Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

sophiejane
10. máj 2010

ahoj holky hezké pondělí přeju...já v sobotu byla venku, byly tu napoleonské slavnosti a večer kapela Kryštof na náměstí, pěknýýýý...jednou jsem v sob.zašpinila ale jinak úplně ok, ted už zase vůbec nic...

denisko tobě pevné nervíky do nemocnice a nic se neboj a nebreč, dyt ti říkám, že už by malá byla dobrá i ted...ber to tak že dnes zachrání i miminka 500gr... a to ty jsi dávno přes...

l.u.c.i.e
10. máj 2010

Jitakl, ty si myslíš, že jsme tu nějaká měla zkušenosti s prvním IVF. Za tu dobu jsme jen poznaly to, že co jiný CAR, tím jiné metody v určování těhotenství... Mě třeba 13den po OPU hned v Caru vzali krev, aby měli jistotu, že se embryjko(a) uchytila a pak mě po 14 dnech pozvali na sono... a za dalších 14 dnech na srdeční aktivitu. teprve potom mě poslali ke svému gynekologovi... Ale jak říkám, každý centrum si to dělá po svém. Pokud máš pozitivní testíky, tak se zadařilo. Jen musíš chvilku počkat, až bude vidět na UTZ. Kolik jsis nechala zavést embryí?

Sophi, koukám, že jsis taky užila víkend. To je dobře. Usuzuju tedy, že už špinění ustalo a je vše v pořádku.

Denis, jak je ti?

sophiejane
10. máj 2010

no jen jednou v sobotu a pak už zase nic, předtím taky týden nic, tak super...už i jím ascorutin jen 3x1... ale břicho mě ted dost bolí s těmi přestimulovanými vaječníky, mám to hodně zvětšené, ale už by to mohlo začít polevovat, po 12tt...už aby to bylo...

l.u.c.i.e
10. máj 2010

Myslím, že nejhorší už máš za sebou a teď už se můžeš užívat pomalu II. trimestr... Začíná ti nejhezší část v těhu, kdy ti nic nebude... 🙂

sophiejane
10. máj 2010

mě nic nebylo ani doted 🙂 kromě toho špinění... 🙂

sophiejane
10. máj 2010

a dnes jsem se vážila a už mám navrch 2kg 😅

sophiejane
10. máj 2010

a to se nijak necpu jen jím tal nějak víc poctivě a víc teda sladký 🙂

jitakl
10. máj 2010

L.u.c.i.e nechali jme si dát dvě embria a nevím proč mám pocit že se obě chytli já bych si to teda hodně přála nechci už toto nikdy prožívat to čekání ta nevědomost mě opravdu ničí.... a jak jsi na tom ty? už máš děti? nebo také ted čekáš?

kacka81
10. máj 2010

Ahoj holky,

sophie tak to je faj že už špinění ustalo 🙂

luci já v Dobřívě bydlím kousek od té Staré hospody, směrem k rybníku. Já nejsem z Plzně to jsem si jen myslela že jsme sousedky když máš v profilu okres Plzeň 😉

Jinak holky dneska jsem narazila na těhu test který ukazuje výsledek už 5-7 den po oplodnění. Ale vůbec netuším kolikátý den je to pro nás co jsme po IVF. Protože nám se HCG nevylučuje do těla od začátku. Tak vůbec nevím kdy si ten test mám udělat asi to prubnu už ve středu. Už to nemůžu vydržet jsou to nervy ☹

l.u.c.i.e
11. máj 2010

Dobré ránko.

Sophi, tak to jsou skvělé zprávy, že už je po všem a že už i přibíráš 🙂 Je vidět, že miminko prospívá...

Jitakl, nedivím se ti, že bys to nechtěla postupovat znova. Taky jsem do toho šla, že si nechám zavést 2 embryjka s tím, že budu mít dvojčátka a budu to mít jedním vrzem... Jenže zabojovalo jen jedno miminko (za co jsem samozřejmě taky moooc ráda) a v 6 tt prý odešlo druhé neuchycené... Takže bych za 2 roky ráda šla znova na druhé IVF. S manželem si přejeme 2 děti, tak snad se zadaří 🙂 Jinak Matýsek bude naše první dítě.
Tvé těhotenství bude taky první, viď? Můžu vědět kolik je ti a odkud pocházíš?

Kačko, tak to jsem pochopila zase já špatně. Myslela jsem právě, že jsi z Plzně... Ale to nevadí. Stejně už jsem v tom případě kolem vás musela jít několikrát. V Dobřívu jsme tak 3x do roka...
S testem ještě vydrž aspoň do čtvrtka... Vím, že jsou to nervíky a věřím, že pak na testu budeš mt //. Myslím, že vám to teď vyšlo a držím palečky, abych se nezmýlila...

sophiejane
11. máj 2010

ahoj holky...kacko vydrz testovat až tak 10.den...to už by duch mohl být!

sophiejane
11. máj 2010

a co asi deniska v nemocnici chudák...

jitakl
11. máj 2010

ahojka l.u.c.i.e. jj je to moje první těhotenství a doufám že dopadne dobře i za zo jedno bych byla hodně vděčná jako asi každá holčina tady... Já jsem se severu čech bydlíme kousek od Harrachova to by jsi tak mohla znát jinak mi bude v listopadu 26 tak doufám že to výjde vždy jsem si přála mít miminko hodně brzy tak kolem dvaceti.... No jo no ale ted už s tím nic neudělám...

l.u.c.i.e
11. máj 2010

Sophi, nejsi sama kdo tu vyhlíží Denisku, i já na ní myslím, jak to zvládá. Snad je vše v pořádku.

Jitakl, Harrachov a okolí znám. Minulý rok jsme tam byli na dovče. Moc pěkný kraj. Jééé, to jsi jen o 2 roky mladší než já.
Neboj se, těhotenství dopadne dobře. Musíš věřit. Kdyžtak vyfoť své testíky, ať je taky vidíme... Kdy máš jít na to sono?

radysek
11. máj 2010

Ahojky holky, tak včera jsem byla na kontrole a slyšela jsem jen dobré zprávičky. Tak jak mě tvrdili, že se ta placenta už nezlepší, tak mě včera Dr. řekla, že se může ještě malinko posunout a dokonce bych pak mohla rodit i normálně bez císaře. Maličká se má čile k světu a pěkně roste, tak si možná i troufnu jet ještě s chlapama na Lipno na dovču. Když zvládá výlety i Lucie a je už pěkně kulatá, tak si z ní vezmu příklad. Docela je to bezva chodit s tím bříškem a býtr na něj patřičně pyšná.
Kačce , Jítě a Sophí přeju, aby už to bříško taky pyšně ukazovaly světu. Moc fandím!!!!

sophiejane
11. máj 2010

no vidíš radys tak dobrý...to by byl děs jen ležet od 20tt...

gabulik77
11. máj 2010

ahoj holky, zdravím vás
doufám tedy, že je Denis s malou v pořádku, vůbec se tu neukázala.
jitakl přidávám se k lucii, vyfoť své testíky do alba ať to taky vidíme 🙂 🙂
Jinak Lucie, u mě nic nového, břicho tvrdne pořád stejně. V pondělí jdu k dr. tak se ještě raději zeptám.

sophiejane
11. máj 2010

gabu a bereš magnesium?

gabulik77
11. máj 2010

ahoj sophie beru magne B6 1x denně, musím se zeptat dr. jestli ho nemám tedy brát více.

l.u.c.i.e
12. máj 2010

Dobré ráno, děvčata.

Radýsku, tak to jsou samé skvělé zprávy... Stejně buď ale na sebe opatrná. Na dovču jet tedy můžeš, tak se nechej od chlapů jen hýčkat a určitě se taky pyšny bříškem. Je to to nejhezší co může být... Dívala jsem se do alba, ale ještě tam nemáš nejnovější fotečku Kačenky a ani bříško své tam nemáš... tak šup, šup 🙂

Gabulík, páni, už jsi ve 30tt. V pondělí tě asi čeká velký UTZ, viď? Určitě se doktora zeptej na to tvrdnutí břicha, jestli nemáš zvýšit dávky. Naštěstí mě to ustalo.

Ani včera se Denis neukázala, snad jsou opravdu s malou v pořádku...

kacka81
12. máj 2010

Ahojky holky JSOU TAM DVĚ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 už jsem to nemohla vydržet a i v noci se mi zdálo že jsem na uz a řekli mi že jsem těhotná. Tak jsem to musela ráno prubnout.

Radýsku je dobře že se ti to lepší, ještě máš čas, takže se to možná zlepší úplně. A na dovču si myslím že klidně jet můžeš.

Snad se tu Denis dneska ukáže aby řekla co a jak.

l.u.c.i.e
12. máj 2010

Kačko, OBROVSKÁ GRATULACE, juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 🙂 Ani nevíš jakou mám za vás radost. Moooc vám to přeju. Třeba teď čekáš dvojčátka. 🙂

kacka81
12. máj 2010

Děkuji, už mám přidanou fotečku 🙂

sophiejane
12. máj 2010

no kaciiii to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer moc moc gratulujuuuuuuu paráááááda 😀

l.u.c.i.e
12. máj 2010

Kačko, tak je krásně silná... Kolikátý den jsi po transféru? Moc vám to přeju 🙂 Hned mám hezší den.

sophiejane
12. máj 2010

silná,že...to by mohly být i dvojčátka, takhle brzy taková pěkná dálnice!!! to já měla tak 15.den 😅

kacka81
12. máj 2010

Jestli se počítá i ET ta je to 10 a jestli ne tak 9. Tak uvidíme já měla takovou silnou i u kačky to bylo taky 9-10den. Prozradí pak UZ kolik bublinek tam je necháme se překvapit 😉

l.u.c.i.e
12. máj 2010

Rozhodně mám z vás neskutečnou radost... Kdypak vlastně máš jít na UTZ? Nebo jdeš nejprve na krev? Vidíš to, ani jsem nějak nezaregistrovala do jakého centra chodíš.

kacka81
12. máj 2010

V pondělí jedu na krev. A tam mi řeknou kdy bude UZ. Chodím do Prahy do Podolí

l.u.c.i.e
12. máj 2010

Vidíš to, nějak mě to uniklo. V pondělí ti to jen potvrdí... Pak musíš hned napsat, jak máš velké hcg.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre