Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
28. apr 2010

😀 😀 no to bude jiná radost a´panika v jednom.....muj manžel už jen každý den mluví o tom jaká to bude paráda mít Karolínku doma a lítat kolem ní a chodit s ní ven a podobne, jsem ráda, že se tak teší,,,myslela jsem ,že chlapi to tak neprožívají!

l.u.c.i.e
28. apr 2010

Ale jo. I ten můj je takový. Taky si plánuje výlety s kočárkem... Nejvíce ho zajímá, jak asi bude vypadat... Dokonce odmítl jen v srpnu na měsíc zpět do Rigy. Řekl šéfovi, že si nenechá ujít první dny, měsíce malého. Naštěstí to šéf pochopil... Ale asi příští rok ho čeká Řím...

sophiejane
28. apr 2010

holky a co na nohy ty kopresní punčochy? to by na otoky mělo pomoct,ne?

sophiejane
28. apr 2010

kompresní

denis19
28. apr 2010

no to by možbná zabralo, zrovna dnes jsem o nich četla 🙂

denis19
28. apr 2010

sophi...a ty už i nakupuješ???? a hezkého kosmonautíka máš v domečku 🙂

sophiejane
28. apr 2010

určitě, sice nevypadají nic moc, ale fakt fungují, nejlepší jsou ty až nahoru na stehno, ty podkolenky prý škrtí...táta to nosí na nohu s trombozou...a já taky cítím těžký nohy, i bez těhotenství to mívám. možná je v létě přes horka budu muset nosit 😒

sophiejane
28. apr 2010

kosmonautíka to je dobrý 🙂 ne, nenakupuju, ale museli jsme prcka odměnit za UTZ 😉

denis19
28. apr 2010

radeji nosit než trpet..... 🙂

sophiejane
28. apr 2010

no právě, když vidím ty lucky nohy...určitě by jí/vám ulevily

denis19
28. apr 2010

ahááá,takže prenatální výchova 🙂

sophiejane
28. apr 2010

😀

gabulik77
28. apr 2010

ahojky holky , akorát jsme se s manžou vrátili z kina, tak jsem ještě mrkla na koníka🙂) sophie super fotečka prcka, pěkně roste 🙂 🙂
Lucko tedy ty nohy to je síla, já jsem zatím v poho, otoky žádné. Holky ty punčochy by vám určo mohly pomoc. Tak snad s manžou uděláme o víkendu nějaké fotečky a přidám je taky do alba.

l.u.c.i.e
29. apr 2010

Dobré ránko,

Sophi, mamka mi ty punčochy má přinést. Tak uvidíme zda pomůžou 🙂 I když poránu otoky nemám, ale hned se začnou nalévat když jsem venku a chodím...

Gabulík, na čem jsi byla s manžou v kině? Už se na fotečky těšíme, takže určitě vyfotit 🙂

Denis, jak se dneska vede? Zítra poradna, co?

sophiejane
29. apr 2010

tak jsem ted zase holky i s ascorutinem dost ruzove zaspinila 😒 to je na pytel...

sophiejane
29. apr 2010

luci ty jsi jich brala nejak dost vid, ja beru 3x1

l.u.c.i.e
29. apr 2010

Ahoj Sophi, na pohotovosti mě řekli, že mám brát 2-2-2, pak po týdnu snižovat dávky. V kuse jsem to brala přes měsíc.

denis19
29. apr 2010

Dobré ránko....
sophi zavolej dr a zeptej se na zvýšení dávky.........ikdyž si nemyslím,že je to neco hrozného,ale pro jistotu anebo tam sjed ať se na tebe opet mrkne,ale když tam včera bylo vše ok, tak je to proste jen yvýšený vaginální výtok.......ver tomu, jsem nejaký odborník,ne 😀 😀 😀 😀
Lucko.....tak mé nohy jsou dnes ráno o polovičku lepší, ta to asi zabírá, jsem štastná jako blecha, neboť i malá je akčnejší a za chvilku skočím na merení tlaku!!!

l.u.c.i.e
29. apr 2010

Denis, tak to jsou super zprávy 🙂 Tlak taky ok?
Jinak už máme dětskou doktorku... Rovnou nám řekla, že je ráda, že jsme přišli takhle brzo, jelikož pak už jsou dovolené a je to trošku komplikovanější... Pak už jen stačí v den propuštění z porodnice zavolat a do 48hod nás navštíví 🙂

gabulik77
29. apr 2010

ahoj holky zdravím po ránu mám už volno takže můžu na koníka 🙂 🙂
Lucko byli jsme na 3D - Souboj Titánů, ale nebylo to moc dobré kvalitní kino, takže se mi to v 3D moc nelíbilo. Myslím, že tenhle film by byl lepší kdyby nebyl 3D, ale jinak pěkný. Sice jsem si celý večer film užívala pěkně prcka, bylo to dost nahlas a prcek dělal kotrmelce celý film 🙂 Myslím, že měl včera večer tak 4 hodiny tělocviku 🙂 ani usnout mě nechtěl nechat a ráno mě klidně vzbudil, je to pěkný rožťák 🙂
Denis, tak doufám že otoky ustoupí.
sophiejane: asi bych tam taky raději zavolala, já nevím, mě se to nestalo ani jednou, ale asi bych z toho byla trochu nervozní, ale když Lucka píše, že prášků brala 6 denně, tak se s tím určitě bude dát něco dělat.
Tak my s manžou po obědě vyrážíme, ještě sem mrknu, než pojedeme. Ráno jsem vycvakla pupendo, tak ho dám ještě do alba, pěkně se vyvaluje. 🙂

denis19
29. apr 2010

Lucko...tak super......další úkol splnen...tlak ješte nevím,jdu si propaír na peníze, jelikož je konec mesíce,ješteže jsi to včera psala a dám si ho zmerit a pošlu info jak jsem na tom 🙂 tak zatím ahoj a pozdeji se ozvu.

sophiejane
29. apr 2010

já vím, není to že by ze mě hrčela krev to ne...ale když je to už barvy krve tak mě to teda rozhodí...naštěstí mě nic nebolí...prý když jsou k tomu křeče tak to už není dobrý...ted se zase budu bát jít na záchod 😠 a zatím nikam jezdit nebudu, to bych byla za debila, kdyžtak bych jen volala ale doktor mi taky řekl že takhle na začátku je to dost běžné, ale spíš to špinění...

l.u.c.i.e
29. apr 2010

Gabulík ahoooj, to je překvapení... Škoda, že si s tebou moc nepopovídám, jelikož za 20minut docházím ven... Jedu za kamarádkou a její malou. Na foto se samozřejmě moc těšíme 🙂

denis19
29. apr 2010

Gabulik...tak si to hezky vše užijte a pupendo pošli 🙂 🙂

denis19
29. apr 2010

sophi...ani nezavoláš????

gabulik77
29. apr 2010

holky děkuji a krásně si užijte víkend a hlavně bez potíží jo 🙂
ty jo Denis tobě to skočilo už na 33 tt brrrrrr 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sophiejane
29. apr 2010

zatím ne...uvidím dál během dne...polkla jsem pak hned ascorutin

l.u.c.i.e
29. apr 2010

Sophi a ležíš? Já jsem nesměla ani vstávat, jen si dojít na záchod...

sophiejane
29. apr 2010

to moc ne, spíš sedím, vcera hjsem byla i venku...no ale celou noc jsem ležela a pak tohle...a neříkali mi, že mám ležet, protože ani na te pohotovosti ani v CARu už ve mě čerstvou krev nenašli...ty jsi asi krvacela hodne, vid...

l.u.c.i.e
29. apr 2010

Sophi, i já jsem moc červenou krev neměla, spíše špinění, ale stejně jsem 14dní musela jen ležet... Když jsem seděla nebo jen něco malého doma udělala tak se zase vrátilo špinění... Raději pár dní polehávej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre