Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

sophiejane
31. mar 2010

aha tak oni vám je zrušili? no to je drsnýýýýý...

sophiejane
31. mar 2010

že je to baví to prohrabávat 😀

l.u.c.i.e
31. mar 2010

Sophi, jak vidíš, tak asi baví... Vypadá to, že namají co dělat... Moc ti to sluší.

denis19
31. mar 2010

No devčata asi je to baví, ale nevadí, máme aspoň zmenu.
Sophi...myslela jsem , že to bude delší,jako ty vlásky 🙂
polehoučku končím v práci, vyčasilo se, tak jdu do mesta, snad dnes neutratím 🙂 nejak moc 🙂 🙂 a hurá domu se chystat na návštevu.
Lucko a mazanec se podaril!!!!!

l.u.c.i.e
31. mar 2010

Denis, mazanec budu dělat až v pátek. Pak ti dám vědět. Už musím jít taky. Papa

gabulik77
31. mar 2010

ahojky holky, no já koukám jako blázen, co je to tu za nové tváře 😀 😀 😀 😝 , málem jsem vás nepoznala 😀 hezké fotky, budu si muset taky zvyknout.
Já byla dnes u dr. tak mi poprvé pustila srdíčko prcka, bylo to pěkný, jinak je vše v pořádku. To že mám málo plodové vody, na to mi nic neřekla, jen s úsměvem dodala, že když jsem malá, tak budu mít všeho a všechno malé 🙂 🙂 je to sice na spodní hranici, ale stále v normě. Jinak mi dnes přišly tři objednané těhu věci na sebe z mimibazaru a všechno je mi velké 😝 jsem to nějak špatně odhadla, tak si asi budu muset hodně zahrát na švadlenku a udělat trochu větší úpravy, když už jsem to zaplatila. Denis tak co oplakala si poslední den v práci. Já se na tenhle den moc netěším, jsme v práci docela dobrá banda a asi to obrečím, myslím, že určitě.

gabulik77
31. mar 2010

Lucko, tak to máš s tou dovčou stejný jako já, mě ji taky proplatí po mateřské než nastoupím na rodičovskou. Ale s penězma to přece nezahýbe ne, vždyť rodičovská je fix 7500,-Kč, takže proplacení dovči ti to nezvýší ne???? a mateřská se počítá z posledního odpracovaného roku...ne?? takže tam to proplacení dovči mít ještě nebudeš, nebo tomu nerozumím?? 🙂

denis19
31. mar 2010

ahoj gabuli....ani né,jsme sice fajn kolektiv,ale nejak mne to nebralo, ješte tam prijdu na 5 dní v dubnu,tak možná potom.....jinak admini nám yrušilifotos, proto ty nové tváre 🙂 🙂

gabulik77
31. mar 2010

jo jo četla jsem to od vás o těch fotkách, je to síla ale.... 😉

gabulik77
31. mar 2010

ty jo denis teď jsem to dopsala a zase ti tam skočila ta stará fotka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to je mazec

denis19
31. mar 2010

🙂 já ji tam dala znova,tu puvodní, kdo ví jak dlouho tam vydrží 🙂

gabulik77
31. mar 2010

aha, tak to jsem zvědavá za jak dlouho ti ji zase smažou 😕 😕 😕 😕

denis19
31. mar 2010

gabulik, tak to já také, uvidíme, trochujsem ji zvetšila a snad budou spokojeni.
co dnes deláš?

gabulik77
31. mar 2010

čekám až se mi vrátí manža🙂) jinak jsem byla u kadeřnice, tak jsme pokecali 🙂 a dnes jsem vůbec nebyla v práci, tak jsem si i pšispala a byl to takový volný den,,,,,.) teď tedy dělám večeři, než se manža vrátí

denis19
31. mar 2010

a co jsi si dala delat s vlasy????

gabulik77
31. mar 2010

nechala jsem to trochu víc zkrátit a melírek světlý a hnědý, akorát, že ta hnědá mi moc nechytla, to je to těhuhu 😅 ale trochu to vidět je, jen se to asi rychle omyje 😒 ale jsem moc spokojená, konečně jsem našla kadeřnici dle mých představ a je to fajn holka🙂

denis19
31. mar 2010

a nedáš foto???? jsem zvedavka.....také se ted chystám ke kadernici,ale nevím co s tema vlasama ted delat, prestala jsem se barvit,ale nevím jak dlouho mi to vydrží 🙂

gabulik77
31. mar 2010

no právě to barvení bývá v těhu docela problém, taky mi ta tmavší držet nebude. Já si barvím i obočí, protože ho jinak nemám vůbec vidět a taky mi to dlouho nevydrží ☹ ☹ za chvilku je tu manža tak mu řeknu aby mě cvaknul a dám tam fotku🙂)

gabulik77
31. mar 2010

tak foto nebude, jsem opravdu hrozný nepřítel s foťákem, neumím se normálně zatvářit 😕 😕 😕 😕 😕

sophiejane
31. mar 2010

aale gabu, koukej to sem mrsknout 🙂

l.u.c.i.e
1. apr 2010

Dobré ránko všem.

Gabulík, po pravdě řečeno tomu vůbec nerozumím. Jen jsem zde předatlovala to, co mi včera řekli v práci. Je mi jasné, že mateřská bude malá. To máš pravdu, že se to bere z posledního odpracovaného roku a to budu na nemocenské přes 8 měsíců. První den od OPU 🙂 Rodičovský příspěvek je po celou dobu stejný - 7600kč. Ten bych měla brát někdy od prosince, jestli správně počítám. No a tu dovolenou mě proplatí hned po mateřský, takže jeden měsíc budu brát proplacenou dovolenou + první rodičovský příspěvek. Aspoň takhle jsem to pochopila. Tak snad je to správně.

Denisko a Gabulík, tak copak děláte první den doma?

Sophi ahoj

sophiejane
1. apr 2010

ahoj holky...no to je děs ta mateřská...

sophiejane
1. apr 2010

holky zvládáte anglicky? našla jsem hezký stránky kde vám to vypočítává kdeco k těhotenství....

http://www.ivf.ca/

lusinkaj
1. apr 2010

ahojte,prisla som vam len povedat bola som na kontrole hematom je uz uplne dole taze sa pekne vyplavuje,preto mam este take slabe spinenie...ale nic ine nenasiel ziadne ine krvacanie taze sa tesim...drobci su tam,pekne rastu,hybu sa... 🙂
tak verim,ze coskoro spinenie prestane 🙂

sophiejane
1. apr 2010

lusi tak to je super zpráva!!

lusinkaj
1. apr 2010

sophie,tak to ano tesim sa aj ja...uz nech ide vsteko tak ako ma ist... 🙂

l.u.c.i.e
1. apr 2010

Lusinkaj, skvělé zprávičky. Super. Mám z vás radost 🙂

lusinkaj
1. apr 2010

luci,dakujem pekne aj ja sa tesim...dufam ze uz nic zle sa mi nestane v teh.uz chcem si uzivat ....lebo teraz len v strachu som ale verim babätkam 🙂

sophiejane
1. apr 2010

kdepak je dnes deniska?

gabulik77
1. apr 2010

ahoj lusinkaj, tak to jsou super zprávičky, jen tak dál 😀 😀 😀 😀 teď už jen porostou a ty s nima 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre