• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
m.artanka
jo zkus test, já testovala na 11 den po ET a budeš moudrejší.
Jinak zvláštní príznaky jsem ani já nemela, jen pnutí v brichu a citlivá prsa, jinak nic :grinning:
2. nov 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No asi to tedy zítra zkusím. Já už jedno dítko mám a pamatuji si, že jsem těhu zjistila podle takového divného pnutí v prsou. Proto jsem tak skleslá, že nic necítím..
2. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky a bolelo některou břicho jako na mrchu? :unamused: To mám už od 3 dne po ET a píchá mě hodně napravo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdybych já si viděla do toho břicha co se tam děje.
2. nov 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už 22 den po KET s pozit. vysledkom a poviem ti, že keby mi nepovedali že som v tom tak o tom ani neviem, vôbec nič,len hrozná ospalosť - ma to láme o 20.00, si ani telku nepozriem, zas som včera zaspala pri superstar a predvčerom pri deja vu :frowning2:
2. nov 2009 o 17:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci a bereš Utrouš? Po utrouši se chce strašně spát.
2. nov 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beriem, ale vaginálne a spať sa chce len keď ho berieš ustami , veď to by sa mi chcelo spať ráno naobed aj večer, to je des keď musíš utroš zapiť, asi tak do hodky ťa to zloží a nevieš o sebe :slight_smile:
2. nov 2009 o 17:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to mě se chce spát i tak. A to ho nepolykám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeee at už je aspon pondělí příští... :sweat_smile:
2. nov 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také jsem spavá jako blázen, hruza ,mnž se už tomu i divý, ale chápu ho, normálne si lehnu i odpoledne.
nadis.h
také jsem mela mrška pocit,ale to je stejné i když se embrijko uhnízduje, tak vydržet a píchání, o tom bych mohla první týden po ET psát ódy :grinning: tak jen vydržet a potom očurat test :grinning:
2. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já utrouš beru vaginálně a dneska jsem to zalomila hned 2x :grinning: Po prvních 2 ET jsem ho brala orálně a byla jsem po něm úplně mimo a unavená a tak jsem ho teď raději brala vaginálně. Myslela jsem, že po tom budu fit, ale od pátku bych jen spala.
2. nov 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám utroš zakázali brať orálne len v prípade krvácania alebo silného špinenia, inak nieje vhodné a v tehotenstve vôbec
2. nov 2009 o 17:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
souhlasím co se týče utrošu,presne tak to je asi máme na slovensku jiné metody :grinning:
2. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeee deni no kéééž by.Jsem fakt napjatá. O to víc, že jsem zázrak vědy, protože dle HP se mi nemají tvořit vajíčka a k ET jsem šla od dubna. V červnu mi stimulku stopli, protože mi nerostli folíci a teď jsem šla na OPU s tím, že jsem měla na utz 2-3 folíky takže to bylo buď a nebo. A nakonec jich bylo 14 a 14 vajuch z toho 10 zralých a 7 se oplodnilo a už vydrželo.

Marti to samé já. Já nikdy nebyla taková, že bych třeba po obědě šla spát. A teď bych spala pořád.Občas ani oči neudržím otevřené. :grinning:
2. nov 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co já jsem se dočetla, tak prý se vaginálně je to mnohem lepší, má to prý větší účinek, tak doufám, že to třeba i pomohlo.
2. nov 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stále hladná a teraz by som už najradšej vliezla do postele, ale do 20.00 som v práci :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. nov 2009 o 17:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadish, přesně tak. Já si vždycky po obědě pustím film a nikdy ho nedokoukám do konce :grinning:
2. nov 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pri filme sa vždy dobre spalo :slight_smile:
2. nov 2009 o 18:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě to hlavně občas překvapí nečekaně. Jsem v pohodě a najednou jsem tuhá. :grinning: A hlad mám taky pořád. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to jsou všechno věci co mám i před mrchou. :cry:
2. nov 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som jedla vždy len z povinnosti ale teraz jem lebo som hladná a aj to začína byť vydno na váhe :frowning2:
2. nov 2009 o 18:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia.kl nic si z váhy nedělej já jsem nejedla v těhotenství nějak extra a přibrala jsem 25kg a to jsem asi od 28 tt byla na dietě našli mi těhotenskou cukrovku. Dietu jsem dodržovala a stejně. Od 3 měsíce jsem nosila těhotenské věci do ničeho jinýho jsem se nevešla :slight_smile: A během roku a půl to bylo samo dole bez diety a cvičení.
2. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deti sú same o sebe cvičenie, tie dajú zabrať a kilečká idú dolu, veď pri deťoch treba byť s strehu 24 hodin denne .-)
2. nov 2009 o 18:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem taky od přírody vyhublina. Máme to všichni v rodině. Ale teď mám od května už nahoře 10 kilo. A to bráchové furt jedí a nenaberou ani deko..Tak jim asi poradím jak na to. :grinning:
2. nov 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba im nejaké to kilečko požičať :slight_smile:
2. nov 2009 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no holky, já nikdy nebyla nejaká vyhublinka a jídlo mi vždy chutnalo a moc,ted poprvé jím z povinosti, úplne mi opadla chuť na jídlo! ješte jsem to nikdy nezažila :grinning: musím si dávát pozor,abych jedla pravidlene a vubec :grinning: od ET jsem ješte nepribrala ani deko,ale kalhoty už nezapnu, nejak se mi rozáhlo bricho a pás! už jsem dnes pokukovala po tehotenských vecech :sunglasses:
2. nov 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po tých ja už pozerám dva roky :slight_smile:
2. nov 2009 o 18:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo????? verím...... už asi asi koupím nejaké tehul rifle, počkám do pátku na další sono a vrhnu se na to!!!!
2. nov 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si počkám minimálen tri týždne ešte, než budem mať za sebou prvé sono a už mi to potvrdia, v 6 týždni sa dáva tehu knižka??
2. nov 2009 o 18:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia, myslím, že až v 12tt se dává knížka, já jsem ted v osmém a nemám ji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: tak to musim ešte tak dlho čakať?? ale veď v 6 tt posielaju k normalnemu gyn. teda aspoň u nas v centre
2. nov 2009 o 18:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás až v osmém po sone a mužeš tam zustat do toho 12 tt, tak uvidíme, já uuvidím už v pátek jsu na sono a to mi bude končit 8 tt a budu chytrejší,hnedle ti pošlu zprávičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted užkončím, jdu s mnžsčučnout neco v tv a hurá do hajan ahoj zítra
2. nov 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.
ja musím ešte hdinu čučať v práci a potom hurá za manželíkom. maj sa
2. nov 2009 o 18:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok