znamom v nemocnici,ktoreho mam poisteneho...lebo je lepsie ako moj gyn. :unamused:
28. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok