• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
Luci, to mě povídej... I manžel si hned toho všiml, že mám větší prsa... Neviděli jsme se přes měsíc... Včera jsem se od něho vrátila... Je na služební cestě v Rize :slight_smile:
3. nov 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a jak bylo v Rize, už jsi tam někdy předtím byla? Koupila sis něco hezkého? :wink:
3. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, pocit , že nemám co dát do podprsenky od puberty neznám a dosti mne to i ničilo, už jsem chtela i na plastiku,ale manžem mne od toho odhovoril, ted naštestí se nejak nezvetšila,ale spíše tak nabrala pevnost, což je super!!!!
3. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten moj ich kontroluje každý večer :slight_smile: si neviem predstaviť, že by som ho mala preč a tak dlho, občas mi lezie na city ale komu nie :grinning: a asi by mi bnolo smutno v noci v posteli samej :grinning:
3. nov 2009 o 17:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia.kl
to je zvyk,muj také často jezdí pryč, ale jen tak max na deset dní. ze začátku mi to vadilo,ale už jsem si zvykla, aspoň si nelezeme po deseti letech na nervy.ale ted mi slíbíl, že se bude snažit to eliminovat jen tak max na 4-5 dnu a co nejméne, tak jsem zvedavá
3. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l.u.c.i.e
no vidíš, koupila jsi si neco????? já včera podporila slovenskou ekonomiku nejakýma botičkama a svetríkem.
3. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V rize bylo krásně, jelikož jsem tam byla s manžílkem :slight_smile: Jinak jsem tam nikdy nebyla... Hlavní město je pěkné, spoustu krásných památek, ale za městem je děsná bída. Vše je tam předraženo... Má tam být krach měny... Ne, nic jsem si tam nekoupila... To si raděju koupím něco tady :slight_smile: Jinak jsem měla moc ráda procházky na pláži u moře. Bylo to velmi uklidňující... Naštěstí nám svítilo po celou dobu sluníčko, tak nebyla ani taková zima :slight_smile:
3. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je pěknýýý
3. nov 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l.u.c.i.e
a co jsi ríkala na místní ženy????
Jinak jsme tam nakoupili domů pár vánočních dárečku, ale pro sebe nic :slight_smile:
tak jste mysleli na dorinu, super!!!! milé :grinning:
3. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela jsem na rodinu :wink:
3. nov 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Místní obyvatelstvo bylo takové divné... Zanedbané... Ale mladé holky docela šly... Na žádného hezkého chlapa jsem nenarazila... Navíc mi přišlo, že je tam více žen než mužů... Taky tam bylo spoustu žebráku. Byla to smutná stránka tohoto města. Je tam velká nezaměstnanost.
3. nov 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé denis, a já přemýšlela, kdo je dorina:slight_smile: jestli třeba lucky pes :grinning:
3. nov 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophiejane
:grinning: :grinning: :grinning: trochu jsem se preklepla,ale hlvane, :astonished: že to prineslo úsmev
3. nov 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koukám, že ty taky něco piješ :grinning: já si tu otevřela lambrusco :sunglasses:
3. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hlvaně hlvaně :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vypadá to, že je přepitá mlíkem, co? :slight_smile:
3. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sohpi já vyzkoušela snad úplně všechno, bylinky, kapky, léčitele, reiky, přečetla stohy časopisů, nížek hledala na netu a stejně jsem táhla na IVF. :wink:
Ono je to dobré na harmonizaci těla, ale zázraky to neumí. :wink: Ale pro tělo je velmi důležité, aby bylo v rovnováze a to i té duševní, ač to je to nejsložitější.

l.u.c.i.e děkuju, taky se těším co tam bude, jestli bude vůbec něco vidět. Jdu ještě o 3 dny později než jsem měla, protože čekám na svou doktorku, tak to třeba bude vidět. Uvidíme.
Jo prsa mi taky trochu narostla. Manžel má radost, že se konečně dočká ženský s prsama.
:wink:

denisko jak se jmenuje ten tvůj čajík? Sousedka mi donesla pregnancy od teekane pro těhotné.
Nemáš ho taky? Ve složení je citronova trava, máta, medunka, kontryhel, maliník.
3. nov 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nemám na sebe slov
3. nov 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, tomu se říká TĚHUDEMENCE :grinning:
ty se teď armádě radši vyhýbej :sweat_smile:
3. nov 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medi
mne teekane pregnancy moc nechutnal,nevím proč , já mám Apotheke:čaj pro tehotné ženy a také jsem mela už i Leros pro tehulky, oba mi vyhovovaly

a fakt jsem prepitá mlíkem, sice zakysaným :grinning: nikdy jsem to nepila a ted z toho blouzním :grinning:
3. nov 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to se také vyhýbám :grinning: :grinning: pujdu tam až v prosinci a to si musím vybrat dovolenou, takže tam nebudu, tak nemám co spackat :grinning:
3. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
holky to bych si teda taky otevřela vínečko. :wink:
My taková vinná rodina.
To bude mor se nenapít celý 9 měsíců a pak dál. :wink:
3. nov 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
denisko, tak já ten čaj zkusím a když tak koupím jiný, výběr je, díky :wink:
3. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes som bola na 1, krvnom teste po IVH sestrička mi povedala že mám prisť v piatok na další test a moja hodnota HCG je 6. neviem presne čo to znamená, alebo aká by mala byť.
3. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaanicka
no já nevím jakou jsem mela já,ale to se mi zdá málp, ne holky???? a domácí test jsi si delala???
3. nov 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medi a možná Ti bude chutnan i pán Tékane :grinning:
3. nov 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sophi a jestli ti chutná Lambrusko tak doporučuji ještě Pozdní sběr, výběr z cibéb odrůda CHARDONNAY to je obdobně lahodné a sladké, ale ne zas tak jako ledová či slámová vína.
Hned bych si ho otevřela. Mám ho doma. :wink:
3. nov 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jiné téma prosím, :frowning2: netýrejte takto vínkama, ikdyž nejsem až takový znalec jako vy zjevne, nejaké to vínko mi také chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok