• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
Ahojky holky, jsem už taky zpět z poradny. Vše je při starém. Dle doktora to vypadá, že porodím až příští týden. Žádná aktivita dělohy ani kontrakce... Ale vše může být i jinak. Dostala jsem doporučení do porodnice, abych tam teď chodila na monitory. Akorát se jim nemůžu dovolat... Jinak mám všechno v pořádku.

Gabulík, naštěstí já u svého gyndaře čekat nemusím. Jdu hned. Jako dneska :slight_smile: Hlavně, že máte všechno v pořádku. Třeba ti odhad udělá jindy...

Denis, určitě si pak založíme nové téma a holky odtud se k nám budou přidávat... Nenechaly bysme je tu samotné. Však mi jsem taky občas nakoukneme :slight_smile:

Evčo, to by bylo fajn, kdybych porodila třeba toho 5. 7. Ale necháme to na Matýskovi, jak se mu bude chtít na svět. Až se tu neukážu delší dobu, tak vám to bude jasné.
30. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucko..jasan, že nám to bude jasné :slight_smile: super,že máš vše ik a jsi v pohode, to je ted nejduležitejší :slight_smile:
30. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, teď tu byla pořádná deštivá smršť, ale stejně je vedro k padnutí. Taky by už mohlo přijít příjemné ochlazení... Jenže to asi nebude. Vykukuje zase sluníčko.
Uvidíme, kdy to na mě přijde. Na tu bolest stydké kosti mi jen řekl, že je to nakonci normální...
Zítra na vás budu myslet... Nedokážu si představit, že tak malinké miminko dostává transfúzi. Ale když je potřebná, to se nedá nic dělat... Ještě, že chodím darovat krev a většinou tam píšou vhodné pro kojence.... Teda teď už ne, co jsem těhu :slight_smile:
30. jún 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj denisko, takový malý mimi a transfuze, no to je teda věc...ale určitě to pomůže a bude to ok

a lucko, ty už jdi rodit, ulevilo by se ti :slight_smile:
30. jún 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chce to prý hodně sexu :wink:
30. jún 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sophi, to my víme taky :slight_smile: A člověk je přitom takový neohrabaný :grinning:
30. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucko..tak neohrabané??? NO co nadeláš :grinning: :grinning: :grinning:
sophie ahoj , tak co konec školního roku,pohoda?
30. jún 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo denisko, zase se budu nudit a přemýšlet o blbostech :sweat_smile:
30. jún 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj prázdniny utečou a možá je skončíš jako tehotná paní učitelka :astonished:
co plánujete na prázdniny?
30. jún 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi někam k moři na last moment, ale až mi dorazí porevizní menstr.
30. jún 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý plán :astonished: a jaká krajina?
30. jún 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my rádi řecko...loni jsme byli na korfu a já bych tam klidně znova, byl tam klídek...tak nevím, uvidíme...
30. jún 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sophi, dovolenou si užijte a budeme se těšit na fotečky.
30. jún 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky¨
Lucko no to jsem tedy zvědavá, kdy se bude chtít Matýskovi ven. Jinak dr. mi říkala, že UTZ a ohady mi do porodu už vůbec dělat nebude, že prý to jsou už teď dost nepřesné údaje, tak nevím.

sophie taky bych někam vyrazila k móooři, jejejej:slight_smile: tak příští rok možná:slight_smile:
30. jún 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabulík, mě ho udělal, jelikož jsem o ten odhad poprosila... Říkal, že je to jen orientační a že to může být +- 500g. Měřil ho podle loketní a stehení kosti. Uvidíme kolik bude mít ve skutečnosti.
30. jún 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky tak už jsem se vrátila z Hracholusek. Je tu strašně moc příspěvků takže to nebudu spětně pročítat. Ale doufám že jste všechny v pohodě. Akorát u tebe lucko jsem myslela že už bude malej venku. Já byla dnes na kontrolním Uz dopadl skvěle už měříme 38,1mm. Roste jako z vody fotečku dodám.
30. jún 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacka...no kus mimča si nosíš pod srdíčkem :grinning:
30. jún 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

Denis, myslím na Kačenku, aby dneska zvládla tu transfúzi. Pak dej vědět co a jak.

Kačko, věřím, že jste si to na Hracholuskách užili. Je i pěkné počasí... Páni, mimísek krásně roste. Jen tak dál :slight_smile:
1. júl 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem zpet a dokonce doma. Jupíííí, nechteli nás tam :slight_smile: že zkusímé tabletovou léčbu a uvidí se, paní docentkasi myslí, že to stačí :slight_smile: :slight_smile: venku je na zdechnutí a naší malé opet brali krev, tak je klidná :slight_smile:
1. júl 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denisko, to jsou super zprávičky. Ještě, že tak. Doufám, že tabletky pomůžou. :slight_smile:
1. júl 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musí :slight_smile: jak je tobe :confused:
1. júl 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě je pořád stejně. Jen ten hic... Nohy mám v ledové vodě a je mi bájo :slight_smile:
Uvidíš, že to zabere... Jak zvládá ty horka malá?
1. júl 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Až se divím celkem dobre, nechodíme ven, jsme jen doma a ven jen ráno či podvečer,tak to celkem jde.Venku to je na zdechnutí a co ješte takovéto miminko...i dnes na hematologii byla super,ale časem ji začalo být teplo, tak udelal scénu,ale já se ji nedivím a to nás i nechali tri hodiny čekat, s tak malm miminkem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
1. júl 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nedivím se, že udělala scénu, když jste tam museli 3 hodiny čekat... Taky bych jí udělala :slight_smile: Hlavně, že to snáší celkem dobře.
1. júl 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je hlavní a ted spinká sladkým spánkem a já si jdu asitaké spočnout.... :slight_smile:
1. júl 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko spachtošky :slight_smile:
2. júl 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré dopoledne. už jsem z města doma. Ufff, tam je pařák, děsný... V noci ani z horka nemůžu spát a když usnu, tak mě zase malej probudí s bolestivými kopanci do močáku... Naspala jsem ani ne 4 hod.
2. júl 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucko to je príprava na to,že budete mít miminko,aby jsi potom nebyla v šoku z nedostatku spánku :grinning:
2. júl 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.
tak hlasim aj sem,že už sme na svete. baby sa narodili 19.6. a mali 45 cm a 2580g a 2360 g
v albume mam aj fotky, tak si môžete pozrieť.
2. júl 2010 o 16:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojka holky tak se vám také hlásím ted sem moc nebudu chodit jelikož se u nás oběvili nějaké komplikace začala jsem krvácet.... Pan doktor nás sice pustil domů ale musíme furt jen ležet takže až budeme moct tak se tady oběvím....
Jinak gratuluji k holčičkám a na všechny moc myslím....... Jsem ráda že alespon miminka jsou v pořádku
2. júl 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok