Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
26. mar 2010

Denis, tuk netuk, hlavně, že jsou miminka v pořádku. Co tvé otoky, dobrý?

sophiejane
26. mar 2010

holky vy jste milé, já věděla, že vy mě potěšíte 🙂 jdu snídat, já toho tuku na sobě zase tak moc nemám, tak jdu dodat 🙂 ale docela ted baštím dobře, včera večer jsem snědla takový kotel špaget, že jsem myslela, že prasknu 🙂 to dělá asi i ten prednison, mám víc hlad 🙂

petronela82
26. mar 2010

sophi - je jasně silnější a bude sílit dál - držím palečky

l.u.c.i.e
26. mar 2010

Sophi, nech si chutnat 🙂 Já jdu zase nakoupit a něco dělat. Mrknu se na vás později.

sophiejane
26. mar 2010

petruš taky ještě doufej...

petronela82
26. mar 2010

sophi - doufám, moc doufám, určitě byla ta moč naředěná - budu testovat dál

petronela82
26. mar 2010

sophi - na co baštíš ten prednison?

petronela82
26. mar 2010

tak jsem holčiny přestala dohat - přišla MRCHA ☹

sophiejane
26. mar 2010

joj petrus, skodaaaa, ja to porve taky dostala 11.den...ten prednison je na omezeni imunity, aby se to lepe chytlo, mam ho ted poprve, a asi pomohl...

sophiejane
26. mar 2010

u me uz to ted byl 3.transfer

denis19
26. mar 2010

petronela...mrcha jedna je ta mrcha!!! ale neboj, príšte už nepríjde.

sophi.....tak bríško je plné?????

my meli poradu a jsem zralá na odchod domu!!!!!!

l.u.c.i.e
26. mar 2010

Holky, hlásím nakoupeno, uklizeno a už jsem tak trochu udělala velikonoční výzdobu, i když jsou Velikonoce až příští týden 🙂

Petronela, tak to mě moc mrzí, že mrcha dorazila. Máte nějaké mrazáčky?

Denis, už jen 3 dny v práci a pak budeš mít klídek...

denis19
26. mar 2010

lucko, ty jsi ale šikula 🙂 A co jsi nakoupila? Či jen potraviny na víkend????? 🙂

Jo už jen tri dny to mne i drží v optimismu 🙂 🙂 🙂 a dnes polehoučku končím a razíme k našim, jupíííííí 😀 😀 😀 😀
A co dáváš na výzdobu?

l.u.c.i.e
26. mar 2010

Denis, jen potraviny na víkend... Však to znáš. Naštěstí budu vařit až v neděli... Dneska mám vařeno ze včerejška 🙂
Jistě se už k rodičům moc těšíš... Užijte si to tam.
Zatím jsem jen vyndala dečky, kraslice a nějaké kuřátka. V týdnu půjdu nakoupit nějaké čokoládové sladkosti pro děti a koupíme Beránka. Budu dělat jen mazanec a obarvíme pár vajíček 🙂

denis19
26. mar 2010

lucko a jak deláš mazanec? Nepošleš mi na IP recept? Jednou jsem delala dle receptu z netu a byl dosti suchý ☹

l.u.c.i.e
26. mar 2010

Denis, dělám ho ze stejného těsta jako vánočku. Jestli chceš, tak ti recept pošlu.

sophiejane
26. mar 2010

denis moje babička ta děla ale luxuuuuusssssní vánočku i mazanec, minulý týden už ho dělala, a jen se po něm zaprášilo 😝

sophiejane
26. mar 2010

ona peče ještě tak poctivě...samé máslo 🙂

inza
26. mar 2010

petronela82: to je me lito. Je to proste mrcha. Nemoj priste to urco vyjde 😉

gabulik77
26. mar 2010

ahoj holky
petronela moc mě to mrzí že přišla mrcha, doufám, že máš sněhuláky a nezoufej mě se to podařilo taky až an KET 🙂 určitě se vam zadaří. Jinak mě v CAR taky nedělali krevní test, pro ně byl výchozí test, který jsem měla dělat doma 17. den po transferu. Jen mi doporučili koupit raději dražší test. Ale krev vůbec neberou a chodila jsem taky do Prahy, ale do Pronatalu.

gabulik77
26. mar 2010

sophi: koukala jsem do tvého alba, ty blázínku 🙂 🙂 🙂 to je jasný, je to tam🙂) ten poslední test je naprosto ukázkový 😀 😀 😀 😀 tak jen aby všechno šlapalo jak má a po velikonocích uvidíš na UZ bublinku 😀

sophiejane
26. mar 2010

gab děkuju, jste moc hodný, holky...

l.u.c.i.e
27. mar 2010

Dobré ránko holky,

opět nemůžu spát, tak jsem vás přišla pozdravit.

Sophi, to ti věřím, že se po mazanci od babičky zaprášilo. U nás to taky tak bylo, když byla babi naživu. Klidně nám pošli recept. Ráda se něčím novým inspiruju.

Gabulík, jak se vede?

Denis, máš recept na mazanec v IP. Ale je to stejný recept jako na vánočku. Dávám hodně namočený hrozenky v rumu a spoustu mandliček...

denis19
27. mar 2010

Ahoj holky!
Lucie...co se to deje s tím Tvým spaním???? Já tuto noc celkem fajn, jen mne opet probudilo trnutí rukou,ale zabojovala jsem a spala dál 🙂 Dík za recept,mám ho 🙂
Sophie a klidne také pošli recept, ráda se též priučím 🙂
A jak se vám dnes ráno vede? Tu je relativne hezky a teplo. Mnž s bráchou a tátou jeli pro nový stul a židle k našim do kuchyne, máma je práci a já tu zustal sám jako prst, jen Karolínka je v domečku,ale asi také spinká 🙂 🙂

l.u.c.i.e
27. mar 2010

Denis, nevím co je s tím mým spaním. V noci se několikrát vzbudím, jelikož se mi chce čůrat nebo malej kope. No a k ránu už nezaberu. 🙂 No, a já pomalu mizím na tu oslavu.
Snad vám to bude chutnat. Já jí mám tak nejraději... Hlavně hodně rozinek v namočeném rumu 😀
Pěkný den vám přeju

denis19
27. mar 2010

Hezkou oslavu!!!!!

gabulik77
27. mar 2010

ahojda holky. My jsme ted s manžou vrátili ze sconta, kupovali jsme skříň na oblečení do dětského pokoje, takže půjdeme asi montovat 🙂 JInak u mě pohoda. Je mi dobře. Malého piňdu cítím tak je to fajn, pohyby jsem měla poprvé v pondělí a od té doby to pěkně sílí 🙂 🙂 🙂 🙂 kolikárát se normálně směju jak blázen, jak se mi tam vrtí a vráží do něčeho ve mě 🙂 Zatím to není cítit přes ruku, ale je to fakt sranda. Teď zrovna když píšu tak sedím u stolu, nohu přes nohu a usmívám se, protože se zase vrtí 🙂
Hele Denis ty tvoje ruce!!!! Nemáš problémy s karpálním tunelem. Já mám pravou ruku taky po operaci karpálního tunelu a před tím se to projevovalo stejně, v noci mě budilo brnění a musela jsem ruku buď hodit z postele a nebo chodit po bytě a třepat s ní, aby se prokrvila, bylo to fakt nepříjemné a protože jsem trpěla dlouho než jsem šla k dr. tak už nezbývalo nic jiného než operace (uvolnění toho tunelu) a od té doby mám v pravou v poho. Někdy se mi ozve levá, ale ta se dá ještě zvládnout. Občas mě to vezme po nějakém větším úklidu (ždímání hadrů a tak) taková ta titěrná práce rukama. Dokonce, když jsem se ptala dr. z čeho se mi to udělalo, tak mi bylo řečeno, že příčinou může být i práce na PC hlavně tedy s myší a to že je to karpál, se pozná, že tě nejvíc brní tři prsty na ruce a to palec, ukozováček a prostředníček ☹

denis19
27. mar 2010

gabulik...tak parádní nákupek jste udelali!!!! Hurá na montování!!! S tím úsmevem pri pohybech prcka Ti rozumím, také se usmívám kdzž se hýbe, je to super pocit a počkej, když to ucítíš i rukou položenou na briše.
také mne napadly ty karpální tunely,ale byla jsem i u dr a zatím se priklání k verzi dusledek tehuhu a hormonální zmeny, chodím s tím na rehabilitace,ale nejak to moc nezabírá a uvidím po porodu a pokud to nepoleví začnu to rešit asi jako ty. nebylo to náročné, jako ta operace????
dej potom foto do alba skríne a tak i pokojíčku...když chceš 🙂

gabulik77
27. mar 2010

Denis ta operace byla v poho, bylo to za chvilku, pustili mi k tomu rádio a bylo to jen lokálně umrt. jen ruka, ale potom jsem byla 3 týdny doma, s tou rukou, vzhledem k tomu, že je to kuchlý od zápěstí až do dlaně (prodloužená čára života 🙂 🙂se nedalo vůbec hýbat, takže po porodu bych si to nedokázala moc představit. Hlavně já měla pravou a jsem pravák, takže jsem si nezapla ani podprdu a to nemluvím o potřebě na záchodě 😀 😀 😀 😀 😀, ale za ty 3 týdny už to celkem šlo. Jinak v pokojíčku kromě skříně je jen stará válenda, takže to ani jako dětský pokojík nevypadá 🙂 Malovat jsme se rozhodli, že nebudeme, stejně bude prcek tak skoro do roka života v ložnici, tak to pak uděláme i s kobercem najednou, až ho tam přestěhujeme, alespoň barvička na zdi nevybledne 🙂 🙂

lusinkaj
28. mar 2010

Ahojte,krasnu nedelu vam prajem...tak vcera sme boli na utz,vsteko je ako ma byt...drobci su taki aki maju byt 🙂 ale dr.uz tam nevidel ziadny hematom... 🙂 uz aj spinenie vymizlo,tak hadam uz sa nikdy neobjavi🙂
1.4 idem na kontrolu k svojmu gyn.tak som zvedava co povie,lebo teraz som bola len pri jendom znamom v nemocnici,ktoreho mam poisteneho...lebo je lepsie ako moj gyn. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre