Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
1. sep 2010

@lucia.kl, krása. Není to úžasné, když se dětičky smějou 🙂

@denis19, tak jsem si to myslela správně, jen jsem si nebyla jistá 🙂 A jak vám to jde? My zatím jen krátce zvedneme hlavičku. Když ho držím přes rameno, tak to hlavičku drží pevně, ale na bříšku mu to moc nejde. jen těch pár vteřin. Ale asi ještě máme čas.

denis19
1. sep 2010

@l.u.c.i.e tak my už paseme hezky,ale preci jen jsme starší, chce to jen trénink pri každém prebalování chvilku, aby ho to bavilo a je to hotovo 🙂

denis19
2. sep 2010

Dobré ránko devčata, vás ten váš první školní den nejak zmohl 🙂 u nás je první školní den až dnes, my slavíme s mnž desáté výročí svatby a on i kulaté narozeniny 🙂
Co vás dnes čeká?

lucia.kl
2. sep 2010

@denis19 dobré ráno, tak teda gratulujem k výročiu a mm želám všetko najlepšie, tak to pekne oslávte 🙂
mňa dnes čaká sprcha - na tú sa už strašne teším, len musím počkať až tie dve potvorky zaspia, aby mi tu nekričali 🙂 no a potom hor sa do sveta na dlhe prechadzky, a zas sama ☹ to je hruza, všetky moje kamošky sa odsťahovali ☹ 😠

l.u.c.i.e
2. sep 2010

Dobré ránko,

@denis19, jééé, Karolínka ta to umí 🙂 To mi hlavičku takhle zvedneme opravdu jen na pár sekund. Dávám ho na bříšku hned po ránu, kdy má dobrou náladu 🙂 Jo a dneska mi spal v kuse 6 hodin. Nový rekord 🙂
Velká gratulace k výročí a manželovi všechno nejlepší k narozeninám. 🙂 Pořádně to oslavte!!!
Vzhledem k tomu, že je venku zima, tak se mi ani nechce ven. Včera jsem byla pěkně promrzlá. Několikrát jsem říkala Matýskovi, ať mě vezme k sobě do kočárku, ale on nic. Líbilo se mu tam samotnému 🙂 Odpoledne přijde kamarádka, tak tu budeme kecat...

@lucia.kl, taky tě tak nebaví procházky, když musíš chodit sama? Mě to pak nějak neutíká... Je to ale jen přes dopoledne. Odpoledne se už někdo najde 🙂

Brečí vám děti zezačátku v kočárku. Ten můj se přímo vzteká, po delší době, když už ho brek nebaví, tak usne.

denis19
2. sep 2010

Lucie....mne to delala Karolínka, když bla menší, radeji jsem ji dávala do kočárku ,když spala,ale ted je to už ok, ba naopak , tam se mi ted uklidní 🙂 Ted na mne vykrikuje hlady, tak prijdu za chvilku. 🙂 A dekujeme!!!

l.u.c.i.e
2. sep 2010

@denis19, my ho dávat do kočáru při spaní nemůžeme, jelikož ho výtah vždy vzbudí. Bydlíme v posledním patře. Dřív nám to nedělal, až poslední dobou. Možná je to jen přechodné.

denis19
2. sep 2010

Lucie, to asi bude prechodné....asi to má každé dítko, jednou tak a jednou onak a ony ty naše deti jsou každý den jiné, strašne rychle rostou ,vyvíjí se, tak nemužeme čekat,že budou ted stále stejné ve svých zvycích 🙂

@lucia.kl tak díky Tobe, Tvým nápadum pri krmení a Tvým dvojčatum máme zachránené s manžou manželství a nemuseli jsme včera s malou na pohotovost, neboť jsem už pri večerním krmení dostala hysterák, jakmile jsem malou dala do náruče na jezení chytla neskutečné nervy, kreče, rvaní a nešla jíst, už jsem rvala na mnž, že musíme neco delat atd. ....až jeho napadlo, já mu včera odpoledne z ničeho nic ukázala tvé foto jak krmíš holky, že zkusme Karolínu položit jak to deláš Ty a svete div se ,ono to zabralo, tak to bylo i v noci a i ted ráno a vždy scucla celou dávku!!
tak já vám holky nevím, jestli ona už má nás plné zuby a chce si být u jídla "sama", či ji špatne držíme a neco ji už strašne bolí, zkrátka opet papá...ťukťukťuk 🙂 lucia..dikas 🙂

l.u.c.i.e
2. sep 2010

@denis19, v tom máš pravdu, že každým dnem jsou děti jiné a jiné. 🙂

Jojo, ještě, že se máme navzájem a můžeme se udílet rady... 😵

denis19
2. sep 2010

lucie to je fakt,nebýt dvojičkové lucky tak nevím nevím co deláte s matýske

l.u.c.i.e
2. sep 2010

@denis19, Lucka má dvojnásobné zkušenosti 🙂
Co děláme s Matýskem? No, ten teď spí. Předtím jsme byli na malej procházce (nákup), pak vaření a vyluxování. No a já teď čekám na kamarádku. Čtu si diskuze a jsem na icg a facebooku, kde si píšu s přáteli 🙂

denis19
2. sep 2010

l.u.c.i.e tak to je parádní program, jájsem dnes tak nejak nevytížená..karolínka se dnes vzbudila kolem osmé ráno, dostala lahvinku a ulehla, byla jsem s ní venku a probrala se po dvanácté, tak jsem ji prebalila a opet dala lahvinku a ona mi opet usnula, jsem z toho nesvá, neboť toto skoro nedelala ani jako novorozene, tak nevím co to má znamenat!!!!

lucia.kl
2. sep 2010

@l.u.c.i.e deti plačú ešte doma, ked ich dám do tašiek, ako náhle tašky uložím do kočíka, už sú ticho, kočíkovanie sa im páči a celý čas prespia, okrem prestávok na jedenie 🙂
prechádzky samu ha hrozne nebavia, našťastie už začal šk. rok a ja chodím za babami do škôlky aj za mojimi detičkami 🙂
@denis19 som veľmi rada, že moje napady pomahaju, normalne som sa až rozcitlivela ako som to pisala, tak ma zahrialo na srdiečku 😉 to moja Nicolka potrebuje klud pri jedeni a niekedy musi byť aj v inej miestnosti ako sme my aby sa najedla, no je to bliženec - tažká povaha 🙂

lucia.kl
2. sep 2010

to ja čakám, až alexa zaspí aby som mohla isť niečo zlupnúť a vyvenčiť tu našu potvorku veľkú 😠

denis19
2. sep 2010

@lucia.kl no já si zase strašne prála blížence a i mela být blíženec malá,ale nejak to vesmír zarídil jinak a mám doma býka!!!!!! mají holky dudlíky? Sonduji i od Lucky, neboť naše se na nej vrhla a pokud má spát na zádech, tak jinak ani neusne!!!

lucia.kl
2. sep 2010

@denis19 no my sme blíženci všetky tri 😀 dudlík má len Alexa a tá s ním zaspáva, Nicolka nechcela, ona s dudlíkom je výnimočná chvíla 🙂

denis19
2. sep 2010

@ lucia.kl jéjé ty jsi blíženec a i hoĺky, tak to ted tomu už rozumím!!!!!!

lucia.kl
2. sep 2010

toť naše teliatko veľké 🙂 no a manžel na porovnanie ma 185cm

l.u.c.i.e
2. sep 2010

@denis19, malej taky občas takhle hezky spí. Pak má zase období, kdy je pořád vzhůru 🙂 Jinak malej když jde spinkat, tak dudlíka dávám. Usne rychleji 🙂 My jsme ráče 🙂 To bude citlivka 😀

denis19
2. sep 2010

Ty vole jsem chtela a i napsala!!!Tak to vás je plný barák 😀

l.u.c.i.e
2. sep 2010

@lucia.kl, máte nádherného psa.

denis19
2. sep 2010

No rak je sice citlivý,ale rozvážny a pro bližence trochu pomalý, to bych nezvládla!!!!

lucia.kl
2. sep 2010

my sme netušili, čo z nej narastie, ale detičky si stráži, ako náhle niektorá zaplače, už je pri nej...

l.u.c.i.e
2. sep 2010

🙂 mamka je rak, takže už vím co mě čeká 🙂 Jinak já jsem kozorožka a manžel beran, což k sobě vůbec nejde a to už jsme spolu 10 let 🙂

l.u.c.i.e
2. sep 2010

@lucia.kl, to tak bývá, že zvířata děti hlídají. Kamarádka má 2 psíky a vždy na malou dávají pozor 🙂

lucia.kl
2. sep 2010

my sme mali byť raci - teda baby, ja som sa narodila presne na termín 🙂 ale som rada že to stihli na tých blížencov, mm má s nami čo robiť 🙂

l.u.c.i.e
2. sep 2010

@lucia.kl, malej se narodil přesně na druhý termín.
Myslím si, že se mi za chvíli probudí. Ze snu se šklebí, pak směje a nakonec zabrečí a zase spí 🙂 Je zajímavé ho pozorovat.

lucia.kl
2. sep 2010

no mne alexa zaspala a nicol sa zobudila 😠 tie mi cez deň oddichu nedajú ☹ ale nevadí ja ich aj tak lúbim 😀

lucia.kl
2. sep 2010

@denis19
@l.u.c.i.e
@gabulik77
baby nič v zlom, ale mali by sme si spraviť novu temu kde budeme pisať, teraz som kukala a sme v neplodnosťi, a my už sme všetky mamičkami 🙂 a sem už len prispievať a odpovedať na otazky 🙂

l.u.c.i.e
2. sep 2010

Jsem jedině pro.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre