Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

janulkaa23
13. aug 2012

@viktorka555 taky myslím, že je ještě brzo... no jelikož sem neměla pk, tak je 3 dný starý.

viktorka555
13. aug 2012

@janulkaa23 mne vyšlo až 3. IVF, tak držím palce, aby si si o niekolko dní našla dve čiarky, možno už zajtra

janulkaa23
14. aug 2012

@viktorka555 dnes testit nebudu, když ´tak až ve čtvrtek to budu 10tý den po ET nebo to bydržím do víkendu... no uvidíme..každopádně doufám 🙂

jahodarka
16. okt 2012

Ahoj, připadám si jak naprostej blázen, ale včera jsem byla na KETu a od té doby spím a spím a spím.. je to normální? 😅

meryna2
20. apr 2013

@l.u.c.i.e Dobrý den Lucie, jsem jen hledatelka vývoje uměl. oplodnění, moje kamarádka to právě podstoupila a proto hledám co to obnáší. Bylo perfektní číst váš příběh od začátku, který byl někdy i plný zoufalství a nakonec se dočíst že už máte v dnešní době vlastně tříletého chlapečka, jestli vám to nevadí uvedu váš příběh kamarádce jako příklad šťastného konce. Gratuluji a zdravím.

l.u.c.i.e
21. apr 2013

@meryna2, děkuji, klidně mě můžete uvést. Snad to kamarádce pomůže. Nyní jsem opět po umělém oplodnění a jsem v 10tt, i když opět trošku jsem na nervy, protože miminko je o několik dní pozadu. Doktor doufá, i já, že to vše dožene a bude vše ok. Musíme miminku věřit, že to nevzdá.

meryna2
21. apr 2013

@l.u.c.i.e Tak to moc gratuluji a budu držet pěsti aby bylo všechno v pořádku. Kamarádka je ze všeho dost vystresovaná a nechce číst žádné diskuze, tak to dělám za ni. Nebojte se ničeho, za pár měsíců se určitě dočtu že je na světě malá sestřička. Já sama jsem taky úkaz přírody ve 40 letech se mě narodil taky chlapeček. Mějte se krásně.

ewule10
10. sep 2013

Ahoj holky..🙂
Byla jsem na 2 transgéru 28.8.2013 a test si mám udělat 16.8.2013..ale nevydržela jsem to a udělala jsem si ho dnes tedy 11 den po transféru..vyšel NEGATIVNÍ..byla tam jedna čárka a ta druhá byla vidět hodně malinkato..tak nevím zda to je normální..:(..tak nevím zda mám ještě šanci..:( ..beru 1/2 ráno Prednison , Estrofem 1-2-1, Utrogestan 2-2-2.
Musím říct, že léky mi dávají hodně zabrat..první den po transféru jsem nemohla usnout a hned druhý den jsem měla celý den silnou migrénu..vzala jsem si na večer ataralgin..abych mohla usnout. Po celou dobu mě bolí prsa, občas mám tlaky v děloze, krkám..pocity nevolnosti a dvakrát jsem už zvracela..mám krátkodobé závzatě,trpím nespavostí..zrovna včera jsem nemohla usnout, protože jsem měla brnění rukou..to se mi snad ještě nikdy nestalo!!..nohy ano ale ruce..?!..a přibírám na váze..:( ..holky pokud mi můžete poradit..nebo máte zkušenost poraďte mi prosím co dál. Krásný den přeji..🙂..ahoj Eva

mauerka
10. sep 2013

@ewule10 asi 16.9., ze? 🙂 A hlavne - v tejto faze nic nenarobis, len pockaj do 16. a sprav test, nic ine ti neostava.
Lieky a stimulaciu preziva skoro kazda z nas dost kruto, musis to jednosucho vydrzat, teraz by bol nezmysel vysadit ich. Na 10.den po transfere som ja mala este len prvykrat slabeho ducha na teste a krv v ten den uz bola pozitivna.

ewule10
10. sep 2013

@mauerka ..ano 19.9...:D
tak tedy je možné, že jak říkáš slabého ducha ( to je pěkné ) může být ?..já myslela, že to bylo spíš negativní?!

vitalita
10. dec 2013

Dobrý den všem, vstupuji k vám do diskuse z následující záležitostí. Ráda bych touto cestou zkrátila všem holkám časovou, finanční i stresující cestu k vysněnému miminku. Vřele vám doporučuji po vlastních zkušenostech s IVF cykly obrátit se na SANATORIUM HELIOS v Brně. V Ostravě v GYNCENTRU jsem nejprve 2 roky bojovala o 1. dítě (vyšlo) a nyní půl roku neúspěšně o vznik 2. dítěte (1x IVF, 2 kryotransfery) - úspěšnost dosahují cca 30%. Nakonec jsem se pokusila přes net najít jiný CAR, a to Sanatorimu HELIOS Brno. Zde jsem otěhotněla hned napoprvé po 1IVF, a to navíc z 1 zamraženého embrya (6 denní hatchující blastocysta) v přirozeném a ne hormonama stimulovaném cyklu. Jsou neskuteční. Sanatorium HELIOS je výjimečné v tom, že na 1IVF cyklus zde pravděpodobnost otěhotnění stoupá v průměru nad 60%. Snaží se o kvalitu embryí a né kvantitu embryí a cyklů. Statistiku jejich úspěšnosti najdete na jejich stránkách a vychází ze skutečného počtu pacientek za kalendářní rok 2012. Jejich vstřícnost a vysokou vědeckou profesionalitu jsem si nemohla nechat pro sebe. Držím vám všem palce a věřte, že budete mile vašim výsledkem v Sanatoriu HELIOP mile překvapené. 🙂

livi28
16. feb 2014

@denis19 Fatra? Veď tam píšu že nie pre tehotne :(

zajcek
14. apr 2015

ahojki chtela bise zeptat mam po umele oplodneni a v pondeli sem bila na tom jak pozna ze sem v tom a beru uTROGESTAN DEKUJI

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre