Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
26. apr 2010

Ahoj!!!

Lucko...nádherné foto!!!!!! Neskutečne Ti to sluší...........a s manžou vypadáte spokojene.

Sophie.....to je fajn, že máš +1kg......to je dobre,ono to ted na začátku jde pomaleji nahoru ikdyž máš pocit, že stále jíš,ale ted se tvorí mimčo 😀 😀 😀 tak pohodička...zítra bude vše ok uvidíš, já mám kontrolu na rizikové poradne v pátek a myslím, že si mne opet nechají v nemocnici.....od pátku se opet zalívám vodou, skoro nic nečúrám a ruce už necítím.
Ale manžel o víkendu umyl okna, trochu jsem poklidili, tak je vše nachystáno.....pokud si mne tam nechají.....nemáte radu jak se odvodnit???? 😠

sophiejane
26. apr 2010

jejda denisko... a bereš nějaké léky??? co ti to způsobuje? je to hormonální? nebo ledviny?

sophiejane
26. apr 2010

to onbi by tě určitě odvodnili nějakými léky, to není sranda, navíc nic moc odvodnujícího se v těhu asi nesmí...co kafe?

denis19
26. apr 2010

sophie...v nemocnici jsem mela ledviny....ok.....ale stává se to na finiš tehuhu, že se žena zalévá vodou...ono t srdíčko má asi co delat....už to vydržím,ale je to nepríjemné......holka a ty máš už 10tt......1/4 za tebou 😲

l.u.c.i.e
26. apr 2010

Denis, to tvoje zavodňování ti vůbec nezávidím... Večer taky mám otoky, ale vypiju si svůj Magnolsolv, v noci neustále chodím čůrat a ráno mám po otocích... Moc ti asi neporadím.
To máš zlatého manžílka, když ti tak pěkně pomáhá. Doufám, že se ti tam nenechají... Ale zase kdyby ti to pomohlo...

sophiejane
26. apr 2010

no to se uvidí, minule byl prcek o 3dny pozadu...ale břicho tedy žádné nemám, i když trošku už asi jo 🙂 hlavně večer po večeři 🙂 ale máma mi říkala, že taky žádné velké neměla a já byla před těhu spíš promáčklá dovnitř 😀 tak to bude chvíli trvat, než se to vykulí, tím líp 🙂

sophiejane
26. apr 2010

no denisko jedině kdyby se to zhoršilo mazej k doktorovi dřív...tě odvodní léky...

denis19
26. apr 2010

Lucko......asi se na ten tvuj magnolsol poptám v lékárne!!!!!

sophie...ješte je brzo na bríško 🙂 vydrž a pokud to je holčina...tak budeš čekat dýl, Lucka má klučino a teší se z bríška dýl jako já...jen ona nepribírá na tuku,lae jen do bríška.....

mám ted vycházky...tak pádím ven,ale ve dvanáct jsem zpet, tak verím, že tu nekoho najdu!!!

l.u.c.i.e
26. apr 2010

Sophi, taky jsem byla s malým na začátku těhu pozadu a kolem 12tt už napřed. Takže se nemusíš ničeho bát 🙂 Bříško vykoukne ani nebudeš vědět jak...

Denis, Sophi má pravdu, kdyby se to zhoršilo, mazej k doktorovi hned.

l.u.c.i.e
26. apr 2010

Denis, ten můj Magnolsolv je na předpis...

sophiejane
26. apr 2010

žejo, to není sranda...a do pátku dost daleko...

sophiejane
26. apr 2010

že ti nedali něco na otoky i domů, třeba detralex, ten se na to myslím dává a je i na křeče a otoky nohou...

tirtir
26. apr 2010

Ahoj l.u.c.i.e---kukla jsem k tobě do alba a měli jsme přesně ty samé léky na stimulku- můžu se zeptat kolik jsi měla jednotek Puregomu já Měla 200 a 175 jednotek

denis19
26. apr 2010

tak jsem holky zpet...otoky zustaly.....ale to se dalo čekat.....Lucko ptala jsem se na magnelsolv.....a i by mi ho prodali,ale zjistila lékárnice,že je to to samé složení jako magneB6..tak jsem váhala a nakonec nevzala s tím, že zvýším dávky magnézia....
no a v nemocnici mi totiž po infuyích otokoy úplne zmizely...a opet se ukázaly ted v sobotu!!!!! a je to asi horší jako predtím....tak zvážím toho dr asi....ale všude čtu ,že v tehuhu je to normální..... 🙂
co varíte holky????

l.u.c.i.e
26. apr 2010

Tirtir, myslím, že jsem začínala na 175, pak na 200 a nakonec až na 225j. Moc mi nechtěly růst vajíčka. Prodlužovali mi stimulku a nakonec jsem vyprodukovala 6 vajíček, ale jen z toho 3 dobré a ty se oplodnily.

Denis, i já jsem zpět. Chytla jsem pěknou spršku 🙂 Pokud je to stejné složení, tak opravdu zvyš jen dávku. Třeba ti to pomůže.
I já mám otoky, každý den večer, někdy i přes den. Navíc mě teď už několik dní bolí v podbříšku. Na netu jsem si našla, že je to tím, že se mi roztahuje pánev na přípravu na porod. Doufám, že to brzo přestane, jelikož pak chodím jako kachna...
Dnes nevařím, vařeno mám za včera. Máme hovězí na houbách s rýží 🙂

denis19
26. apr 2010

Lucko....dikas za uklidnení, že nejsem sama v otocích 🙂 ...no zvýšila jsem to na 3x2 tablety denne, nemuže mi to prý ublížit a malé také ne, tak uvidíme co to udelá.
U nás je nádhera slunečná, bez obláčku a tak jsem sed ohodla s tehuhu kamarádkou, termín máme temer na stejno, že pujdeme kolem druhé na procházku 🙂 možná bude i zmrzlinka 🙂 o víkendu jsem ani neudelal foto , tak možná ted neco venku spácháme 🙂

tirtir
26. apr 2010

l.u.c.i.e já jsem měla taky 6 vajíček a 6 se jich oplodnili a dvě mi zaváděli holky ve čtvrtek budu testovat, už jsem se rozhodla

l.u.c.i.e
26. apr 2010

Určitě si užij s kámoškou těhulkou prochajdu, dejte si zmrzku i za mě a vyfoťte se spolu na památku 🙂 Já teď třídím fotky, abych si mohla nějaké přidělat 🙂
Doufám, že ti to zvýšení pomůže. Co tlak, je to dobrý?

l.u.c.i.e
26. apr 2010

Tirtir, ve čtvrtek ti budu držet palečky, abys měla //. Tak to máš i mrazáčky, co? To je dobře. Za 3 roky je třeba použiješ 🙂

tirtir
26. apr 2010

nene mrazáčky nemáme mluvila jsem o tom s Mudr. a říkala že by nevydrželi byly slabší, ale ty co mi zaváděli byly 7 a 8 bunečné

denis19
26. apr 2010

tritri..nevadí, ono to vyjde i ted!!!!

lucko......no tlak v pátek 135/85 což si myslím, že je paráda!!!!!! jinak je vše ok, až na bríško ani nevím, že jsem tehuhu, jen to otékání ☹ a opet jsi mne ukecala,....dáme zmrzlinku...trídení foteček je fajn činnost...deláš to v PC či trídíš papírové foto?

sophiejane
26. apr 2010

holky měla jsem vzrůšo, luxovala jsem a pak jsem si chtěla zavést utrouš a na intimce jasně červená krev.... kámoška mě šupem odvezla tady u nás na gynekologii do nemocnice, a vše je ok! prcek je tam, žádný hematom, buší mu srdíčko a krásně se hýbal 🙂 prý asi z čípku, mám si koupit ascorutin....zítra jedu ještě do CARu, tak budu aspon klidnější...a dneska dám nohy nahoru a už na NIC nešáhnu!!!

denis19
26. apr 2010

sophiejane
to je fakticky zvrušo!!!!! ale videla a slyšela jsi prcka...to bylo neco, co???????

l.u.c.i.e
26. apr 2010

Tirtir, Denis má pravdu, vyjde to, když byly tak krásné... Držím palečky.

Denis, tlak je paráda. Aspoň, že ten je ok. Třídím v PC na přidělání papírových a pak si hraju s papírovými a dávám si je do alb + popisky... Je to makačka. jelikož to dělám vždy po půl roce a to se mi naromadí okolo 300 fotek. Ale mě to baví. Už se těším až budu dělat album Matýska.

Sophi, ty nám dáváš šoky. Díky bohu, že je vše ok. Ascorutím ti zabere hned. Takže dneska se jen válej a nic nedělej...

denis19
26. apr 2010

lucko......já od doby digitálu jsem líná dávát vyvolávat z karty foto a tudíž je máme jen v PC,ale jak se narodí malá, tka se to musí zmenit!!!! a popisky......no to jsi dobrá...to by už má trpelivost neunesla....ješte trídit......a dávat do alba...ale na popisky už fakt nemám 😀

l.u.c.i.e
26. apr 2010

Jsem holt velká detailistka. Mě zase nebaví pořád otevírat složky a koukat na spousty fotek. Takhle udělám výběr nejhezčích a je to... V albu se to prolistuje snáz... Jenže to tak i trochu leze do peněz. Něco za něco 🙂

denis19
26. apr 2010

No alba jsou určo lepší , než soubory v PC...je to jiné.......ale to človek musí mít trpelivost........já mám ráda papírové a černo bílé fotečky.......to je paráda.....no nic jdu ven, tak zase opet v podvečer a hezky popisuj 🙂

sophiejane
26. apr 2010

to holky náš táta je takový detailista, že ten má tiskárnu na fotky 🙂 a je to super, upravíte si to jak potřebujete, ne že čekáte, co vám udělají a jak to dopadne...takže my vždy naběhneme k němu a fotky si tiskneme tam

sophiejane
26. apr 2010

ale tisknu vždy jen pár a většinu taky máme v PC, tam se to dá krásně i prohlížet, to už bysme měli náš pidibyt plný fotoalb🙂

sophiejane
26. apr 2010

tirtir držím ti mooooc palce!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre