Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

lucia.kl
2. sep 2010

tak ako sa nazveme???, sem s napadmi. neviem či Maminy po IVF tu už su???

l.u.c.i.e
2. sep 2010

To je náhodou dobré. Určitě bych tam nechala maminy po IVF 🙂

l.u.c.i.e
2. sep 2010

Skupinu si dáme do volné diskuze, ne?

lucia.kl
2. sep 2010

a čo tak mama, oco rodina alebo babetka??? nech sa môžu pridať aj ine, ak budu chcieť

l.u.c.i.e
2. sep 2010

To máš vlastně pravdu. V tom případě do dětiček. Co na to Deniska?

denis19
2. sep 2010

@l.u.c.i.e
@gabulik77
@lucia.kl
jsem také jen pro a už mne to i napadlo!!!!! kdo založí???? 🙂
a mám další vývojovou novinku, karolínka je v lehátku už asi tri minuty spokojená 🙂

lucia.kl
2. sep 2010

tak ja ju teda založím. bude sa volať : maminy po IVF
teším sa na vás tam 🙂

denis19
2. sep 2010

@lucia.kl ok a kde bude? jako v jakém tématu?

lucia.kl
2. sep 2010

no už temu riešim, lebo som si neskoro všimla, že nieje aj na cz takže zatial ostavame tu 😀

denis19
2. sep 2010

@lucia.kl i tu je hezky, tak pohodička a kam se nám dnes vytratila gabulik????

lucia.kl
2. sep 2010

@denis19 tak pisala som si s adminkou a da sa to spraviť, tak potom dam link a pojdeme tam všetky. čo je s gabulik netušim, aj lucia sa vytratila

denis19
2. sep 2010

@lucia.kl už je to i na cz

lucia.kl
2. sep 2010

áno všimla som si, už som poslala echo gabulik a lucii, tak sa budeme vídať tam 🙂

kcvrcekz
20. máj 2012

Aholky trochu jsem si tu pročítala a mám dotaz. Jsem 14. den po ET. Test negativní a od 11. dne mám takový nahnědlý výtok ( 11. den odpovídal dnu kdy měla dozazit ms) a ms stále nikde. Tak nevím zda mi jen ms nezbržuje utrogestan beru 4-0-4 a nebo co to je😲. Nestalo se vám to někdy? Břicho nebolí sem tam v něm jen rýpne a trochu bolí v kříži. Zítra jdu na krev, ale nevím co si o tom myslet. Díky za radu.

mufinka26
20. máj 2012

@kcvrcekz tohle sem měla já po druhym neúspěšným transféru ☹ mrchu mi držel utroš, ale tělo protestovalo a mrcha se už chtěla rozjet ☹ dělala sis testík?

kcvrcekz
20. máj 2012

@mufinka26 no já právě když mam dostat mrchu nikdy nešpiním a tak mě zaráží ten hnědej výtok, není to špinění, test jsem zkoušela už 9. den po et po limitu tam byl duch 10. a 11. den po ET byl duch v limitu ale slabší jak ten 9. den a dnes 14. den po ET je tam ten pidimidi duch taky,(nejdřív jsem psala negativní, ale jak jsem ho šla vyhodit byl tam duch) ale po limitu takže tomu fákt nerozumím sice doufám, že krev ukáže něco jiného, ale ....

mufinka26
20. máj 2012

@kcvrcekz hele takhle sem měla toho dušíka taky, sotva byl vidět, vždy po limitu, a jestly si už 14.den tak už by tam měla být krásná druhá čárka, moc mě to mrzí, ale vypadá to, že to brouček vzdal ☹ každopádně nevěš hlavu, máte mrazáčky? nám se totiž pak zadařilo 😉 tělo se tím jakoby nastartovalo

kcvrcekz
20. máj 2012

@mufinka26 no já doufám, ale reálně mi to je asi jasné☹. Jj máme 4 tak zítra jsem zvědavá. Ale asi máš pravdu i když kamošce se tam čárka neukázala ani 14 dní po IUI až z krve se ukázalo, že je. No zítřek rozhodne. A děkuji moc za zkušenost.

mufinka26
20. máj 2012

@kcvrcekz neni vůbec zaco, ono jde o to, že IUI a IVF to je nebe a dudy, IUI tam to trvá déle, než se vajíčko oplodní, zahnízdí, ale při IVF ti daji už embrijko v nějakém stádiu, my měly morulky 4.denní takže tam je pak všechno rychlejší. Hele důležitý je se nevzdávat, já měla stavy kolikrát, že po každym neúspěchu sem byla celý den úplně hotová a jenom sem brečela, ale druhý den sem vstala a věděla, že do toho jdeme znova. No a tu štěstěnu sme nakonec udolaly 😉 sice na čtvrtý transfé a to byl už náš úplně poslední mrazáček, vždy sme nechaly zavádět jedno, ale šly sme do toho a vyšlo to 😉 u tebe to taky vyjde a věřím, že dřív než nám 😉 tohle je tvoje kolikátý IVF?

kcvrcekz
20. máj 2012

@mufinka26 já vím, ale víš co prostě dokud mi to krev nepotvrdí to negativní tak stále doufám. Je to naše první, takže vím, že by to byl zázrak. Ale prostě stále tajně doufám. 😅

mufinka26
20. máj 2012

@kcvrcekz chápu tě, naděje totiž umírá poslední 😉 a kdyby náhodou to nevyšlo, tak určitě mrazáček hnedka vyjde 😉 mi měly 1.IVF taky v květnu 😉 a z toho nám zbylo 5 mrazáčků 😉 takže vám to určitě vyjde 😉

sal80
20. máj 2012

Ahoj holky 🙂

@kcvrcekz Holka, pokus byly // a ty pak začaly slábnout, tak to také mohl být Pregnyl. Znám to z vlastní zkušenosti, jakou dokáže udělat paseku v naději ☹ Budu na Tebe moc myslet...

@mufinka26 A Ty tu neokouněj a...nechce se už Jarouškovi ven? 😀 Včera Tě trápil, ne? 🙂

kcvrcekz
20. máj 2012

@mufinka26 no doufám v to🙂 a děkuji🙂

verry
20. máj 2012

@sal80 ahooj kočko, tebe jsem se chtěla zeptat jestli si něco pozorovala po transferu?? nějak náznak něčeho, bolest břucha či prsa... hm?? mě občas zabolí podbřuch, jinak nic.

kcvrcekz
20. máj 2012

@sal80 no to jo, ale myslím, že má @mufinka26 pravdu 14.den po et by tam // už byly a ne jen prdidušík a po limitu. Ale ještě to nevzdávám. Zítra se rozhodne.

sal80
20. máj 2012

@verry Nic jsem nepozorovala a vlastně ani moc nepozoruju 🙂 Bolí mě občas břicho jako při MS a mám citlivá prsa. Jediné, co bylo a je jiné je zvýšená únava. Jinak nic 🙂

@kcvrcekz Vím, jak těžké je vzdát se naděje... Ale je dobré počítat i s možností neúspěchu, aby to potom nepřekvapilo v plné palbě. Zítra držím palce 🙂

kcvrcekz
20. máj 2012

@sal80 díky 🙂

janulkaa23
13. aug 2012

Ahojky holky, jsem 7mý den po ET a zkoušela sem test a nic... PK jsem neměla.. vajíčka mi odebírali ve středu a jelikož sem měla IVM, nechávali je dozrát a to jedno nej nej nej co mám v sobě oplodňovali v pátek a v pondělí šlo ke mě.. 🙂 Bylo 8mi buněčný... tak nevím

viktorka555
13. aug 2012

@janulkaa23 ja som bola omylom 4 dni po ET na krv a mala som ju negatívnu, o dva dni nato som robila test a už bol duch a som tehotná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre