Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

sophiejane
28. apr 2010

já medi napsla do IP, jen aby se ozvala..tak uvidíme...

denis19
28. apr 2010

Ahoj holky........!
Kačko...tak držím palec, jen se nestresuj,oni to všedokonale plánuji neboj nošto 😀 a ten dárce.....no co se dá delat......ale nebudete ho určo potrebovat a hezky se s Luckou dejte dohromady a budete spolu vozit mimísky 😀

sophie.....no jsem zvedavá na medi...snad zareaguje a je OK.........MUTSY byl i náš velikánsky favorit...jen na živo mne zklamal a hlavne tím je se mi špatne skládal, já jsem Ti nejak nebyl schopná ho složit!!!!! Teutonia..je super...kterou konkrétne máš na mysli?????

Lucko...no ta fotečka tvých nožičťek by mne určite povzbudila...kdyby to šlo, neboť já je mám takové i dnes ráno, jdu si dát za moment zmerit tlak a uvidíme.

sophiejane
28. apr 2010

docela se mi líbí lambda...má takovou zvláštní konstrukci...ale fakt ještě nevím...a co vy máte denisko za kočár?

sophiejane
28. apr 2010

holky to jsem vám psala? že doma mám pořád 95/60tlak a včera v caru 120/80 😀

sophiejane
28. apr 2010

crazy...

sophiejane
28. apr 2010

se jdu schválně taky změřit

denis19
28. apr 2010

tak já mám zmereno a 160/100..tak jsem volala dr, rekl,ať zvýším dávku léku a zítra nanovo merení....tak uvidíme....
sophie my máme BRIO GO.......a jdu mrknout tu lambdu 🙂

sophiejane
28. apr 2010

hm to mi denisko nic neříká...já mám 102/62, to jde...denisko někdy lepší se neměřit, vid...

sophiejane
28. apr 2010

http://www.babyonlineshop.de/kinderwagen/Kinder... tady jich je...a samé pěkné 😅

denis19
28. apr 2010

jdu to mrknout a mrkni náš na http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... 🙂

denis19
28. apr 2010

tento jsem videla ve skutečnosti...http://www.babyonlineshop.de/shopart/1001800001... a byl super 🙂

denis19
28. apr 2010

tak teutonia je také famoooozní....moooc a jak se jinak máš?

sophiejane
28. apr 2010

výborně, dnes zatím ani špinění, ascorutin asi zabral...a ani šoufl už mi není...

sophiejane
28. apr 2010

hmmm, ten váš je moooc pěknej...

sophiejane
28. apr 2010

tu značku vůbec neznám, ale fakt pěknej

denis19
28. apr 2010

tak super že to zabralo, já si na po porade s dr zvýšila dávku léku na tlak, ted jsem užila první vyšší a uviíme co to do zítra udelá..... a kde jsou holky??? teda aspoň lucka?

sophiejane
28. apr 2010

hm trochu ještě špiním, tes zase, ale to už není nic hroznýho

denis19
28. apr 2010

neboj..to už bude jen ustupovat a jak dlouho máš brát ascorutin?

sophiejane
28. apr 2010

to mi neřekli 😅 a já se nezeptala, no zatím ho brát budu, když to trvá...a pak si kdyžtak zavolám

denis19
28. apr 2010

rozumné rešení 🙂 já teda užila zvýšenou dávku léku a verím, že zaberu,jdu si trochu lehnout ať má tlak klesnou, ozvu se odpoledne.....jo a jaký MUTSY se Ti líbí?????

l.u.c.i.e
28. apr 2010

Jsem zpět. Byla jsem u gyndaře pro peněžní lístek a pak se mi nechtělo jít domů když je venku tak krásně, tak jsem se prošla po městě 🙂 Teď vařím obídek. Mám hlad jako vlk 🙂

Denisko, za chvíli ti dám do alba mojí oteklou nohu z procházku. Jen odpočívej. Uvidíš, že tě zvýšená dávka léků pomůže 🙂

Sophi jsem ráda, že ti ascorutím tak rychle zabral... Jen se nevyděs, kdyby jsi po vysazení opět začala špinit. Aspoň tak to bylo u mě.
Koukám, že jste tu řešily kočárky... Mrkla jsem se a některé jsou fakt pěkné.

denis19
28. apr 2010

Lucko, pujdu na to albíčko a ty si v pohode, už kočárek máš...mela jsi to jednodušší 🙂 ale to je dobre...jen žádný stres...co jsi si uvarila????

denis19
28. apr 2010

Luci...dekuji za foto ,dosti mne uklidnilo, tak vypadají i ty moje nohy 🙂 🙂 🙂 jen mne se nejak nechtejí polepšit a Ty je máš ráno jako baletka Lenka, což se nedá ríci o mne 😀

l.u.c.i.e
28. apr 2010

Denis, taky tě to mělo uklidnit, že v tom otékání nejsi sama 🙂 Ráno je to v poho, ale přes den je mám stejně jako konve...
Uvařila jsem kuřátko s bramborem. Už jsem si pochutnala 🙂

denis19
28. apr 2010

fíha...kurátko s bramborem...to zní super,pokud se dnes manžel zeptá co má uvarit, hned mám nápad 🙂 🙂 je ted tak pozorný.....že mi to bude chybet po porodu 🙂

l.u.c.i.e
28. apr 2010

Však bude pozorný i po porodu 🙂 Bude vás hýčkat ještě více... 🙂
Copak máš dnes v plánu?

denis19
28. apr 2010

Lucko...muj plán je jednodochý.....ležet, relaxovat, nestresovat se a pracovat na tom aby klesl tlak.....ještemne rozčiluje fakt, že dnes nejak méne cítil pohyby a to mi na pohodu také nepridává 😠

l.u.c.i.e
28. apr 2010

Tak to znám. Měla jsem to před 2 dny. Manžel musel s břichem hýbat, aby malého probudil... Když začal kopat, uklidnila jsem se... Ale měla jsem co dělat, jelikož jsem ho necítila skoro celý den a byla jsem pomalu hysterická...
Jinak za chvíli půjdu malého zaregistrovat k dětské lékařce... Mám přijít do 16hod. teď tam má novorozeneckou poradnu 🙂

denis19
28. apr 2010

Jo to už ted se chodí regitrovat, to já zatím jen volala s dr a rekla, že ji mám dáti vedet jak se malá narodí a potompríjde k nám domu.... 😕
Lucko...je to samá panika...ty naše di a to se ješte nevyklubaly na svet 🙂

l.u.c.i.e
28. apr 2010

Doktor chce razítko do průkajdy. Prý aby porodnice věděla kam má poslat papíry. Taky pak máme hned po propuštění volat a sestra se pak na nás přijde podívat... Uvidím co se ještě dnes dozvím 🙂
🙂 To máš pravdu. Nechci se vidět¨, jak budu panikařit, až bude malej na světě.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre